reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav ja też mam ochotę na zmiany ciągle.. Raz obcinam, raz twierdze, że będę zapuszczać :-D zmiany dla kobiet są bardzo ważne.. A ostatnio zastanawiam się nad grzywką hehe

A mnie od wczoraj boli całe podbrzusze i śluzu mam od groma :sorry: dzisiaj dzień odpoczynku..

A mówiłam Wam, że mój mąż z pracy delegacyjnej rezygnuję i idzie na kopalnie? :-) 22.03 został zaproszony na ciąg dalszy rekrutacji i nareście będę go miała ciągle w domu :tak:
 
reklama
Miq:

200zł za detektor to nie aż tak drogo... no i można na allegro używane znależć to będzie taniej :tak:


Natkusia, bardzo fajna sprawa! Ja dostałam w odwiedki te nosidełko i jestem mega zadowolona! :-D Jak mały marudny to mozesz go ponosić a ręce masz wolne :tak:

A co do meża super wieści!!! Ja też swojego w delegacyjną pracę nie chciałam puścić, bo uważam ze małżeństwo powinno być razem...



Lamiav zmiany są dobre! Jak ma ci to poprawić humor to czemu nie :-)
 
Ostatnia edycja:
Eeeee super Fifka :-) koniecznie muszę zaopatrzyć się w tą chustę :tak: moja kumpela ma mi ją dać ale ona w ogóle jej nie używała bo córcia miała problemy z bioderkami i miała zabronione.. Fajne to!
 
heh super widać, że małemu to pasuje, świetnie :-D
muszę pogadać z mężem o tym detektorze, hmm
 
Hejka

Sleepy kochana ja mam podgrzewacz Brevi, ma funkcję na podgrzewanie butelek i słoików, dostosowany do szerokich butelek. Niby był jeszcze koszyczek zakładany do środka,a le odkupywałam używany i go nie było. Jestem zadowolona, bo takie to zwykłe i się sprawdza.
A co do małego, lekarze coś mówią, na to jego odwrócenie się główką do dołu?


Fifka głowa do góry, masz dzielnego chłopa, to też matka dzielna bądź :-)

MIQ nie stresuj się babo!!!

Wróciliśmy ze szczepień młodego. Wszystko ładnie pięknie, ładnie się rozwija nawet szybciej niż trzeba, śmiał się do lekarki i pielęgniarek, waży 7,5 kg czyli w 1,5 miesiąca do przodu 2 kg poszło. Szczepienia zniósł dzielnie, przy pierwsze popatrzył się miną "ale o co wam chodzi", przy drugiej raz chlipnął, i przy 3ciej najgłośniej zapłakał bo było jej najwięcej, ale jak igła została wyciągnięta spokojny chłopak.

Ja oczywiście rano nerwy, ledwo zjadłam dwie kanapki, bo u mnie jak nerwy to kompletny ścisk żołądka. W poczekalni to mnie mdłości falami nachodziły. Wyszliśmy uspokoiło się, nie na długo. Weszliśmy do Biedrony, P spotkał kolegę i rozmawiał, a mnie tak zamuliło, że myślałam że puszczę pawia dalekosiężnego. Nie wiem co to, może nerwy dalej trzymały, uspokoiło się jak byłam na powietrzu, pod domem raz mnie lekko złapało i teraz mam spokój, pewnie za pół godziny poczuje straszny głód.
Muszę się z tym do lekarza przespacerować, bo to mdłości typowo z nerwów, człowiek ma jakieś ważne wyjście to prędzej ducha wyzionie...ehh
Ale przez całą drogę straszyłam Pawła następnym dzieckiem.....ehh.....


Idę walnąć testa...tak na wszelki niedźwiadek...
 
Natkusia na pewno wygodne kiedy maluch nie daje ci chwili żeby coś porobić w domu i nie schodzi z rąk - a dzieci mają różne dni... mój raz śpi cały dzień raz cały dzień na rękach spędza, wtedy takie nosidełko jest zbawienne) :tak:Albo jak maluch placzę wtedy też można go ponosić dla uspokojenia i jednocześnie mieć wolne ręce bo np. zjeść :-)

Hahah Ael dokładnie, lepiej sprawdź :-D Ty to płodna jak diabli jesteś więc wszytko możliwe! :tak:
 
Ostatnia edycja:
fifka: ja tez mam takie nosidełko bo dostałam w spadku:tak: ale gdzies mówili ze od 3 lub 5 piesiąva dopiero mozna w nosidełku nosić, w jakims programie chyba mówili, moze zapytaj lekarza ?!

netkusia:
no to fajne wiesici ze bedziesz miała męza na miejscu, ja z moim od kiedy sie znamy, czyli jaies 8 lat to rozstałam sie tylko raz na 4 dni bo pojechałam na pogrzeb a tak to góra dzien jak sie nie widzieliśmy :-D, jestesmy od siebie uzaleznieni :-D


byłam nie dawno u sąsadki piętro wyżej, bo akurat młodzi co tam mieszkają maja 2letnia córke, a ja zanm teściową ojca dziecka i okaząło sie ze mają takie same meble jak ja w d. pokoju, tylko inaczej umeblowane, wiec jak mi sie moje wnętrze znudzi to mam juz pomysł ;-)
 
oj Ael bo będzie Wiktoria he he
a to dobre synuś dzielniejszy od mamusi
no staram się nie denerwować, ale ja straszna panikara jestem ah
 
reklama
Lamiav na tym nosidełku jest napisane ze od 4 kg można nosić... ale zapytam dla wszytkiego. Małemu jest wygodnie, głowę ładnie trzyma i jest tak przyciśnięty że nie widzę zeby był ajkiś powyginany w nim...
 
Do góry