reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sun...jedyne co stracisz to moze jakies 100, 150zl...ale mozesz sie wiele dowiedziec...mysle, ze warto sie tam udac i zstanowic sie wspolnie z specjalista co dalej...moze zaproponuje cos dobrego dla was...
nie do androloga, tylko do ginekologa teraz radze isc :-)
no i jedno z najwazniejszych to wyluzowac sie...no ale sama wiem z doswiadczenia, ze o tym to tylko latwo sie mowi...wiec dzialaj...bo szkoda czasu:tak:
 
reklama
O to i ja....Wrak człowieka zjawił się na forum... Dziś odrobinę lepiej. Spałam w grubej piżamie, w grubych skarpetach, opatulona w gruby polarowy szlafrok, zakryta wręcz po głowę kołdrą. Rano to odklejałam wszystko od siebie.
Wczoraj znajoma zabrała mojego dziabąga na spacer, nie było ich 2,5 h a ja w domu miałam się przespać,a tu ni odrobiny spania, po prostu było dla mnie za pusto! I ciągle myślałam, co u dziabąga, jak sobie radzą, gdzie jeżdżą.
Tak pilnuje się przy małym, jak muszę go wziąć na ręce/przewinąć/nakarmić to lecę umyć pod gorącą wodą ręce, w pokoju smaruje ręce antybakteryjnym żelem i zakładam maseczkę malarską. Normalnie czuję się jak w jakimś laboratorium. Potem wstawię wam zdjęcie jak ja wyglądam z tą maską. Paweł się ze mnie śmieje, że jak robotnik, bo wczoraj chodziłam w koszuli w kratę :-)
Dziś rano to mnie zagiął, mówiąc bym w nocy nie odwracała się buzią do niego by ten się nie zaraził. Zrobiłam minę a la klasyczny wtf i go pacnęłam odpierając, że ja w nocy specjalnie budzić się nie będę by się do niego dupą odwracać....



Hahaha Sil zagięłaś mnie pytaniem o betę i test u faceta :-D
Beta u kobiet po ciąży spada do 0. W ciąży do pewnego momentu rośnie po czym spada.

Fifciu ślicznie wyglądacie :*
 
Miliaa umówiłam się na przyszły tydzień do Kliniki Leczenia Niepłodności Salve Medica - do ginekologa... zobaczę co mi powie... może coś uda się zdziałać... muszę w to wierzyć... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ael, wiem, że spada do zera, ale zastanawialiśmy się wczoraj do kiedy :) bo na pewno nie od razu :) Dobrze, że czujesz się lepiej :)

Sun i o to chodzi, działaj :)
 
witam ;-) polozna byla wszystko z nami oki ;-) i waze 3230g wiec 210g w tydzien ;-) tylko na moim cycku ;-)

mili no to szalalas ;-)

sun bedzie dobrze widze ze dzialasz wiec dobra postawa !!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ael no powiem ci ze ja tak ostatnio jak dalam mezowi mala i poszedl z nia do gory mialam sie zdrzemnac a ja co niemoglam musialam do niej pojsc bo jakos nie wytrzymalam... lezalam isie krecilam...i tylko myslalam o niej...

martocha no to super ze lepiej sie czujesz bez wyrostka tez go niemam ;-)
milego dzionka ;-)
 
Ael Ty bidolku.. Zdrowiej Nam :*

Fasolka Gratuluję! Mówiłyśmy, że Łucja silna babka i da radę :) oby tak dalej! Buziole dla Was :-)

Sun Kurcze.. Poczekaj jeszcze do tej nieszczęsnej @ .. i nie załamuj się Mała :* Śmigaj do lekarzy i trzeba coś działać w tym kierunku.. Będzie dobrze Mycha, głowa do góry! :* śle pozytywne fluidki od Michasia ~~~~~~~~~~~~~~

Fifka kamień z serca.. Bardzo się cieszę, że pogadaliście :* oby teraz to wszystko weszło w życie ale zrobiliście ważny krok :tak: A ja z moim próbuje porozmawiać jak to będzie jak Mały przyjdzie na świat (że ja swoją cała uwagę skupię na dziecku itd) ale on mówi, że będzie dobrze i że nie ma o czym .. A facet z natury jest zazdrosny i nie wiem co z nim zrobić..


Netka nie przejmuj się! Jesteś przecież w ciąży więc to normalne, niektóra przytyję 8 kg a niektóra 30kg :tak: najważniejsze, żeby z dzieckiem było ok.. niestety niektóre osoby nie potrafią sprawić trafnego komplementu heh.. 100 lat dla małżonka :*

M.agda Haha Maryja :-D wiesz.. nie mów hop, faktem jest, że wredota się spóźnia ;-)

Cześć Marta :* trzymam &&&&& za pierwszy-majowy cykl i wracaj do nas :-)

Sil jak tam mama?

Ma_g to już większa przerwa z Wami :-) ja od września będę wracać do szkoły i jak na razie nie wyobrażam sobie zostawić na tak długo Małego..

Chyba o nikim nie zapomniałam.. jak coś to przepraszam

A mnie chyba coś zbiera :wściekła/y: dzisiaj spałam jak nigdy 14h, czuję się słaba i z nochala leci mi jak z kranu :sorry2: o zgrozo!
 
witajcie dziewczynki
Sil: dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze wcisnę sie w stare ciuchy, bo mam parę nowych i trzymam na po porodzie :-)

Ael; biedulko, gdzies sie tak zaraziła? jak sie dzisiaj czujesz ? A zaraz prześlę ci fotkę

Neciuszka: co się będziesz przejmować głupimi uwagami, ja tez już parę "miłych " słów usłysząłam, szczególnie o moich grubasnych nogach, nawet teściowa, która nie jest taka zła ale juz oceniła moje wielkie kłody :-). Na szczęście mój mąz sie cieszy z takiego pulpecika jak ja, i jest oburzony że nie paraduje przed nim w samej bieliźnie :-D, jednak mi brak odwagi

fifka:
cieszę sie że doszliście do poozumienia, i trzymam kciuki żeby wam się udało przetrwać ten kryzys , żeby twój mąz nauczyła sie na swoich błędach i żebyś ty trwała w tym wszystkim
A synio pięknie rośnie :tak:


Mam sprawę do mateczek , proszę o listę kosmetyków dla dzidziusia:
1. co do kapieli dajecie, używacie
2. czym myć główkę
3. czym smarować po kąpieli
4. co na odparzenia

5. coś co nie wiem że potrzeba a się przydaje
 
reklama
Do góry