reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miq - można :) ja piłam hektolitrami :) i jabłkowy :)

Co do paczek, to pisać nic nie będę, bo tylko czytałam o nich itd, a jestem "starszą" staraczką, więc nie mam nic do gadania.
Ael bardzo szanuję i cenię, bo znamy się z wątku od ponad roku.
Dziurkę też lubię, bo wspierała mnie smsami jak rodziłam.

No a teraz może skoro ktoś rzucił temat obiadów, to ja zupełnie nie mam już na nich pomysłu!! dziś poszłam na łatwiznę i robię udka ze woreczku i ziemniaczki młode.
 
reklama
właśnie robię z ryżem :-) zapraszam!
Jasne, że możesz - nie ma żadnych przeciwwskazań, marchewy też możesz pożerać ;-) a jak Cię ciągnie to znaczy, że potrzebujesz.

Dagne to fakt.. Ja gotować mogę bo lubię ale wymyślanie obiadów mnie zabija :sorry2:
 
te wymyślanie to koszmar, jak się pytam to mi mówi, że wszystko robię dobre, ale to nie pomaga ah faceci
kto chce zobaczyć 12 tyg brzuszka?
 
Mój też.. Gotujesz super i wszystko co zrobisz to zjem :sorry2: zero pomocy :-D

No dajesz dajesz Miq~! Ja coś się opuszczam i nie pamiętam kiedy robiłam foto.. może dzisiaj :tak:
 
Jak była robiona paczka do Fifki a chciałam dołączyć (bo czuję do niej dużą sympatię)


Nawet nie wiesz kochana jak mi się milutko zrobiło :* Dziękuję :)



U mnie na obiad będzie schab z warzywami w sosie własnym z ziemniaczkami :-D


Miq
pokazuj!! A do soku cię ciagnie bo czegoś potzrebujesz, jakiegoś składnika więc pij ile masz tylko ochote! W ciąży można praktycznie wszytko jeść, podczas karmienia jest gorzej.



Ja się już na temat paczek nie wypowiadam... bo i tak źle i tak nie dobrze... jakby było tak jak chciała Ael to też byłyby później nieprzyjemności - wiem to bo w każdym z nas jest odrobina egoisty i może teraz wydaje się nam to nie realne ale jednak jakby przyszło co do czego na pewno było by przykro... No ale teraz wynikła afera i też niektórym osobom jest przykro więc chyba się nie dało by zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała...
 
Ostatnia edycja:
to my ja i mój brzuszek:)przytyłam dopiero 0,5 kg
 

Załączniki

  • 12tc.jpg
    12tc.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 21
Cześć dziewczyny :-)

widzę,że dziś można siekierę powiesić :-p

ja mam 3 dzień @ i umieram :-) M. chory także dwa zdechlaki jesteśmy :-p
 
Nawet nie wiesz kochana jak mi się milutko zrobiło :* Dziękuję :)

Oj tam, nie przesadzaj :zawstydzona/y:;-)

Miq no brzuch rośnie i rośnie, ładny domek dla dzieciątka :-)

Namówiłaś mnie na foto..
A to mój brzuchol w całej okazałości .. W ogóle jestem w szoku, że on taki duży wyszedł :szok: wydaje mi się jakoś mniejszy :dry: no i niestety od 2 tyg zaczyna mnie ciachać więc doopa:-(
 

Załączniki

  • Zdj¦Öcie0100.jpg
    Zdj¦Öcie0100.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 51
  • Zdj¦Öcie0101.jpg
    Zdj¦Öcie0101.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 47
  • Zdj¦Öcie0102.jpg
    Zdj¦Öcie0102.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry