reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil miałam jednodniowe załamanie... zjadłam wczoraj prawie 2 czekolady na poprawę nastroju... Dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej... ;-) Mam o co walczyć i póki co nie poddam się... :-)
 
reklama
Hejo witam z rana!
Ja dziś miałam okropną noc ! Głowa mnie bolała strasznie do tego cycuchy tak że nie umiałam spać na żadnym boku ! ;p
Byłam dziś u endokrynologa żeby się zapisać na wizytę a tu brak terminów ! Powiedziałam żem jest ciężarna i powiedziała żebym przyszła dzis i się sama lekarza zapytała czy mnie przyjmie. Gin powiedział żeby jak najszybciej zbadać tarczycę i dopasować leki bo to ważne! Także trzeba działać !!

Sun cieszę się że u Ciebie juz lepiej ! Walcz kochana !

Ael a Ty miałaś od razu zmienianą dawkę euthyroxu na większą??
 
hej
Fasolka: sliczna twoja dziewczynka, taka mała kruszynka, no i ma długasne nogi może na mofdelke wyrosnie :-), życze jak zawsze aby szybko rosła i żebyś miała ją juz w domciu buziaki

Ja wczoraj pół dnia się męczyłam bo było mi niedobrze i miałam biegunkę , zobaczymy jak dzisiaj będę się czuła, oby lepiej
 
Miały być jutro, ale są dzisiaj. Niech was nie przerażają kabelki i wenflony, niestety tak musi być dla dobra malutkiej. Lusia waży już 1540g, w 2 tygodnie nadrobiła 240 g :-)
Jak będę miała bardziej gustowne fotki,to wrzucę na bank :-)
Zobacz załącznik 446563 2 doba
Zobacz załącznik 446564 4 doba, jestem żółta i się opalam ;-)

Zobacz załącznik 446567miałam kiepski dzień i dlatego ciamkam smoka

Zobacz załącznik 446568 się przytulamy :-)

Zobacz załącznik 446569 wielka stopa :-)

Oglądajcie bo ja te zdjęcia wkrótce usunę

Fasolka śliczna jest Twoja córeczka i te włoski, ojjj a za tymi nogami to nie jeden chłopak będzie się oglądał:tak:
 
Witam się :-)

Sun kochana.. cieszę się, że jest lepiej :* tak trzymać :-)

Lamiav polecam Smecte.. Można w ciąży i u mnie zdziała cuda na biegunkę :tak:

Gocha.. niestety nie ostatnia okropna noc ;-) ja wysypiam się tak w co 3 noce a reszta to dla mnie koszmar.. ale wszystko do przeżycia :-) dobrze, że szybko dostałaś się do lekarza - w ciąży masz takie prawo.

Co do wczorajszej sprzeczki to się nie wypowiadam bo sama się zakręciłam.. :confused2:

A mnie wczoraj mąż mega wqrwił :wściekła/y: niczym się ostatnio nie interesuję i na wszystko ma czas.. Oo ja mu pokaże..
 
reklama
natkusia: mój im więcej gadam o czymś to on się bardziej wyłącza i nie reaguje, więc może i twój tak ma. U nasz bardzo cieszylsmy sie na dziecko bo długo zwlekalismy ale jak sie udało to radośc, ale przez większość ciąży to on tak na dystans, chociaż pomagł mi, chodził ze mną na wszystkie wizyty do gina, i w ogóle, ale jakoś tak się nie ekscytował wszystkim tak jak ja. A o co u was poszło ?


a co do kwestii paczki to powiem tak, że w dużej mierze zgadzam się z tym co fifka napisała, bo nie da rady żeby na wszystkie się składać. Tym bardziej że ktoś przychodzi, ktoś odchodzi w różnym momencie. @ga rzecz to taka, że sa dziwczyny której w bardziej lub mniej mają ze sa kontakt. I tak jak fifka pisała, że nie zawsze jest kasa i w każdym momencie na składki. O paczkach była mowa nie raz, dziwczyny się chwaliły tym co dostały i jak ktoś się tym zaciekawił to mógł zapytać o to. Nie ma sensu zganiać kto zawinił. Dodam tylko że cała afera popsuła przyjemność jaka miał być po odebraniu takiego prezentu, bo zrobiło się głupio i nieprzyjemnie.


miq: ileś tam stron wcześniej wstawiałm w końcu za pomocą Ael dla ciebie mój wózek, jak obiecywałam , nie mogłam tego sama zrobić bo mi sie cos zrobiło ze nie moge na forum zdjęć wgrać
 
Ostatnia edycja:
Do góry