reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Olcia...te to juz przejrzalam milion razy...podobno w nastepnym tygodniu ma byc juz cieplo, jakos nawet do ok 15 stopni...fajnie by bylo:-)
jak ja jestem piekna to ty jaka...w szczegolnosci w tej sukni slubnej:-) :*

a co dostalyscie dzis od swoich eMków?:-) ja rozyczke i czekoladki:-)
magda...oczywiscie dawaj filmik...!!! czekamy:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
magda jeszcze się pytasz ! pf.. :p jasne że chcemy!

ogólnie mam więcej zdjęć od rodziny ale jakoś nie miałam jeszcze weny żeby dokładnie przejrzeć które nadają się do publikacji haha :D no my to chyba dopiero w kwietniu bo mamy robić też zdjęcia w wodzie.. :D
 
Fifka mega widok !!:D haha a swoją drogą to dlaczego dzieci tak "lubią" włączoną suszarke?? przypomina im to dźwięk z brzuszka czy o co chodzi ??

Fifka...ale sie usmialam...hahahaha:-D no ten twoj smyk niemozlliwy jest...mnie to suszarka od razu budzi...ale maly przyzwyczail sie do szumu wod plodowych...kochany jest :*

Fifka na to to ja nigdy nie wpadłam :-D ale się uśmiałam!! Ale dobry pomysł :-)


Haha a no głupi pomysł ale działa! Dzieci lubią szum bo w brzuchu słyszały szum wód płodowych! Hałas teraz w domu aż mnie głowa boli ale przynajmniej poprasowałam małego ubranka!

No ale zaraz będzie karmienie więc koniec laby :-)


Milia śliczna kobietka jesteś! Ja pracuję w przedszkolu to przy dzieciach zanim miałam Konrada to dostawałam nie powiem czego... instynkty to mnie zżerały od środka! :sorry2:

Magdalena no czekamy na Filmik!!
 
Fifka, ja też uważam, że suszarka to najlepszy przyjaciel mamy w pierwszych miesiącach życia :p ale już za miesiąc dwa nie będziesz jej w ogóle potrzebowała :p ja już nie używam suszarki od ok 2 miesięcy ;) ale wcześniej nie raz się przydawała, mała zasypiała i uspokajała się momentalnie :p te dźwięki suszarki czy odkurzacza to jest "biały szum", można o tym poczytać w internecie, ponoć przypominają dziecku dźwięki z łona matki, ale może to być bardzo uzależniające więc trzeba uważać :) JUż pare razy słyszałam o przypadkach dorosłych ludzi którzy są uzależnieni od suszarki :p ale póki co możesz spokojnie używać suszarki, skoro to go uspokaja i koi jego nerwy, to czemu nie, chyba gorzej jakby miał płakać i się denerwować :)

Miliaa piękna z Ciebie kobieta!!! aż miło popatrzeć :D
 
ej, normalnie dawno tak duzo komplemenciorow nie dostalam:zawstydzona/y: fajny ten dzien kobiet jest:-D dzieki :*
zbieram sie, bo tesciowka dzis na obiad zaprosila, wiec musze sie wyszykowac;-)
 
Lilly ja użyłam suszarki dopiero dwa razy -dzisiaj trzeci :tak: Nie mamy potrzeby używania jej często, ale w razie kryzysowych sytuacji dobrze wiedzieć ze człowiek ma takiego asa w rękawie (a raczej w łazience :cool2:)
 
reklama
lily: śliczna twoja malutka i juz taka duża pannica, ah te dzieci rosną niemożliwie szybko :tak:

fifka:
no skoro suszarka tak działa to rzeczywiście jest przyjaciółką mam :-D

milia: no pięknie wyglądasz z maluszkiem na rękach, obyć jak najszybciej swej tak tuliła, tego ci życzę

silka: cieszę sie ze juz toja mam jest w domu , niechszybko dochodzi do siebie

magdalena:
czekam na film

neciuszka: jak tam się czujesz, odpoczywasz?

Mój mąz pojechał na objazd kobiet w rodzinie, i dzwoni co minutę co kupić tej co tamtej, aż mam go już dość,
 
Do góry