reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

"Lepiej dla mnie,żebym jędzą nie była"...hehe...pomyśleć,że to dorosła kobieta napisała...I się tak nie lituj nad moją sytuacją bo nic o niej nie wiesz...

No nic,ja tam obstaję przy swoim zdaniu. Wszyscy wiedzą i wiedzieli jak sprawa wygląda i w związku z tym o pw proszę,jak juz pisałam w poprzednim poście. Jak kto gapa i przegapił to już jego problem,poleconego listu słac nie będę.
I znikam już ale na chwilkę,wrócę kiedys jak mi sie poukłada życie. Odejściem na zawsze i fochem straszyć Was nie będę,toż ja dorosłą kobietą jestem i dziecinnie zachowywac się nie będę. zyczcie mi szczęścia ...będzie mi potrzebne
 
reklama
Dziura trzymam kciuki i bardzo Ci kibicuję. Jakoś przejęłam się Twoją sytuacją... Moja babcia mówiła, że jak Bóg kogoś kocha to mu daje krzyżyki na drogę, tylko jak patrzę to niektórzy za dużo ich dzwigają...

Ael kobito, pytałam czy jeszcze podbijać???

A moje dziecię dziś samo usypia w kołysce. Na ogół lulałam ja na rękach i jak zasnęła odkładałam, a dziś staram się ja przetrzymac w kołysce, a rozkoszne jest to, że jak do niej zaglądam to sie uśmiecha na mój widok. Jejuu za ten uśmiech na koniec świata bym poszla
 
Trzymaj się Dziurko i trzymam za CIebie kciuki. Oby wszystko się poukładało po Twojej myśli.

Ja się przyznam że musiałam przegapić temat paczek bo nic nie wiedziałam o żadnej grupie i kto się tym zajmuje. Wiedziałam że ktoś coś dostał i to wsio. Dopiero niedawno Ael mnie zapytała o chęć składania się. Fifka masz rację z tym że nie da rady składać się dla wszystkich bo czasem sytuacja finansowa na to nie pozwala . JA chętnie dołączę do paczkowgo teamu.
 
Dziewczyny nie uważacie, że tego nie powinno się obgadywać na forum?? :baffled: przecież jest jeszcze PW! Ja przyznam się, że nie mam pojęcia o co chodzi ale jak weszłam na forum i zobaczyłam te wszystkie posty to mi się odechciało.... :baffled:

Dziurka jestem w szoku co czytam! :-( przykro mi z powodu rozwodu. Za dużo spada na Ciebie nieszczęść :-(

IWASKU Igorek jest cudny! Taki mały lovelasik :-)

A ja dzisiaj przeżyłam z młodym sajgon!!!!!!! OD godziny 11 nie zmrużył oka na dłużej niż 10 minut! A te 10 minutowe drzemki miały miejsce aż dwa razy!!!!!!! Między innymi po tym jak zrobiłam mu butle bo myślałam, że jest nadal głodny po wypiciu dwóch cyców ale z butelki połknął zaledwie 40ml! Jestem wykończona! W końcu położyłam go do łóżeczka, wsadziłam mu smoka z zastosowaniem triku Fifki z wodą z cukrem i tak kilka razy aż po godzinie jęczenia zasnął!!!!!!! MASAKRA!!!!
 
Wiesz co Ma-g mój też od dwóch dni jest taki marudzący. Nie chce spać i siedzę do 3 ,4 w nocy. Widać taki mają okres. 8 tydzień to kolejny skok rozwojowy może to to
 
A no właśnie wiedziałam, że o czymś zapomniałam!!

Fasolka Lusia jest śliczna! No i pięknie przybiera! :-)

IWASKU W nocy na szczęście ładnie śpi, zjada i spowrotem zasypia a w ciągu dnia ucina sobie takie godzinne drzemki od czasu do czsu ale dzisiaj to już było przegięcie!!
 
Kochane dzisiaj czuję się już lepiej... ;-) Mimo, że psychicznie źle to przyjęłam to w tym m-c nie odczuwam strasznego bólu podbrzusza... ;-)
 
reklama
Sun, cieszę się, że się podnosisz, teraz masz nowy cel, musisz dać radę :)

Fasoleczko, Łucja cudna, naprawdę nie wygląda na wcześniaczka, silna kobietka i piękna będzie, a rośnie waga i niedłuigo będziesz mogła utulić w domku

O aferze zmilczę, bo sama uległam niedoinformowaniu i pewnemu zamieszaniu, a i wszystko zostało powiedziane.
 
Do góry