reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Laura mi nic nie dolegało do momentu rozpoczęcia III trymestru!! Wtedy to już miałam dość ciąży :-p a Tobie już nie dużo brakuje :-)


Fifka przeczytałam na FB o Twoich zakupach a tu się nic nie chwalisz!!!! Pochwal się linkami :-)
 
WSZYSTKIE NAJ NAJ BABICZKI :*:*:*

i niestety jedna gruba krecha :(

oby @ przyszła szybko żebyśmy mogli zacząć staranka .. :p ale i tak dziwnie mi w tym cyklu , bo zawsze miałam susze a teraz taki śluz podobny do płodnego... :/

Ael kochana dawno Cie tu chyba nie było ?:> co się nie odzywasz??
 
Hej dziewczyny :)
Wszystkiego naj z okazji dnia kobiet :) przede wszystkim spełnienia marzeń związanych z maluszkami :D

u mniej ostatnio brak czasu na wszystko, przez jakiś czas była u nas wiosna więc codziennie po ok 2 godz się spacerowałyśmy z Julką, ale dzisiaj znowu pada śnieg:baffled: więc nadrabiam wszystkie zaległości :)

A tak właściwie to co z Ael? Ael wracaj!!!! nie opuszczaj forum ;)

ma_gdalena wszytskiego najlepszego dla Bartusia z okazji 2 miesięcy!!! :D jej! jak ten czas leci :) co u niego słychać? jak się maluszek chowa?

Fifka Twój konradek to słodziak :) fajnie tak sobie śpi na tym brzuszku :) u nas o spaniu na brzuszku nie ma mowy bo Julka straaasznie tego nie lubi :p dla niej liczą się tylko plecy:p więc codzień walczymy, żeby chociaż trochę na tym brzuszku poleżała :)
 
Madziu a no troszkę poszalałam z zakupami! :-D

Kupiłam karuzele
fisher-price-karuzela-rainforest-z-listkami-od-0-m-ca_0_b.jpg
Mate edukacyjną:
tiny-love-mata-delux-zoo-z-palakami-1001210-810-003.jpg
Leżaczek/bujaczek(miałam nie kupować, ale trafiła się okazja):
Zobacz załącznik 444868
I wiatraczek:
fisher-price-grzechotka-wiatrak-l2175_0_b.jpg

I kilka ubranek ale je pokażę jak dojdą :tak:



Olcia
trzymam kciuki za następny cykl!!! &&&&&&&&&&&&&&& choć nie wykluczone że jeszcze w tym coś się wydarzy :-)


Lily u nas od początku mały lubił na brzuszku leżeć i bardzo często go tak kładę :-D a jak fajnie łepek cwiczy przy tym :-p


A my jesteśmy po szybkim spacerku bo takie piękne słoneczko świeci! :-) Jak ja kocham spacerki z wózkiem! :-p
 
Ostatnia edycja:
Pokażę Wam jak moje dziewcze urosło :D

Na pierwszy miała ze 2 - 2,5 miesiąca
A na drugim 4 :D
 
Ostatnia edycja:
Lily...o rany... strasznie urosła :)

Mama wraca dziś do domu. Żeby nie było, mąż nie wziął samochodu, bo mieliśmy do niej jechać, a tu taki klops. bo on już w połowie drogi do szpitala jest, a bez auta to musimy się tachać obie do Kraka. Ech...
 
reklama
Do góry