reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kochana podać Ci mój nr tel, to będziesz czuć się jeszcze spokojniejsza :biggrin2:
A beze mnie też jest fajnie :biggrin2:

Mały przystojniak śpi, aż pocykałam mu sesję bo tak fajnie śpi :biggrin2:

Ael i tu Cię zaskoczę.. Mam Twój nr telefonu :-D:-D:-p:-p
Fotki porobiłaś.. więc jak się pytam: dlaczego ich tu nie ma i ja ich nie widziałam?!

Sun a w pupce chcesz? Masz ochotę to zawracaj nam gitarę, ja to lubię ;-) hmm nie chcę zapeszać ani nic.. ale to co napisałaś wygląda obiecująco :tak: a kiedy masz termin @?
 
reklama
Grzanka a dlaczego ty na marzec odpuściłaś starania????

Natkusia planowo powinna przyjść we wtorek... to będzie 34 dc.
 
Ostatnia edycja:
Ael i tu Cię zaskoczę.. Mam Twój nr telefonu :-D:-D:-p:-p
Fotki porobiłaś.. więc jak się pytam: dlaczego ich tu nie ma i ja ich nie widziałam?!



A no patrz moja ukochana przyjaciółka skleroza :-D
To babiczko miałaś nr i nie pisałaś, pisz kiedy będziesz chciała :-)
Zdjęć nie dam, bo nie będę w takim temacie się ze zdjęciami wyrywała, szczególnie że Fifka ma taki problem.



Sun przybij piątkę, ja też czekam na @, miała być wczoraj, a tu ani widu ani słychu.... I NIE JESTEM W ŻADNEJ CIĄŻY!!!!
 
Sun ale to jest forum o szyjkach i śluzach więc pisz i pytaj. Ja niestety w tym temacie nie pomogę bo nie umiem i nie umiałam badać szyjki. A przypomnij kiedy masz termin @?

Aeltak to z nogami w gorze :)

Fifka postrasz rozdzielnością, alebo rzeczywiście ją zrób, to kosztuje coś ok 500zł u notariusza i zawsze można cofnąć. Ucieczka nic nie da, szkoda dziecka, zmiana otoczenia, Twoje nerwy...

A Amelka zasnęła i śpi juz ponad godzinę, mamusine ręce cuda działają :)
 
No Ael, a może jednak jest jakaś fasolinka ;-)

Donia planowo wredna powinna przyjść we wtorek 13.03, to będzie mój 34 dc.
 
fifka: pamiętam że juz kiedyś opisywałaś sytuację w której cię okłamał, i coś kombinował, widocznie nie dostał odpowiedniej nauczki, Jeśli uważasz że twoja wyprowadzka na parę dni sprawi mu dostateczną nauczkę to powinnaś to zrobić, musi zrozumieć że to nie przelewki i że nie może o sprawach finansowych decydować tak lekką ręką sam, nie weiem może postaw mu ultimatum że wrócisz jak pozbędzie się laptopa lub coś, bo jak tak będzie ci robiła to, to nie wróży nic dobrego, jest dorosły i niech wie ze takie błędy, kłamstwa są konsekwencje, a studia - musisz skończyć bo przecież juz włożyłaś w to kase, wysiłek i to przyniesie później korzyści dla was. Trzymaj się, staraj sie ochłonąć i na zimno do tego podejść, ale musisz coś konsekwentnie zrobić żeby on poczuł że tym razem czara goryczy się przelała
 
Sun Yyy ten co był czy ten co będzie wtorek? :sorry2: EDIT: No to trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&& i śle fluidki z brzuchala ~~~~~~~~~~~~~~ nosz .. musi coś z tego być!!

Ael zapamiętam i jak coś to będzie piszu piszu ;-) chciałam foto, bo dawno nie widziałam ale masz rację <młotek>

Fifcia!! Głowa do góry i nie smutkaj nam się..

Nie lubię jak ktoś mi z bliskich osób ma poważny problem i jest smutny.. :-( zabiłabym..
 
Doniu Fifka, uciec od problemów nie ucieknie. Niech jedzie do mamy bo we własnym domu dziś się po prostu wykończy. Problemy będą, ale nie jest powiedziane że musi dziś się z nimi zmierzyć.
A z mamą porozmawia, wygada się, wypłaczę, babcia się ucieszy bo będzie wnuk.
Teraz targają Fifką emocje, a emocje to zły doradca.


No Ael, a może jednak jest jakaś fasolinka ;-)

Czy ja mam się przespacerować do Ciebie z pasem??????

Ael zapamiętam i jak coś to będzie piszu piszu ;-) chciałam foto, bo dawno nie widziałam ale masz rację <młotek>

Dam na Fb to będziesz oglądać :-)... tylko jak ruszę dupę by je zgrać na lapa :-)
 
reklama
Ael ja chcę zobaczyć zdjęcia tu plisss, poprawi nam się humor :tak:

Fifka jak się masz?

Sun a dlaczego czekasz do 34 dc? Teraz za wcześnie na zrobienie testu? Może zrobisz teraz?
 
Do góry