reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Mama nie czuła się źle, to był zaplanowany zabieg na częstoskurcz :) ale wraca do domu na razie, potem będzie jeszcze musiała raz jechać, bo się nie udało niestety zrobić tego, co zrobić powinni.

Czy ktoś ma jakieś wieści od Fasolki?

Olcia, wybierasz się do ginka? A może jeszcze za wcześnie? Jaki test miałaś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sil do ginka ide we wtorek bo musze odebrać cytologię , a test miałam 25 bo nie było innego ... :p w sumie to nie wiem czy nie za wcześnie bo ostatnio moje cykle są różne przed ostatni był 24 dni , ostatni chyba 29 , więc możliwe że za wcześnie...
doczytałam wcześniejsze posty i aż ręce opadają jacy ludzie są bezczelni ... jak opisałaś jak wyglądał ten podgrzewacz to pojawiła mi się przed oczami moja kuzynka.... fuuuj
 
No... jakby teść to zobaczył to by mnie chyba przeklął...


Od rana próbuje małego uspać - bez skutecznie... Jak wstał po 6 tak do tej pory zdrzemnął się może na 15 min i pospał troszkę na spacerze. Moze nie jest jakiś płaczliwy, ale nie da się odłożyć nigdzie bo jest krzyk, tylko na rękach chce siedzieć. (dodam, ze on ma takie dziwne napady... jednego dnia np. wczoraj cały dzień przespał w łóżeczku, tylko jadł i spał. Czułam się jakbym dziecka nie miała :szok: i z reguły ma takie spokojne dni, a czasem mu coś odbija tak jak dziś - w nocy śpi ślicznie z przerwami po 5-6 godzin!)
Próbowałam różnych sposobów aż w końcu znalazłam!: :-D


Dodam ze suszarka jest włączona... Od dzisiaj będe głosić teorię ze "suszarka jest najlepszym przyjacielem mamy" :-D A ja w końcu mam czas, zeby coś porobić w domu!
 
Ostatnia edycja:
babiczki moje kochane skladam wam zyczonka, abyscie byly zawsze usmiechniete, zdrowe i szczesliwe!!! tym, ktore maja juz dzieciaczki zycze pociechy od rana do wieczora, tym ktore sa w ciazy, spokojnego i szybkiego porodu a tym ktore sie staraja szybkiego zafasolkowania!!!
buziak slodziaki :*:*:*

wszystkie te wasze smerfy takie ladne...Lily twoja malutka jak urosla, widac duza roznice, cudownosci :*
Olcia...my jeszcze czekamy, mnie sie konczy @ wlasnie, wiec mimo przeciwnoscia losy jeszcze jeden cykl bedziemy sie starac:-) moze wiosna zdziala cuda:-)
Sil...dobrze, ze mama w domku bedzie chwile odpocznie, nabierze nowych sil...kolejny pobyt w szpitalu na pewno przyniesie dobre wiesci
Fasola...pozdrawiamy ciebie i malutka Łucje :*

a ja wczoraj bylam u mojego ulubienca Blazejka...nawet nosilam i lulalam go...szczerze to wlasnie przy nim czuje instynkt maciezynski, wczesniej tak czulam ze chcialabym miec dziecko, ale wczoraj jak trzymalam go na rekach i patrzylam na te male raczki to az mnie scisnelo...macie fotke ciotka z malym:-D
Zdjęcie1169.jpg pasuje mi co, nie ?:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mila ale Ty piękna kobiecinka jesteś !!! Ślicznie z nim wyglądasz ale na pewno dużo więcej radości na buźce będzie jak będziesz trzymała swoje dziecko na rączkach :*

Fifka mega widok !!:D haha a swoją drogą to dlaczego dzieci tak "lubią" włączoną suszarke?? przypomina im to dźwięk z brzuszka czy o co chodzi ??
 
Olcia...ty mi tu nie slodz, tylko mow kiedy ja zobacze twoje piekne zdjecia ze slubu:-) a gdzie robiliscie plener?
Fifka...ale sie usmialam...hahahaha:-D no ten twoj smyk niemozlliwy jest...mnie to suszarka od razu budzi...ale maly przyzwyczail sie do szumu wod plodowych...kochany jest :*
 
Fifka na to to ja nigdy nie wpadłam :-D ale się uśmiałam!! Ale dobry pomysł :-)

Lilly a Bartuś rośnie jak na drożdżach i pokazuje swój charakterek! Potrafi być kochany a za chwilę pokazać swoje złości :-p poza tyym śmieje się już pełną gębą :-D poza tym uwielbiam patrzeć jak gaworzy :-)
 
Olcia...ty mi tu nie slodz, tylko mow kiedy ja zobacze twoje piekne zdjecia ze slubu:-) a gdzie robiliscie plener?
Fifka...ale sie usmialam...hahahaha:-D no ten twoj smyk niemozlliwy jest...mnie to suszarka od razu budzi...ale maly przyzwyczail sie do szumu wod plodowych...kochany jest :*


pleneru jeszcze nie robiliśmy , bo nie ma śniegu ... i teraz czekamy aż się cieplej zrobi :p , kilka zdjęć dodałam jakoś dwa tyg temu na forum, a zdjęcia od fotografa dostane dopiero po plenerze .... :(

od razu nie słodź, kiedy ja mówię co widzę !! :p PIĘKNA JESTEŚ !
 
reklama
Do góry