reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

swoja droga jak mnie to wk... że bank dal tyle pieniędzy i żona nie była potrzebna

zróbcie zdj swoich kącików dla maluszków


Mnie też to wku*wia... :wściekła/y: bo później w razie spłaty to na żony wypłatę siadają :crazy:


A zdjęcie kącika już kedyś robiłam :tak:


.
Niuniaa dziś też luźne kupki ma
A mój mąż dziś bez humoru bo poszedł po pesel i nie dostal...bo mu nikt nie powiedzial że musi z aktem urodzenia przyjść po odbiór a 2 raz mu sie nie chciało isc.. a potem do przychodni by założyć kartotekę to tez mu nie zalozyli bo wnniosek co w domu wypisal już nie ważny bo zmienili się w przychodni druki no i się wkurzyl a do tego przyszlo pismo z zusu że źle wypisali. Ta opiekę co dostał na mnie a druk księgowy wypisal na dziecko i musi od nowa pismo zlozyc bo z l4 się nie zgadza a trwało to. Napisanie przez nich tej informacji ponad miesiąc wiec dalej bedzie czekal na pieniadze...ahh

Współczuje tego biegania twojemu... sama jeszcze pamietaj jak my to wszytko załatwialiśmy a musieliśmy jechać do innej miejscowości oddalonej o 20 km... szlag normalnie trafiał...

no i jestem, nic nie wiem nowego, tyle że tętno dzidziusia 144 , nawet mi gin dzisiaj podwozia nie oglądał, kazał za tydzien przyjść na mierzenie tętna jakbym sie nie rozpakowała, a jak coś to na IP jechać, ale ja sie jeszcze nie czuje na rodzenie wiec czekamy na rozwój wydarzeń, obym nie przenosiła. Mój mąz mói ze bede rodziła 14tego zobaczymy ile jego przepowiednie warte- dodam tylko że on ma szczęście do trafiania takic dat, tylko sz,oda ze w totolotka nie może trafić :-). Teraz mi kończy smażyć krokirty z kapustą mi pieczrakmi zebym sie jeszcze nacieszyła, a zaraz idziemy na półgodzinhny spacer, zeby mnie rozruszać .


fifka: ja tez czekam na fotkę twojej sofy bo jestem ciekawa , aaa to mnie zasuciłaś bo myślałam ze jak sie karmi to się już nie tyje, nie wiem skąd u mnie takie przekonanie :shocked2:


Skoro małej nic nie dolega to znaczy ze jest wsio w porządku :tak: ja nie będe wróżyć bo jakoś co do ciebie nie mam teraz przeczuć :-p MIŁEGO SPACERKU!


A co do karmienia to podobno właśnie sie nie tyje tak mocno bo maleństwo ściąga mleczko... ale mi się dobrze tyje, ale ja chyba ciąże nadrabiam :-D

sleep zdecydowaliśmy się na ten zestaw http://mamo-tato.fr.pl/ah/mzs/ziel/mosk.jpg tylko z ciemnym łóżeczkiem, bo w takim kolorze mamy większość mebli

Super zestawik!Ale popieram Iwaska ze to tylko zbieranina kurzu te falbanki... mi też to się bardzo podoba ale włąśnie dlatego z tego zrezygnowałam...

humor mi sie poprawil kuzynka przyslala mi zdj testu IIgrube krechy a tez mieli problemy bardzo

GRATULACJĘ DLA KUZYNKI!!! :-)


Jki przystojniak!!! Normalnie modelem w przyszłosci bedzie!! Ma taką śliczną dorosłą i "męska" buźkę :tak:


Tego się właśnie obawiam:) Nie chcę być jedną z tych opisywanych tu i tam jako wredna teściowa:-D Miejmy nadzieję że z czasem sie uspokoję:-) Bo to moje szczęście to w tej chwili cały mój świat:cool2:


Ja o tym staram sie nie myśleć bo mnie slag trafia jak myśle że on kiedyś sobie jakąś dziewczyne znajdzie :-) narazie to mój synek a pępowinę będe obcinać jak podrośnie :-p

a zapomniałam się pochwalić że moja waga obecnie wynosi 87 kg :szok::szok::szok: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i z radości na tę okoliczność nawpieprzam się krokietów , a co ??!?!?:rofl2:


Po tobie w ogóle nie widać ze ty tyle ważysz??? :szok: pewnie tyle brzuszek waży! Urodzisz to szybko ci spadnie!

zrobiłam brzucholkowe zdj do domowego archiwum he he
wiecie co od wczoraj czuje jakby coś mi się w brzuszku ruszało, a flaczki zupełnie inaczej grają, to możliwe?

i teraz wszystko przez Was... ja chcę krówkę!!!

POKAŻ BRZUCHA!!!!! :-)

Tęsknił ktoś?

Ano gdzieś byłam. Zostawiam zdjęcia młodego i pomykam :-)
Tak w ogóle w Wielkanoc minęła mnie i Pawłowi 3cia rocznica związku :-)

Zobacz załącznik 454882Zobacz załącznik 454883


Widziałam je na FB! Przystojniacha!
Gdzie ty byłaś jak ciebie nie było??


ja tęskniłam :*:*:*

Witajcie kochane :)

nio pogoda piękna :) chociaż ten wiaterek chłodny :( ja dziś biegałam całe do południa po firmach i rzucałam podania o prace :-( ale nie wiem czy coś z tego będzie ...

Cześć zonka! Kciuki trzymam za prace, bo wiem jak teraz o to cieżko...






A my wróciliśmy dopiero z poszukiwań kanapy i wybraliśmy dwa modele. Jeszcze musimy sobie przymyśleć która lepsza i jutro już kupimy i będę miała ją wieczorem w domu :-)
 
reklama
właśnie Fifka z tym kredytem od razu pomyślałam o Tobie, w naszym przypadku ja wiedziałam o tym, ale jeżeli bank daje 13 tys i nie pyta o zdanie zony to każdy może sobie iść i wziąć i wciągnąć rodzinę w tarapaty

co do łóżeczka to na początku też tego nie chciałam, tak samo myślałam, baldachim=kurz, ale jak zaczęłam myśleć gdzie będzie stało łóżeczko, a będzie stało tyłem do okna, to w przypadku jakiegoś przeciągu to może być przydatna rzecz, dla synusia to może bym nie kupowała, ale dla księżniczki się skuszę:)

to macie brzucholka
 

Załączniki

  • 16tc.jpg
    16tc.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 22
neciuszka: jejku jakie maleństwo, ma takie sliczne usteczka, i rączki i jest cała tak kruszynka do przytulania, bojciu jak dziecko daje radość, ozna od razu się zakochać w takiej małej istocie , niech ci mała zdorwo rośnie buzki i przytulaskie

miq
: całusek w pepuszek, fajny brzusio ci rośnie

fifka: o fajnie że juz macie upatrzona kanape, to jutro oblewanie będzie jak wam przywiozą :tak:

A mnie zacza brzuch boleć jak na okres, tak juz ze 2 godziny, mam pytanie czy miałyście też tak ??
 
Neciuszku normalnie sie popłakałam.
Taka mała śliczna kruszynka. Nie dziwie się Twojemu wzruszeniu. Jeszcze raz życzę Małgosi DUŻO SIŁY I ZDRÓWECZKA


LAmia może to skurcze przepowiadające.

Zrobiło mi się zimno , zmierzyłam temp 38,2 :-( Nic mnie nie boli ( wnocy łepetyna i brałam procha) , trochę się martwię żeby nie było powtórki z rozrywki:-(Kiedy ja wreszcie wyjdę na prostą z tymi bakteriami!
 
Ostatnia edycja:
Neciuszka śliczną masz córcie :* przeżyłyście obie dużo więc teraz musi być z górki! Życzę Wam dużo zdrowia i żeby Maleńka szybko wróciła do domu. A nogi ma jak modelka ;-)

Iwasek Ty masz modela jak tralala! Urodny jest Igorek nono :-)

Ael tęskniły, tęskniły :tak: ale gdzieś Ty znowu zniknęła?

Miq cmOk w brzuszek :*

Fifka to zakupy można powiedzieć udane! :-)

Lamiav jak Ty ludzi straszysz! Może się zaczyna (?) :tak:

Pyscek trzymam &&&&&&&! Na pewno się uda :-)


A my zamówiliśmy komodę taką jak chciałam pod kolor łóżeczka :-) ale się cieszę :-D tylko będzie dopiero do 3 tyg..
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe ciekawy byłby taki ranking :) wszystkie byłyby na pierwszym miejscu:-D

Kurcze oglądam wiadomości i komplikacje po szczepionce na gruźlicę. Nie informują o powikłaniach i o śmiertelnych przypadkach:/ Kurcze człowiek nie wie czy ma szczepić czy nie:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry