reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie dam rady Was nadrobić kochane bo moje małe wielkie szczęście od dwóch dni okazuje niezadowolenie . Teraz zasnął więc chciałam zobaczyć co słychać:)
Lilly Ale duża już ta Twoja pociecha! Ślicznie się uśmiecha na tym zdjęciu w suwaczku :-)
 
reklama
Dziękuję IWASKU:) no duża już z niej kobitka :) zmienia się z dnia na dzień :) a jak tam Wasz Igorek? może jakieś nowe zdjątka dla nacieszenia oka? ;)
 
Fasolko śliczna Łucja, dziękuję za zdjęcia :*



Dziura trochę nie w porządku było napisać do mnie w sprawie paczki. Teraz jest totalne zamieszanie. Na przyszłość (ale już nie będzie potrzeby) lepiej informować kogoś od razu.
Z interesu paczkowego się wypisuje. To jest kompletnie nie w porządku ustalać jakąś zamkniętą grupę nie pytając innych dziewczyn, które na pewno byłyby chętne o składanie się na paczkę prezentową dla świeżych mam. Dziewczyny, które zaciążyły i urodziły, nie będąc w tej grupie paczki by nie dostały gdybym ja nie wyszła z inicjatywą do innych dziewczyn. To trochę głupia polityka.
Bardzo nie w porządku, bardzo.
Ja dziękuję, nie na moje nerwy.

Dziewczyny które wyraziły składania się na paczkę w smsach do mnie, teraz zgłaszajcie się do Dziurki.
 
Ostatnia edycja:
Ael nie w porządku zachowałaś się jakiś czas temu,jakbyś nie wiedziała co kto i jak. Weź się lekko zastanów i zbastuj z nerwami i nie tylko...
 
Dziękuję IWASKU:) no duża już z niej kobitka :) zmienia się z dnia na dzień :) a jak tam Wasz Igorek? może jakieś nowe zdjątka dla nacieszenia oka? ;)

Igorek tak samo rośnie w oczach. Dzisiaj leżał sam i gadał od 2 do 3 w nocy...ja odpadłam i drzemałam a on podrywał lampkę tym swoim guuuuuu :-D

Foteczki mamy i sie pochwalimy;-) . Zmieniliśmy ostatnio wanienkę na taką profilowaną i mój synek się zakochał. Leży smieje się ...i jest tragedia gdy go wyciągamy. Sąsiedzi zapewne słyszą te protesty bo drze się ile sił w płuckach . Na szczęscie mam dwa środki uspokajające które tłumią wszelkie foszki:-D

DSC00507.jpgDSC00500.jpgDSC00483.jpgDSC00465.jpg
 
Ael nie w porządku zachowałaś się jakiś czas temu,jakbyś nie wiedziała co kto i jak. Weź się lekko zastanów i zbastuj z nerwami i nie tylko...

Jakbyś odebrała wiadomość na gadu, nie prałam bym brudów na forum. O Atanku nic nie wiedziałam, Necia tylko dała mi info tyle i tyle do zapłaty u koniec. Nie miej do mnie pretensji teraz o to, żeście mnie nie doinformowały. Wina leży po tej stronie która mnie nie poinformowała, nie wiem czy to Ty miałaś się tą paczką zająć. Neci nie obwiniam bo winna nie jest niczego.
Pomyślałam też o Tobie by zrobić Ci paczkę, z Necią rozmawiałam, zgodziła się. I tyle została. Nie chciałaś ze mną rozmawiać więc pomyśl teraz o co Ty mnie obwiniasz.

Jak miałabym się przyczepić to paczek nie dostały Lilly, Ewika, Dagne, Lovka, Mineralna, Donia i Magenta i jak one mają się czuć gdy nie dostały prezentu?
Myśląc w październiku o paczce o mnie o tym nie pomyślałyście, a trzeba było. Bo ustalanie paczki miedzy zamkniętą grupą jest nie fair do innych dziewczyn, które chciały się złożyć i do tych które się urodziły.

Wiedziałam, że masz cholernie ciężką sytuację, chciałam Cię wyręczyć, byś nie musiała niepotrzebnie się smucić. Zagrałaś jak zagrałaś. Ja jędzą mogę być, ale lepiej dla Ciebie bym nie była.
 
Może wyjaśnijcie sobie to między sobą kobiałki ... Cięzko się zrobiło na forum i z tego co powinno cieszyć robi się problem. Ja jestem bardzo wdzięczna za paczuszkę od Was i chcę się składać na kolejne bo to naprawdę bardzo miłe dostać coś dla maluszka od kobietek które dzielą z tobą troski i radości od początku.
 
reklama
Ja się też odezwę w tej sprawie... bo choć rozumiem ze Ael chciała z dobroci serca to popieram Dziurkę... Fakt, część dziewczyn paczki nie dostały.. ALE chciałyśmy uniknąć sytuacji takiej ze np, jakaś dziewczyna składała się wielu osobom a sama dostała maleńką paczuszkę albo wcale... bo np. w tym czasie był kryzys i mało osób miało kasę... a tak było wiadomo kto się składa ile i ze każdy z tego grona dostanie... Inne dziewczyny które chciały się składać miały możliwość dołączenia - Atan np. dołączyła. Na forum dość jawnie było pisane o tych paczkach i jakby ktoś chciał sie tym zainteresować mógł dołączyć i takie jest moje zdanie...

A teraz wynikło straszne zamieszanie... Ja sama nie wiem czy chciałabym żeby dla mnie wszytkie dziewczyny na forum składały się na paczkę bo później jest takie poczucie ze "wypadałoby się odwdzięczyć" a ja nie wiem czy będe miała kasę zeby WSZYTSKIE dziewczyny obskoczyć... a poźniej będą problemy - ja się tobie składałam a ty mi nie...



Edit:
Ael nie złosć się.... Dobra dusza jesteś i wiem ze chciałaś dobrze... Fakt ze tu zawinił brak komunikacji... tzreba to na nowo ustalić - błagam poza forum... - i tego się trzymać.... No już nie fochaj się :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry