reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miq całkiem mozliwe że to Twoje szczęście już daje o sobie znać:)
Sleep bardzo dziękuję za cieplutkie słowa :tak: :*
Co do łóżeczek to powiem Wam że te wszystkie falbanki i baldachimki fajnie wygladają ale to kurzołapy . Nie sądzę abyście miały czas prać to co kilka dni i prasować. W przeciwnym razie wszystko będzie się sypało na maluszka. Moja przyjaciólka szybciutko sie z tego wyleczyła :D

Ael gdzieś Ty była;> pewnie znowu jakieś ciekaaaawe dyskusje prowadziłas;):cool2:
 
reklama
o ciocia Ael:-) a chce ciocia zobaczyć brzuszek?
hmm to takie dziwne uczucie jakby mnie coś smyrało po skórze od środka, ale nie zawsze potrafię to wyczuć
 
Jeju to jest tak niesamowite uczucie że Ci zazdroszczę :-D Na poczatku wyczekuje sie każdego delikatnego ruchu a później jak w nocy zaczyna szaleć to chcesz żeby choć chwilkę dało Ci maleństwo pospać :-)
 
Hej Pyscku:)
Ale sliczna pogoda!!! A ja nie mogę wyjsc z małym :( Wózek w samochodzie a samochód zabrał P i dooopa
 
reklama
Do góry