reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Natkusia masz typowy brzuszek na chłopczyka! A jaki duży!! Ja w 23 tygodniu miałam mniejszy :-) Ale ja długo w urojonej ciąży chodziłam...

brzuszek6.JPG

Haha jak smiesznie się patrzy na swój brzuch w ciąży :-D
 
Fifka no brzuch ładny.. Widać teraz to po Konradku jak dbałaś ;-) Ty mały miałaś bo chudzina z Ciebie a jak przed ciążą miałam kilka kg na plusie za dużo :zawstydzona/y:

Ok mój Małżonek zaraz ma być z pracy więc ja mykam do przyjaciółki.. Niech się trochę pomartwi i jakoś nie mam ochoty dzisiaj z nim rozmawiać..

Będę wieczorem :*
 
hej
Fasolka: sliczna twoja dziewczynka, taka mała kruszynka, no i ma długasne nogi może na mofdelke wyrosnie :-), życze jak zawsze aby szybko rosła i żebyś miała ją juz w domciu buziaki

Ja wczoraj pół dnia się męczyłam bo było mi niedobrze i miałam biegunkę , zobaczymy jak dzisiaj będę się czuła, oby lepiej

Fifka Konrad uroczy! :-) ale dzieci są śliczne ola boga :tak: fajną masz pociechę.. zazdroszczę :*

Ael chyba nie opuszczasz forum? :eek: Nie denerwuj się tak :* Ja się nie chce mieszać co do tych paczek.. Wczoraj trochę mi się przykro zrobiło jak jest mowa o jakiejś stałej grupie i koniec kropka.. Ja dołączyłam się do dwóch paczek ze względu na to, że uwielbiam robić prezenty ale nie oczekuję potem paczki w zamian. Bardziej lubię robić prezenty niż dostawać ;-) Jak była robiona paczka do Fifki a chciałam dołączyć (bo czuję do niej dużą sympatię) to musiałam pytać-prosic się wszystkich dziewczyn z magicznej grupy czy mogę.. W każdym bądź razie miejcie swoją stałą grupę (widocznie nie wszyscy mogą w tej grupie być) a ja się nie mieszam bo robi się potem nieprzyjemnie.. i koniec na ten temat :-)

Ale dzisiaj ładny dzień, prawda? ;-)

Szczerze to ja poczułam się trochę urażona Twoim postem!! Bo ja należę do tej niby magicznej grupy, o której wypowiadasz się trochę z pogardą! Tylko, że taka jest prawda, że ja się składałam i nic poza tym... pisały do mnie na |PW poszczególne dziewczyny i pytały czy chce się złożyć i ile mam zapłacić! Ja nic poza tym nie robiłamw związku z tymi paczkami! Nie wiedziałam, że nikt nie jest informowany. No i nie wiem jak było z tym Twoim "proszeniem się" czy możesz bo jak do mnie napisałaś to śmiać mi się chciało! Ja po prostu nie jestem najzwyczajniej w temacie i wypraszam sobie pisanie, że należę do jakieś magicznej grupy do której nikt niby nie może dołączyć!
 
miq: oo jaki brzuszek już rośnie, slicznie oby tak dalej :-)

natkusia: piekny brzuszek , ai tak mniejszy niż mój w tym czasie :-)

A ja dzisiaj jadłam jedzonko na parze, pierś ,brokuł, kasza jęczmienna i ogorek knserwowy , bo nadal mnie żołądek boli :no:
 
reklama
Jestem ponownie na sekund 5 między prasowaniem, a obiadem i odciąganiem mleka hyhyhy. Nie nadrabiam dnia, bo szkoda mi czasu :-)
Żebyście miały porównanie jakie moje maleństwo jest olbżymie, to wstawiam wam fotki ubranek. Po prawej rozmiar 56, po lewej 48 szalony rozmiar mojej Kruszynki. Na drugim zdjęciu jedno wdzianko na drugim

Zobacz załącznik 446782Zobacz załącznik 446784
 
Do góry