reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

aj rozmawiałam dosłowie 3 zdania z mamą chrześnika mojego na gg i ona do mnie: grubiutka jesteś, ile przytyłaś? nie powiem troszkę przykro mi się zrobiło, choć mnie nie widziała od świąt jedynie to co na fb wstawię jakieś foto. a że od kilku dni moja twarz wygląda jak księżyc w pełni bardziej niż do tej pory no to troszkę zabolało to zdanie :-(
 
reklama
Hej dziewczonki :)

Neciuszka rozumiem Cię jak najbardziej, sama w ciąży miała parę takich przykrych doświadczeń... ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowach... najgorsze, że to często takie uwagi wypowiadają kobiety, które same kiedyś były w ciąży...:dry:
np. nasz znajoma (która ma teraz 2 letniego synka), pod koniec mojej ciąży powiedziała mi wprost, że widać, że noszę dziewczynkę, bo zbrzydłam i bardzo przytyłam:confused:
albo na dużej imprezie rodzinnej ze strony mojego męża, kiedy weszłam do pokoju przy stołach stały różne krzesła, takie bardziej stabilne i turystyczne. Ja oczywiście będąc pod koniec ciąży wybrałam to bardziej stabilne i mama mojej szwagierki na cały głos przy wszystkich krzyknęła: Ciekawe co by było jakbyś usiadła na tym krześle turystycznym!!!hahaha! i roześmiała się w głos:baffled: no myślałam, że ją walnę i powiem, ciekawe co by było jakby pani usiadła na tym krześle, to byłby dopiero łomot :p ale się powstrzymałam :p
Ostatnio moja szwagierka (mama 3 dzieci) odpaliła do mnie w sklepie, nooooo już tyle czasu po porodzie a Ty dalej masz taki duży brzuch, dalej wyglądasz jak w ciąży... ciekawe dlaczego nie? noooosz WTF? co z tymi ludzmi...ach, ale już się tym tak nie przejmuję, ja tam jestem z sobą pogodzona i szczęśliwa :D


Fifka
super, że tak sobie pogadaliście od serca :) miejmy teraz nadzieję, że wytrwa w swoich postanowieniach i zawalczy o swoją rodzinę :) a z tym poprawianiem go przy Konradzie, to niestety my mamy czasem tak mamy, i nawet sobie z tego sprawy nie zdajemy, a dla mężczyzn to strasznie demotywujące.... ja sama brdzo się z tym pilnuję, bo widziałąm ile właśnie takich błędów popełniłą moja mama, to ona wszytsko przy nas i z nami robiła a ojciec nie miał nic za bardzo do powiedzenia... i tym sposobem mojemu m jak się zajmuję małą nie mówię nic, jak np założy krzywo pieluchę to potem sam ją przebierze jak się zsiusia i tak się nauczy :p na szczęscie już wszytsko ogarnął i nawet go przy niczym poprawiać nie muszę... doszło do tego, że on potrafi Julkę sam wykąpać a ja jeszcze tego w życiu nie robiłam sama :p hehe :p

Ael z tym mleczkiem to ja też tak liczę, chciałam się tylko upewnić :) ja już swoje papkowe mrożonki porobiłam, zajęło mi to niewiele czasu, więc jak najbardziej polecam :D ale też byłam wczoraj w Rossmannie i pokupiłąm zapasy słoiczków :p będę dawaćna zmianę, bo jednak te warzywa które są dostępne teraz w warzywniakach nie są najwyższej jakości, a te ze słoika jednak mają swoje atesty i standardy...
A Ty już całkowicie przeszłaś na Bebilon? już się w ogóle nie cyckujecie? :p
 
lily dziękuję :* ja wiem że nie wyglądam najlepiej, ale ona nawet nie wie jak wyglądam bo są za granicą widziała mnie w święta a na fb to widziała jedynie fotkę brzuszka samego nic więcej. sama była w ciąży i jakaś super laska z niej nie jest szczerze mówiąc, a w ciąży miała taką bardziej piłeczkę, a ja mam taki rozlany i tyle.
 
Wczoraj mi się coś z forum podziało. Pisałam jeszcze Fifce, żebyś nie planowała drugiego dziecka teraz, bo się wykończysz taką ilością roboty.

Zapłaciłam wczoraj za OC i jestem lżejsza o 1000 zł.. Zdziercy. Jeszcze przegląd, olej, filtry... No i paliwo. Kosztuje mnie to moje autko...

Wczoraj lub dziś mieli do nas goście przyjechać, odsprzątaliśmy sie z mężem wcześnie rano, potem maraton po OC i lipa :p dziewczyna ma katar :p Ale za to wczoraj mąż zabrał Domi do swoich rodziców, teściu zachwycony podobno.

Lamia, no to mnie pocieszyłaś, bo właśnie doszłaś do mojej wagi :p A ja Cię pocieszę, że się zrzuca moment :)

Hm... u mnie właśnie nic nie schodzi! Ja przytyłam w ciąży 15 kg! Jak wróciłam ze szpitala miałam już 10 kg mniej i od tej pory ani grama nie spadło!!! :dry:

aj rozmawiałam dosłowie 3 zdania z mamą chrześnika mojego na gg i ona do mnie: grubiutka jesteś, ile przytyłaś? nie powiem troszkę przykro mi się zrobiło, choć mnie nie widziała od świąt jedynie to co na fb wstawię jakieś foto. a że od kilku dni moja twarz wygląda jak księżyc w pełni bardziej niż do tej pory no to troszkę zabolało to zdanie :-(

Neciuszka nie przejmuj się , jesteś w ciąży! Ja też słyszałam parę takich komplementów.

Fifka dobrze, że sobie porozmawialiście! Trzymaj nad nim troszkę mocniejszą rękę i nie ulegaj teraz jego zachcianką! Niech poczuję, ze za głupotę się płaci i naparawdę musi zrezygnować z przyjemności ;-)

Lilly ja też już kilka razy usłyszałam, że nic nie schudłam po ciąży i mam duży brzuch ;-) no i tak jak piszesz, tylko i wyłącznie od kobiet


A ja dzisiaj pierwszy raz pojechałam do szkoły i zostawiłam na tak długo Bartusia! nie było mnie od 11 do 19! Tęskniłam okropnie i wyczekiwałam końca ale pocieszało mnie to, że malutki pije chociaż moje mleczko podczas mojej nieobecności...
 
Ostatnia edycja:
a ja powinnam @ mieć już drugi dzień :-)

Fifka cieszę,że sobie wyjaśniliście co nieco..

Neciuszka nie przejmuj się :-) dla mnie wyglądasz cudownie w ciąży i wiele kobiet chciałoby tak wyglądac jak Ty :-) masz smakowity tyłek w ciąży :-) a dla mnie to najsexowniejsza część ciała u kobiety :p
 
Magd.a a może ktoś zamieszkał tam w Twoim brzuszku ? :D kiedy robisz test? :D

Neciuszka
tym bardziej się nie przejmuj! dla mnie kobiety w ciąży pięknieją, nie ważne ile przytyją, więc powiedz sobie, że jesteś najpiękniejsza (bo tak jest!) i tego się trzymaj :D

Miliaa przepraszam, że Ci wcześniej nie odpisałam... dziękuję, że napisałaś mi co nieco o swojej sytuacji.. rzeczywiście nieciekawie :/ ahhh... takie ciśnienie na ciąże tym bardziej nie sprzyja wyluzowaniu i nabraniu dystansu do tego wszystkie.... :/ współczuje Ci bardzo... że też takie wartościowe i piękne dziewczyny muszą się zmagać z takimi problemami w związku... :baffled: a powiedz jak Ty się z tym wszystkim czujesz?
 
Magdalena, to dziwne naprawdę. Ja przytyłam 21, teraz mi zostało 3.5 do sprzed ciąży, po porodzie zeszło 10. I brzuch też wlazł na miejsce, ale ja ćwiczę. Ciuchy i dżinsy też sprzed ciąży ubieram.

Fifka, bardzo dobrze, ze porozmawialiscie.

Ja się baaardzo staram mojego nie poprawiać :) Zresztą, on ją lepiej usypia, odlatuje mu w minutę, lepiej masuje brzuszek, jak boli, w minut 5 tym razem kolki znikają... To co ja będę poprawiać? :)Córunia Tatusia :)

Ael, zdrówka

Necia, nie słuchaj głupiej baby :) masz Dzidziusia to nie jesteś szkielet, a za szkieletami normalni faceci się nie oglądają, więc jesteś piękna :)
 
Ja teraz schudłam tak, ze ważę mniej niż przed ciążą. Ale faktem przytyłam koło 8 kg w ciąży... :tak: więc po porodzie praktycznie wszystkie kg ze mnie "zeszły".


Boże... ja teraz wzięłam dwa zdjęcia Konrada porównałam... może jak on strasznie się zmienia!

Teraz------------ A tu jak miał z 2 tygodnie

O matko a jak będzie jeszcze starszy :szok:
 
Ostatnia edycja:
Fifka, pięknie razem wyglądacie :) a z Ciebie jest laska :szok: fiu fiu :-) a Konradek słodziachny, i jak się zmienił!!! minął tylko miesiąc i już takie zmiany, a zobaczysz jak mały będzie miał 4 miesiące!!! a to zleci szybciej niż myślisz... dlatego warto robić jak najwięcej zdjęć bo potem się z miłą chęcią do tego wraca i podziwia jaką piękną i daleką drogę przeszły już nasze szkraby :) ja swoje zdjęcia oglądam bardzo często i zawsze się wzruszam ;)
 
reklama
witam sorki ze dopiero teraz ale amelka dzis malo spala a jak spala to rodzice mnie odwiedzili ;-)
zeby wam smutno nie bylo ze mnie nie bylo to dam zdjecie amelki ;-)

ael wspolczuje chorobska wracaj szybko do zdrowia &&&&&&&&&&&&&&&

fifka mam nadzieje i bede trzymac kciuki by w waszym zwiazku sie poprawilo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

neciuszka kochana nie przejmuj sie głupimi tekstami :* jestes piekna bo masz w sobie cud miłości ;-)

kwiatuszku gdzies szalała ? ;-)

lamiav no no ladnie rosniesz ;-) czekam na zdjecie ;-) jak ael wrzuci ;-)

sil wspołczuje mnie w kwietniu tez to czeka dobrze ze u mnie kolo 600zl powinno sie zmiescic..

sun wspolczuje 1 kreski ale nadal @ niema wiec jest nadzieja &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mili gdzie jestes??

ewika ojoj wspolczuje tej kasy ale kto mogl wiedziec...a ciuszki pasuja juz dzisiaj miala na sobie w paseczki bodziaka ;-) a po kapieli zolty pajacc i jest akurat bo rozmiar 50 ;-)

magdalenko no co do kg ja przytylam 19kg i mam 12 kg mniej ;-) jeszcze troszke zostalo ;-)ale chce wiecej spasc na wadze niz poczatkowo mialam zobaczymy co z tego wyjdzie a moim rodzica dzis pokazalam becik bardzo im sie podobal ;-)

magda no to gdzie ta @ ?

fifka ale sie konradek zmienia no no rosnie jak na drozdzach ;-)

Zobacz załącznik 445814

dobranoc kochane jutro bedzie polozna zobaczymy co nam powie ;-)

a ael dziekuje za rade w nocy pomoglo ;-) choc akurat ten cycek mam bardzo podrazniony ale kapturkow nie lubi wiec radzimy sobie jakos niunia coraz lepiej je tylko gdy chce uchwycic cycka najwiecej boli a tak to potem luzik ;-) wiec chyba sie uczy coraz lepiej jesc ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry