reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dobry wieczór ja dosłownie na sekundkę :-)

Wiem,że radości sporo.. ja od wtorku jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie ! :cool2: ZNALAZŁAM PRACĘ ! (albo to praca znalazła mnie :-) ) :tak:

Neciuszka Małgonia śliczna.. :-)

a co do aut.. mój M. też chce auto zmienić na Będziesz Miał Wydatki :/ w dodatku w wersji kombi ( nie wiem na cholerę mu kombi.. no ale.. jego kasa jego wybór)
 
Siemka :-)
Przyszłam się przywitać. Z informacji o nas :-)
Jutro miałyśmy wyjść do domu, ale po wczorajszym szczepieniu dzisiaj podniosło się lekko CRP i niestety jeszcze moje maleństwo zostaje w szpitalu do przyszłego tygodnia. U mnie wszystko ok oprócz tego, ze mi dzisiaj łeb pęka ;-)
Nikogo nie ma to śmigam zająć się sobą. Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
fifka: znam ta wersalkę, i są wygodne i praktyczne, no i w tej chwili wybór kolorów jest ogromny, a nawet wiem że u nas mozna sobie wybrać tapicerkę kolor, tkaninę, i robią tak jak ci pasuje, także bardzo fajne.
A jak brzusio synia, juz dzisiaj lepiej ?

magda
: no to gratulacje, niech ci się dobrze pracuje i obys miała podwyżkę non stop :-)

fasolka
: ciesze sie ze u ciebie dobrze, a szkoda że maleństo jeszcze tydzien musi być w szpitalu, ale szybko zleci i będiecei razem, czego wam barzo zyczę. A jak niunia, ile juz wazy, i ogólnie jak się miewa ?

neciuszka:
a ty jak sie czujesz, jak twoja kruszynka? jedziez dzisiaj do niej ?

a ja po nocy czuję sie barzo dobrze, wstawałm tylko z 5 razy, i nawet się wyspałam, mała jak co wieczór szalała prawie do północy i miałam wrażenie że wkręca się w duł jak śruba :laugh2:,a brzuch latał mi to w prawo to w lewo , w duł i w górę, taka z niej wiercipiętka.
 
Ostatnia edycja:
No... Twoja pannica już duża jest i ma malutko miejsca :-D każdy nawet najmniejszy ruch jej wyczuwasz :-p


Brzusio synusia tak sobie... ja nie wiem czy ja po prostu az tak źle jem czy moj synek taki wrażliwy... podobno to znika koło 3 miesiąca wiec czekam z utęsknieniem na tą chwilę... szkoda mi małego jak widzę jak się pręży na te bąki...

Lamiav jakie ty imię wybrałaś dla małej? Bo nie pamietam :zawstydzona/y:

Fasolka
super wieci nam pprzynosisz! jeszcze chwila i Łucja bedzie z tobą w domku!
 
Magda: Gratuluje!! Opowiadaj co to za praca:)

fasola: Super że już niedługo maleńka wychodzi i w końcu będziecie razem:)

fifka: Też kojarzę te kanapy:)

Czy wy wiecie, że dziś jest DZIEŃ CZEKOLADY?! Nie zapomnijcie świętować;)
 
fifka: a jesz magnez ? bo znajoma mi mówiła (była na jakichś wykładach jakiegoś profesora )że często u malutkich dzieci są ble brzucha, kolki i rózne takie dolegliwości bo maja mało magnezu w mleku matki, może spróbuj pobrać parę dni i zobaczysz azy jest różnica .
Co do imienia to na razie jest Oliwia Aleksandra, zastanawiamy się jeszcze nad Adrianą, ale jeszcze nie podjęliśmy ostatecznie decyzji, bo może jak małą zobacze to nagle jakieś imię samo do niej będzie pasowało:-).
a podoba mi się jeszcze Gabriela

slyp: ja wczoraj uczciłam to święto :-D bo zeżarłam całe pudełko petitków w czekoladzi któe uwielbiam, a dizsiaj juz nic nie mam czekoladowego , no może jaiś budyn by sie znalazł ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lam: Ja myślę, że są święta które po prostu trzeba uczcić i dla mnie to jest jedno z tych świąt, wiec mąż ma misję sklepową po pracy;-)

Miałam dziś jechać do centrum na jedzonko z szwagierką, ale wczoraj wyruszyłam do sklepu, trochę pochodziłam po kauflandzie i już mnie brzuch zaczął to kłuć, to ciągnąć.. Mam w nosie i siedzę w domu.
 
slyp: u mnie jest taka kawiarenka gdzie daja pyszna czekolade na gorąco, ale mąz do 19 pracuje wiec moze jutro sie tam wybierzemy i na gofra mniam,mnaimjuz mi slinka leci , póxniej długo nie pojem takich rarytasów wiec trzeba sie najeść:-D
 
reklama
Do góry