reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sleepy ja tam się nie znam czy jest nisko czy wysoko :-p ale czasami Małego czuję w okolicach pępka więc nie wiem czy to o to chodzi hihi ;-) Ale jeszcze spokojnie Małe może się przekręcić główką w dół co nie? Eee fajnie, skończysz wyprawkę i nic tylko czekać na swoje szczęście :-)

Fifka to fakt nasze forumowe dzieci są cudne! A im bardziej oglądam zdjęcia tym bardziej chcę mi się mojego i nie umiem się doczekać a tu jeszcze 15 tyg :dry: Uuu.. może Konradek przetrwa szczepienie/.. Trzymam mocno &&&&&&&&&&& za niego a Ty się tak nie denerwuj bo on to wyczuję i też będzie zdenerwowany! Co do usuwania zdjęć to nie pomogę Ci bo nie wiem.
 
reklama
Dziewczęta wy moje.. Powiedzcie cioci sleepy jaki macie podgrzewacz do butelek..

Natkusia: Ja to widzę tak, że robi się taki "worek" nisko na brzuchu. Nie wiem jak to wytłumaczyć;P W każdym razie mówię bo sama taki mam od początku i wszyscy mi to mówią nie wiem po co;P A obrócić się jeszcze może teoretycznie przez tydzień/dwa. Mój lekarz jakoś mało entuzjastycznie o tym wspominał. Może mały ma już ciasno czy coś..nie wiem..

Fifka: Wszystko będzie dobrze:) Nie uchronisz konradka od każdego bólu.. grunt żebyś przytuliła i na pewno poczuje się super:)
 
Ostatnia edycja:
witajcie
a mnie znowu jakis stres dopadł, że z maleństwem coś nie tak:( jakiś czas temu pisałam Wam, ze moja kuzynka też jest w ciąży( 2 tyg młodszej od mojej.Wczoraj byliśmy u rodziców i moja mama powiedziała mojemu mężowi, że ona poroniła, i miał mi powiedzieć tylko wtedy jak będzie pewien, że mi nie odbije. Oczywiście mimo, że nie przepadamy za sobą to strasznie się przejęłam, to straszne
 
Miq: Wydaje mi się, że każda kobieta tak ma. Ja też się trzęsłam cały pierwszy trymestr. Chociaż wiadomo, że i potem nic nie wiadomo, ale jednak po tych 3 miesiącach poczułam się już pewniej. Myśl pozytywnie! Nie ma co się zamartwiać skoro i tak nie mamy na to żadnego wpływu.. Ja wiem że łatwo się mówi..
 
Sleepy co do podgrzewacza to Ci nie pomogę bo z wyprawką jestem daleko :-) ale nie będę kupować bo to jest zbędny wydatek jak dla mnie. Ah lekarz.. Może się obróci któregoś dnia :tak: ciasno to chyba nie, nie wydaje mi się żeby dziecku było za ciasno w brzuchu tym bardziej na końcówce 33t

Miq do kobiet w ciąży nie powinny docierać takie informacje.. Ale dochodzą niestety, musimy je przełykać i nie myśleć.. Ja wiem to po sobie, że codziennie boje się o tą małą istotkę bo już stałyśmy się matkami i tak będzie. My z mężem kupiliśmy sobie na ten stres detektor tętna płodu i jak się martwię to włączam i słucham serduszka mojego Maleństwa i stres mi przechodzi :-) jak jesteś panikarą to pomyśl o czymś takim
 
Natkusia ja wiem... pamiętam jak ja się doczekać nie mogłam, ale uwierz mi ze szybko minie :tak: Teraz jak tak wspominam ciąże to czuję się tak jakby to były tylko dwa miesiące czekania a nie 9 :-D

Sleepy
nie pomogę bo ja nie używam podgrzewacza... nawet go nie kupiłam i nie jest mi na razie potrzebny bo karmie piersią... Ale celuję w podgrzewacz Aventa! Czytałam o nim dobre opinie i ogólnie lubię tą firmę.


Miq takie rzeczy sie zdarzają... ja też poroniłam jedna ciąże... ale tu nie ma nad czym się stresować, bo widocznie tak musiało być... widocznie ciąża źle się rozwijała... mało zdrowych ciąż jest poranianych. Teraz co prawda lżej mi na to patrzeć bo mam Konrada, bo jak to się stało to dużo się napłakałam i naprzeżywałam... ale teraz wiem, ze cos musiało być nie tak i nie miałam na to wpływu. Ty się też nie stresuj. Najważniejsze to pozytywne myślenie!


A to o czym mówi Natkusia to super sprawa! Ja nie miałam ale w szpitalu sprawdzali mnie co 3-4 godziny czy serce biję. Ale to się stosuję dopiero od około 20 tygodnia bo wcześniej ciężko maluszka złapać i można się tylko stresu bardziej najeść.



A ja Konrada noszę w nosidełku (takim na szelkach przy brzuchu) Bo skubaniec zupełnie nie chcę spać a ja chcę porobić coś w domu. Kurczę jakie fajne urządzenie :-D
 
Fifka masz ciś takiego jak chusta? Zastanawiam się właśnie nad tym tym bardziej, że koleżanka ma mi dać a podobno fajna sprawa :-)

Miq ja mam taki: DETEKTOR TĘTNA PŁODU z LCD NOWY +ŻEL, KURIER 0 zł (2197220972) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jestem bardzo z niego zadowolona a sprawiliśmy sobie to pod gwiazdkę. Ten detektor jest w stanie wyszukać serca od 12 tyg i faktycznie tak było. Nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem serca :-) I to urządzonko daje mi komfort psychiczny a do tego mamy z meżem fajną zabawę ;-)
 
reklama
slyp: mam teraz mahoń na włosach i w ciąży taz nie maluję tlyko szamponetka sobie robiłam 2 razy zeby odświeżyć kolor i dla lepszego samopoczucia, nie wiem czy mi blon wyjdzie

fifka: no troche sie obawiam, ze sobie włosy zniszczę rozjasnianiem, ale mam ochote na zmiany i chyba wrócę znowu do grzywki, bo ostatnio wyglądam beznadziejnie,

jejku nadal mnie brzusio boli
 
Do góry