reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A ja właśnie umarłam ze śmiechu przez męża... :-D

Wstał rano i poszedł do sklepu po rzeczy na śniadanie.... wrócił i składa mi życzenia z okazji dnia kobiet i wręcza ozdobną torebkę... ja zaglądam... a tam? Karmi i herbatniki :-D Zaczął się śmiać ze to zamiast wina i bombonierki bo mi nie wolno :rofl2:
 
reklama
Witam się z rana.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI!
SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!! :*:*:*


Olcia mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!! :*

A mój Maluch dzisiaj pierwszy raz rano mnie tak skopał, że się od razu obudziłam z niekształconym brzuchem :szok::-D

Fifka słodko Konrad wygląda :-) jak mu tak wygodnie to niech śpi
 
Fifka milutko :-) mój wrócił z pracy po nocce i jak wchodził do łóżka to powiedział: "wszystkiego najlepszego" - ale, że wczoraj dość poważnie się pokłóciliśmy to go olałam a jak wstałam to w kuchni na talerzyku leżały dwa pączki (bo ja kocham pączki :-p) i obok karteczka "dla najsłodszej kobiety na świecie :*" :zawstydzona/y: :-p
 
a mój mąz tylko złożył życzenia do brzuszka a ja na swój prezent mam czekać, na kiaty nie liczę bo mój uznaje ze one są niepraktyczne , więc czekam na coś słodkiego :tak:

fifka,magdalena: to jednak wasi faceci to trochę romantycy ;-)

magdalena: ja też uielbiam pączki z nadzieniem różanym i takie z jabłkami z piekarni gdzie mają pyszne wypieki
 
Ja uwielbiam wszystkie pod każdą postacią, tylko nie z makiem bo w jednej piekarni i takie można dostać, ogólnie nie lubię maku.


W końcu doprowadziłam ten podgrzewacz do stanu! Teraz wygląda jak nowy.
 
Lamia kochana bardzo ale to bardzo dziękuję :* jesteś niemożliwa :tak: śliczności :*

Ja kochane idę sobie nie wiem czy dziś będę wzięłam dziś pierwszą dawkę leków na tarczycę i źle się czuję po nich muszę poleżeć i przeczekać pierwszą reakcję organizmu. miłego dnia kochane
 
neciuszka: o już doszło, szybko , to ciesze sie ze sie podoba
A co ci sie dzieje po tych lekach ??

magdalena nawiązując do twojego zakupu, to rzeczywiście chamstwo sprzedać coś i to brudne, obrzydlistwo , wiadomo że jak coś używane to nikt sie nie spodziewa niewiadomo czego ale zeby było brudne,


a ja dzisiaj czuję sie wyjątkowo dorze, chyba wczorajsza wizyta mnie nastroiła bo nie położył mnie w szpitalu co mnie ucieszyło, i mam ochotę coś działać, roić i nie wiem co ?! :confused:
 
reklama
Właśnie dostałam :*

latają mi ręce, kręci mi się w głowie i serducho szybciej pracuje, doktor mnie uprzedził że tak może być muszę przeczekać jutro pewnie będzie lepiej
 
Do góry