reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

natkusia: a cześć :-), jak zdrówko, jakieś nowe zachcianki jedzeniowe ???

Kobiety czy można wyczuć że dziecjo sie główką w dół ułożyło , bo tak mi się wydaje ze moje już sie tak przesunęło ale nie jestem pewna, a po za tym mam w dole brzucha bóle jakby kolki, szczególnie jak leżę napłasko to mocno boli, no i wczoraj miałam jakies takie inne skurcze, jakby cierpnięcie brzucha czuła te skurcze inaczej niz wcześniejsze


Ael: juz ci fotki wysłałam
 
reklama
Natkusia, dziękuję, mama dobrze :)

Lamia, ja używam płynu do kąpieli 3w1 Jonson's baby, to już od razu szampon jest, po kąpieli na pupę oliwkę Bambino, czasem sudocrem. Mam też krem Bambino, jak wychodzimy na spacer. I tyle
 
Lamiav a dobrze :-) chociaż zasmarkana ostatnio jestem i jakaś taka słaba od wczoraj.. A co do zachcianek to o dziwo nie mam :sorry2: rzadko mi się coś zachce :tak: a jak Ty się czujesz? Ty już zaczynasz 35t :szok: jak ten czas leci oo matko.. Gratuluję!


A ja jutro śmigam do gina tiriri :-) i znowu Malucha zobaczę, uwielbiam
 
natkusia: czuję się jak hipopotam, :-)jest mi ciężko wstać jak poleżę , brzuch mi ciązy i jakaś jestem, niezdarna, to cos mi spadnie, to się zaleje, a to mi leci z rąk wszystko, a czasmi jakaś zacma na mózg, bo zapominam słówk które chciałam powiedzieć :-) no i plecy strasznie mnie bolą, i ruchy dziecka które nie są już przyjemna tylko bolesne:tak:a tak po za tym to super :-D
 
Lamiav Ja jestem w 24t a też mi czasami z rąk wszystko leci i nie umiem się wysłowić :-D wiec spoko.. Nie martw się ;-) jeszcze 41 dni i będziesz miała Małą przy sobie także teraz to już prawie, że z górki :tak: U mnie Mały już intensywnie się rusza i napawam się tymi kopniakami póki jeszcze nie bolą bo potem olaaa boga :szok:
A jak będzie miała na imię Wasza córcia? Bo gdzieś mi uleciało.. :sorry2:
 
Od jakiegoś czasu zdecydowaliśmy że będzie Oliwia Aleksandra, i juz mówię do małej Liwka, ale nie wylkuczam że jak się urodzi to jak ją zobaczę to będzie wyglądała na zupełnie inne imię :-), chociaż cała rodzina juz sie do Oliwki przyzwyczaiła .

Mimo tego że jestem obolała to mam energii dużo i chce mi sie coś działać,robić, sprzątać, dzisiaj firanki chce poprać, i męża zmusić do mycia okien, no i w tym tygodniu ostateczne porządki w sypialni i kąciku dzidziusia, bo na razie to wszystko leży gdzie popadnie a w domu mam bajzel :-D
 
Dziękuję kobietki w imieniu męża za życzenia :)

Lamia, natksuia ja też już jak poleżę to ciężko się zebrać żeby wstać, a u mnie już nie tyle co kopniaki a takie jak by mi stopami, piąstkami jeździła od środka i to często już boli nawet, hih skończyły się przyjemności, a dziś zauważyłam że ręce mam odrobinę przypuchnięte, nogi tak samo. w piątek cukier rozsypałam pół torebki ;)

Coś miałam zapytać mamuśki odnośnie tego co potrzeba i mi wyleciało z głowy.
 
witam po weekendowo
w weekendzik mala sprzeczka z mezusiem bo kurna klucimy sie o takie *******y i w koncu przyszedl czas na rozmowe a pozniej godzenie :) to najprzyjemniejsze
kurna ale mam nisko szyjke ze masakra a wczoraj mialam 18dc normalnie jakby miala zaraz wyleciec
m gadal ze wczoraj az go draznila i bylo mega ciasno ale on se moze gadac no i czesto wczoraj sikalam bolal mnie brzuch ale to chyba od zaparc

atanku u szwagra na imieninach ,szwagierki urodziny i dzien kobiet razem:)
 
reklama
Mam sprawę do mateczek , proszę o listę kosmetyków dla dzidziusia:
1. co do kapieli dajecie, używacie
2. czym myć główkę
3. czym smarować po kąpieli
4. co na odparzenia

5. coś co nie wiem że potrzeba a się przydaje

1. Oilatium, wcześniej miałam J&J
2. Można tylko wodą, do wody dodać płyn. Ja niepotrzebnie kupowałam dużą butelkę szamponu.
3. Oliwką przy łuszczącej, przy już normalnej wystarczy jakieś mleczko, balsam bądź krem dla dzieci.
4. Ja mam maść tormentiol, jestem mega zadowolona z niego. Ostatnio miałam próbkę kremu na odparzenia z Hipp i też byłam zadowolona.
5. Dużo kosmetyków nie trzeba, dopiero jak wynika jakaś potrzeba mienia jakiegoś produktu to kupuje się na cito. Ja mam jeszcze sudocream, rzadziej do dupki używam, ale genialny jest do odparzeń na szyjce bo niestety się mojemu Wikowi tworzą w fałdkach.


Daje obiecane zdjęcia Lamii :-)

Zobacz załącznik 445970Zobacz załącznik 445966Zobacz załącznik 445967Zobacz załącznik 445968Zobacz załącznik 445969
 
Do góry