reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
natkusia nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale nawet jeżeli są małżeństwem ale mają rozdzielnośc majątkową to od momentu podpisania rodzielności długi męża zaciągnięte po podpisaniu nie są już długami żony i z dorobkiem podobnie. Więc jak mąż Fifki wygrałby w totka to Fifce nic by nie skapło ;-). Moi rodzice mają rodzielnośc i tak to u nich wygląda.

A TY fifka nie myśl o rozdzielności, raz się facetowi wyrwało, dasz mu popalić i zrozumie.


Ael umarłam jak zobaczyłam to zdjęcie Wiktorka. Uwielbiam je :)
 
Natkusia te długi są tez moimi długami, ale ewentualne kredyty po sprawie już nie. Moja mama zanim rozwiodła się z ojcem miała z nim rozdzielność majątkową...




Teraz on poszedł do pracy a ja mam ochotę usiąść i płakać... zostałam z tym wszystkim sama... Zresztą jak zwykle...

Przysięgam zaraz małego zapakuję w autobus z małym i pojadę do mojej mamy... wrócę jutro jak ochłonę...


Donia nie raz... wcześniej zadłużał się już u swoich rodziców mówiąc im że to ja prosiłam o pożyczkę... robił już duze zakupy za moimi plecami... to nie jest PIERWSZY raz... Wtedy była awatura piękna... i jak widać nie rozumie...
 
Ostatnia edycja:
a może i by Ci to dobrze zrobiło,

a powiedz mi co on na ten temat Ci powiedział jakieś argumenty wogóle starał sie jakoś wytłumaczyć , jak teraz wygląda sytuacja miedzy wami ?
 
Właśnie byłam w WC... szyjna wysoko... zamknięta... rozpulchniona i jak wyjęłam palec to dużo białego śluzu... ale i tak wiem, że nic z tego nie wyszło... To jest chyba pierwszy mój cykl w którym jestem tak o tym przekonana... ;-) Ale ok, już nie zawracam Wam swoją osobą głowy...
 
Uff teraz tak więc czuję się spokojniejsza mając Cię na FB ;-) ale czasami dziwnie i tak jakoś smutna tutaj bez Ciebie.. Jak tam nasz Mały przystojniak?

Kochana podać Ci mój nr tel, to będziesz czuć się jeszcze spokojniejsza :-)
A beze mnie też jest fajnie :-)

Mały przystojniak śpi, aż pocykałam mu sesję bo tak fajnie śpi :-)


Ael umarłam jak zobaczyłam to zdjęcie Wiktorka. Uwielbiam je :)

Które, z nogami? Do buzi sobie już stopy wkłada, skrzywia buźkę bo fee jakiś inny smak niż tych paluchów z rąk, po czym znowu wkłada do buzi stopę :-D
Może za 3 tygodnie zacznie mi normalnie już raczkować :-)


Przysięgam zaraz małego zapakuję w autobus z małym i pojadę do mojej mamy... wrócę jutro jak ochłonę...

Ty nie myśl, spakuj się i jedź, ciężko będzie, zostań tam dłużej. Na takiego człowieka, trzeba porządnych impulsów. Jak tak zrobił, to znaczy że nie szanuje ani Ciebie ani waszego małżeństwa, ani co najgorsze Konradka.
 
Dziewczyny nie powiem dokładnie jak to jest.. Koleżanka chciała tej rozdzielności i rozmawiała z prawnikami, którzy ją poinformowali, że to jej nic nie da. Może chodzi o długi z przeszłości a intercyza chroni przed przyszłymi.. Nie wiem :sorry2: Fifka musiałabyś się podowiadywać jak to jest.. I jak to macie Cię uchronić to lepiej zrób tą rozdzielność.

Fifcia proszę nie stresuj się tak, odetchnij trochę ale nie wyprowadzaj się, to nie zmniejszy Twoich problemów .. Weź kilka głębokich wdechów, przytul Konrada :*

Ja nie wiem.. Faceci to chyba mózgu nie mają :angry: potrafią myśleć ale tylko tą małą główką..
 
reklama
grzanka co powiedział?? Cytuję "Bo gdybym ci wcześniej powiedział to byś sie nie zgodziła na ten komuter"...

Kur...
Dziecko nie mężczyzna przepraszam za określenie ...
i współczuję Ci bo ja to chyba w gębę bym dała, nie mamy z narzeczonym dzieci ale planujemy ślub bo w czerwcu jest , mamy gdzie mieszkac ale ja zeby w sciane wciskam bo chce kupic sama sobie suknie i nie barc zadnych krech na zycie.. a tu na laptopo sie zachcialo ze swiadomoscia posiadania rodziny no osz szlak trafic moze ... badz silna a meżulowi daj ostro w kość niech sie nauczy moze cos zrozumie ...

Właśnie byłam w WC... szyjna wysoko... zamknięta... rozpulchniona i jak wyjęłam palec to dużo białego śluzu... ale i tak wiem, że nic z tego nie wyszło... To jest chyba pierwszy mój cykl w którym jestem tak o tym przekonana...
wink2.gif
Ale ok, już nie zawracam Wam swoją osobą głowy...

KAżda Kobietka jest tu ważna... !
a ja nie umiem rozpoznać co kiedy ino ten śluz i tempke.. wczoraj mnie olśniła pani na poradni małżęńskiej przed ślubem :D
 
Do góry