reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav Ty tam spokojnie :-D ciesze się z Twojego samopoczucia ale wiesz.. Nie lataj zbytnio ;-)

Netka uuuuuu.. odpoczywaj cały dzień :* pewnie organizm musi się przyzwyczaić do nowych leków.. Może jutro już będzie lepiej.

Magdalena ja dobrze zrozumiałam, że kupiłaś używany podgrzewacz który jest mega brudny? Zgroza! Ludzie nie znają granic..
 
reklama
neciuszka: no to połóż się i odpoczyaj z nogami w górze, pij duzo wody i może ci przejdzie , boedulko, przekzauję ci na odległość soją energię bo nie mam jak jej wykorzystać :-)

natkusia: no za bardzo nie nalatam, bo muszę w domu siedzieć a tu nie mam pola do popisu bo mnie mąż zaraz strofuję ;-), ale chyba zabiorę sie za sprzątanie kuchni i w szafkach poukładam


wczoraj kupiłma szamponetkę kolor mahoń, może dzisiaj albo jutro sobie nałożę, dla odświeżenia koloru
 
Lamiav Tylko wiesz.. pomału i z przerwami ;-) żebyś czegoś nie napochała.. Ja ostatnio też mam taki przypływ energii i siły i nie mam co z tym zrobić. I jeszcze pogoda taka piękna mmmmm.. :-)
 
4024.gif



Babiczki

Bądźcie zawsze piękne, uśmiechnięte, dowcipne i żebyście nadal zostały najlepszymi babami jakie poznałam


buziaki003.gif

 
Natkusia no niestety!!! Ogólnie podgrzewacz wygląda jak nowy! Ale kilka razy go odkamieniałam i za każdym razem wychodził syf!! No szkoda gadać!! I żeby był tylko kamień ale to wychodziły jakieś paprochy, nitki i nie wiadomo co jeszcze!!! Myślałam, że się porzygam jak go myłam :baffled: no ale już jest czyściutki i gotowy do użytku! :-)


Neciuszka ja się tak czułam po Fenoterolu, który dostałam pod koniec ciąży na powstrzymanie czynności porodowych i nie chce Cię przerazić ale na mnie działały tak te tabletki do samego końca! Zawsze po zażyciu przez pierwszą godzinę czułam się fatalnie


A w ogóle to Bartoś skończył dziś 2 miesiące!!!!!!!!!
Zobacz załącznik 444781
 
Ostatnia edycja:
Ja już właśnie Netce pisałam ze po fenoterolu samopoczucie jest podobne więc jej współczuję jak nie wiem... :no:


Magdalena to widzę że twój też się wykazał :-D

Wszytskiego dobrego BARTUSIU!!!


Aj... a mojemu małemu coś odbija... nie chce spać... :no:
 
Claudusia fajnie, że Wam się udało... i pamiętaj, że masz myśleć pozytywnie... ;-) Przeczuwałam, że się udało, po Twoich wpisach na forum...


A ja znów zostaje bez fasolinki... :-( wszystkie już "prawie" zaciążyły lub mają już dzidziusie... zostały pojedyncze przypadki... :szok:
kochana jeszcze jestem ja

Kwiatuszku a mam takie pytanie! Czy sznaucery trzeba strzyc tak jak np. pudle? Bo mój M marzy o sznaucerku miniaturce ale ja nie jestem przekonana z powodu tego strzyżenia... miałam pudla więc wiem co to znaczy...



...
owszem trzeba strzyc albo trymowac my tak raz na 3miesiace moze czesciej bo kupilismy sobie maszynke i sami to robimy kupilismy bo mieslismy 2 psiaki wiec zawsze kasa zaoszczedzona ale mysle ze 50zł raz na 3 miesiace to jeszcze nie jest ta zle a gdyby kupic samemu maszynke to nie jest az takie trudne strzyzenie nasza stoi grzeczniutko wazne zeby od malego przyzwyczaic

A w ogóle to Bartoś skończył dziś 2 miesiące!!!!!!!!!
Zobacz załącznik 444781

sliczniuchny


Laski wszystkiego naj spełnienia marzen bo kazda ma inne
a to nasze lelusieDSC01401_zmniejszacz-pl_814857.jpg
 
Kwiatuszku dzięki za odpowiedź! My myślimy o piesku kiedy mały troszkę podrośnie, ale już się rozglądamy za rasą :tak:



Oooo mały chyba usnął... W nocy spał ciągiem znowu 6 godzin, więc w sumie ma prawo nie chcieć spa w dzień...
 
moja sunia akurat bardzo lubi dzieci na ulicy jak widzi to az szczeka bo chce pobawic sie a dzieci sie boja bo szczeka ale ogolnie jak moja siostrzenica czy obojetnie jakie dziecko u nas jest to moga ja ciagnac za brode i wszystko reke wkladac do miski ona nic nie zrobi wazne zeby od szczeniaka sie do dzieci przyzwyczail
 
reklama
Fifka a mój to taki grzeczniutki dziś, że szkoda gadać!! Zasnął sam w leżaczku, teraz się obudził na 5 min, dałam mu witaminki i kropelki na wzdęcia i widzę, że zasypia znowu :-p
 
Do góry