reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie
łoł na dnia sleep nam pęknie he he
ależ ja się dzisiaj wystraszyłam, jak się obudziłam leżałam na lewym boku a moje dzieciątko taki balonik zrobiło, tak się chyba ułożyło a ja się ruszyłam to uciekło oj
Gosia śliczniutka, dzielna kobietka, jak nasza Łucja!-o właśnie leci program o wcześniakach!
bożesz 490 g najmniejszy wcześniak-teraz ma 6 lat!
 
reklama
necia śliczniusia drobniusia :*

mam pytanko do mamusiek bo sie zgubiłam...

  • bo niedlugo czeka nas szczepienie i nie wiem co zrobic i nie kumam jeszcze tego 5w1 i 6w1 i co jest lepsze i czy inwestowac w te pneumo i rota ? bo to drogie ze hej..niewiem czy nas na to stac..
  • czy te na nfz starcza czy chociaz te 5w1 zrobic?

my też braliśmy 5w1. i chodzi o to, że przy pierwszej szczepionce zamiast dziecko mieć 3 wkłucia to ma 2 a przy następnych już tylko po jednym, natomiast 6w1 od początku jest tylko po jednym wkłuciu. No i płacisz za każde szczepienie około 120zł (u nas 109zł). Tzn my byliśmy w 6 tygodniu życia na szczepieniu, zapłaciliśmy 109zł mały miał dwa wkłucia (bardzo dobrze zniósł) i teraz na dniach znów idziemy na następne, znów płacimy 109zł ale ma już jedno wkłucie.

Magda: Gratuluje!! Opowiadaj co to za praca:)

fasola: Super że już niedługo maleńka wychodzi i w końcu będziecie razem:)

fifka: Też kojarzę te kanapy:)

Czy wy wiecie, że dziś jest DZIEŃ CZEKOLADY?! Nie zapomnijcie świętować;)

Hahahaha ja już sama wyglądam jak czekolada!!!! :sorry:

Mniam mniam:zawstydzona/y:

Powiedzcie mi dziewczyny.. Ja donoszona jestem od dziś, czy od przyszłego tygodnia?

Od przyszłego tygodnia! po skończonym 38 ;-) już niedługo :*


Necia śliczna żabunia z tej Twojej Małgosi :*:*

Fasolka kurcze znów tydzień dłużej ale lepiej poleżeć dłużej w szpitalu a później wyjść już na stałe do domku :* trzymam kciuki


A ja wczoraj kupiłam sobie już sukieneczkę na weselę! Co prawda bardzo skromna ale ukrywa wszystkie moje fałdki!! :-)
 
ma_gdalena pokaż sukienkę:tak:
wracając do szczepień to my z mężem też już nad tym myśleliśmy, on w tym temacie jest bardziej "opanowany" wszystkie jego znajome w pracy mają dzieci, więc tematy dziecięce nie są mu obce, ja z drugiej strony zawsze miałam wyrobione zdanie na temat szczepień np przeciwko grypie-i byłam na NIE, sama bym się nigdy nie zaszczepiła, ale jeżeli chodzi o dziecko to całkowicie zgłupiałam, a bo chciałabym ustrzec je przed wszystkim co najgorsze. Mąż wziął mnie pod włos i pyta czy siebie bym zaszczepiła na rota i pneumokoki, to odp mogła być jedna, no to po co te zarazki chcesz fundować dziecku. O tych szczepieniach warto poczytać, chronią przed 3 wirusami a na swiecie jest 50 szczepów. Jeżeli chodzi o podstawowe szczepienia takie, na ktore nas szczepiono to tak, a jak mam jeszcze ograniczyć ból (5w1) to jestem za, chociaż to też mam swoje złe strony...
 
Sleepy juz jesteś donoszona :tak: połny 37 tydzień i rozpoczęty 38 oznacza ze dziecko jest juz gotowe zresztą to pisze nawet na suwaczku :-) Konrad rodzony był w 37 tygodni i 3 dni i nie był kwalifikowany jako wcześniak :tak:
 
śliczne, podoba mi się taka biżuteria, albo długie "korale" świetnie to wygląda przy prostej tunice, u kogoś super, ale jak ja ubiorę to mam wrażenie, że bez sensu to wygląda:-(
to czekamy na foteczkę:tak:
 
magdalena: Piękna sukienka! Bransoletki też z resztą:tak: Bardzo lubie reserved- zawsze się tam znajdzie coś fajnego.. Pokażesz się nam w stroju?:)

Właśnie nie wiem jak to jest z tym donoszeniem,bo na suwaczku jedno a mi lekarz wyraźnie mówił, że termin to dwa tygodnie przed i dwa po dniu X wyznaczonym przez niego.. Brzmi wtedy logicznie że za tydzień. Trochę mnie ten suwaczek przeraził dziś, bo się pytają czy torba spakowana a ja ani jednego kosmetyku nie mam;P
 
reklama
magdalena: super sukiena, i biżuteria też, i koniecznie sie pokaż jak sie już wystroisz :-)

slyp: gratuluje 37 tygodnia :-) juz niby z górki ,tylko to czekanie mnie męczy,

miq: ja to nie wiem co z tymi szczepieniami, z jednej strony mam obawy a z 2giej jakby coś sie działo to bym miała wyrzuty sumienia ze nie zaszczepiłam, nie wiem czy szczepić czy nie, jak sie mała urodzi musze zgłąbić temat
 
Do góry