reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

zafasolkuje ja nie widzialam zdjec ;-(

ogolnie to witam.. widze ze burzowo tu dzis..

u mnie dobrze mala wlasnie zasnela.. od 12 nie spala.. jeszcze jej sie ulalo wiec wielkie przebieranie bylo.. no ale co sie dziwic sama siedziwilam ze chce jeszcze jesc i nie przestaje az w szoku bylam ze taka glodna no i co ulalo sie.. ahh

a maz w pracy..

co do paczek to sie nie wypowiadam jak sie skladali do aEL TO JA NIE WIEDZIALAM i specjalnie na forum drukowanymi pisalam ze tez chce do paczki sie dolaczac i mnie przyjeli do grupy bez problemu wystarczylo sie odezwac.. i widzialam pozniej byly nawet pytania czy chce sie ktos przylaczyc... no ale w koncu musialo to wyjsc na jaw ze cos jest nie tak ja wiedzialam ze ael robi paczki i neciuszka milo mi ze robicie dla mnie paczuszki wychodzi ze 2 ;-) to teraz tylko czekam ;-) na niespodzianki w srodku ;-)

mig i natkusia sliczne brzuszki macie

iwasku sliczny synek ;-)

fifka no ale fajniutko konradek wypluwa smoczek jak moja tak samo robi ;-) a jaki masz milutki glos ;-) wyobrazalam sobie troszke inny ;-)

niewiem czy cos ominelam czy nie wiec sorki jesli tak ...
 
reklama
Fasolko nie umiem sobie wyobrazić takiej kruszynki! Mój miał 56 jak sie urodził a to ubranko jest takie maciuocie! :-) Życzę Wam aby szybciutko Lusia nosiła to drugie body :****

Miq ale masz słodki ten brzuszek:) ZObaczysz jak szybko zacznie teraz rosnąć.
Natkusia u Ciebie to już widać że nie jesteś sama:D

Atanku dziękuję bardzo:) "JEstem w nim zakochana po uszy hihihi

Jak już wspomniałam ja nic o teamie paczkowym nie wiedziałam. Napisałam PW z prośbą o info i czekam na odp. Zgadzam się z wypowiedzią że ważna jest pamięć i chęć uczestniczenia a nie wpłacana kwota. Im więcej kobietek się składa tym mniejsza będzie ta składka. Nie jest tak dużo tych naszych zafasolkowanych(oby było jak najwięcej) i ja co miesiąc jestem w stanie wpłacać pieniążki na kolejne paczki bo wiem jak miło jest dostać takową .
 
Ostatnia edycja:
Fifka Konradek uruczo wypluwa smoczek i śliczny z niego chłopiec

Fasola rośnijcie na potegę. Amelcia jak się urodziła to miała 50cm, albo i miej więc Twoja Łucja szybciutko nadgoni

A moja królewna śpi od 13.30, pięknie :-), odkryłyśmy swój plan dnia i jest nam dużo wygodniej.

A co do paczek to ja nic nie wiedziałam na początku, a później głupio było mi się odzywać bo byłam na końcówce ciązy (że niby po paczkę) a niestety, tak to się kończy. Dziewczyny przychodzą i odchodzą na forum i zawsze będzie ktoś pokrzywdzony. No, ale było minęło, ładny gest z tymi paczkami, szkoda tylko że tak się to skończyło.
 
Fasolka mój się urodził 50cm i w tych 56 się też topił :-D Twoja kruszyna jak na 30 tydzień bardzo duża jest :tak:


Dziękuję Atanku :-) Ja tam nie wiem czy mój głos taki miły :-D ale moze się troszkę wyrobiłam przy dzieciach w przedszkolu :-p



Ale mój syn to dzisiaj przylepa! Grzeczny jak anioł, ale jednocześnie tak sie mamusi domaga... żebym choć posiedziała obok. Boże jak ja go kocham! :-)
 
ło matko tu znowu akcja paczek,jak tak dalej pójdzie to swój urok stracą. Zdjęcia małej usunęłam dzisiaj rano, bo nie chcę, żeby każdy miał do nich dostęp. Moze na dniach nowe fotki wkleję to przy okazji wrzucę te z pierwszych dni i sobie zobaczycie :-).
 
Ja mam serdecznie dość tej całej sytuacji bo zrobiono z tego nie wiadomo jakie zło. Po waszych mniej lub bardziej niemiłych wypowiedziach na ten temat i odchorowaniu wczorajszego wieczoru uznałam, że dziękuję wam za miłe chwile, ale ważniejsze jest dla mnie moje dziecko, które cierpi na moich nerwach i obecnym stanie bo wiele się na mnie skupiło jak bym sama w tym była i to tylko i wyłącznie moja wina była. Teraz druga ta zła jest Dziurka ale cóż zawsze ktoś winny musi być. Tylko po co to wszystko, skoro do niczego nie prowadzi. Jest mi bardzo przykro, ale te dyskusje dalsze dla mnie nie mają sensu bo każdy teraz wykładać będzie swoje racje.
Życzę wam jak najlepiej ciężarówkom lekkiej ciąży do końca, staraczkom aby zafasolkowały jak najszybciej, mamusiom przespanych nocy.

Nie odbierajcie tego jakoś źle czy osobiście, ale ja nie mogę dopuścić do takiej sytuacji jak miałam wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Czy matki karmiące mogą jeść ryż na słodko na mleku? Nie mam opcji na obiad, a zupki rosółkowe na kurczaczku,zaczynaja mi bokiem wychodzić i tak mi się ten ryż :-)marzy

Necia chora sytuacja wyszła i tyle. Darujmy sobie te paczki, fajnie było ale się skończyło. Nie ma sensu się kłócić o kilka pieluszek, a pewnie jeszcze nie jedna taka sytuacja by wyszła.
Necia Ty dbaj o siebie Kobietko, żebyś do końca wytrwała - a ja wiem co mówię :*
 
Ostatnia edycja:
Hej!
W poniedziałek po miesiącu brania bromergonu i tego euthyroxu powtarzałam badania. Dzisiaj odebrałam wyniki. Są następujące:
Prl 1.63 ng/ml
TSH 2.20 uIU/ml
Jakie macie zdanie na temat tych wyników?
 
reklama
Fasoleczko, ja jem wszystko, ale tego Ci na razie nie proponuję. Ale ryż jak najbardziej, jak Łucja będzie miała skazę to po prostu wtedy odstawisz. Ale nam w szpitalu dawali sporo nabiału. Spokojnie możesz jeść jakąś grysikową, ziemniaczki, uparowane mięso, nawet czerwone, tylko chude. Indyka. Powoli próbuj :)
 
Do góry