reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja też proszę o mase fluidków :p

jutro testuje .... :p @jak nie było tak nie ma ... chyba że do rana się pojawi ... :p a teoretycznie jutro będę dwa dni po terminie
 
reklama
Olcia ja zaciskam kciuki bo moje fluidki już nie działają....

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&




A oto jak Konrad przed chwilą zasnął :-D Ja tam nie lubię spać na brzuchu a on ostatnio to uwielbia!
 
Ostatnia edycja:
Olcia pilnuję, ale wbrew pozorom dzieci wcale tego nie robią. One mają instynkt przetrwania i jak np. położy tak główkę i nie może oddychać to od razu ją sam przekręca na boczek. Fakt lęk przed tym jest dlatego co raz zaglądam czy oddycha


WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET!!!!
Zobacz załącznik 444618
 
i ja się witam i życzę wszystkim kobietkom spełnienia marzenia o dzidziusiu, mamom żby wróciły do formy i wymarzonej figury, a ogólnie obyśmy zawsze były piekne, szczęślie i gładkie aż do setki :-) buziaki dla wszystkich


fifka: ale Konradek sobie fajnie spi, tez bym na brzuszku się połozyła

olcia: trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i slę fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
`

ja już od godziny nie śpię, poczytałam ksiażkę i jestem głodna jak wilk, ale czxekam aż mężuś stanie bo nie cierpie jesć sama, słoneczko ładnie świeci to aż chce się żyć
 
Dzień dobry :-)

u mnie też dziś słoneczko ja zjadam śniadanie kąpiel i idę pozałatwiać trochę spraw ;-)

Wszystkiego najlepszego Kobietki :-) spełnienia najskrytszych marzeń :-)

Dzisiaj dzień kobiet więc cycki w górę
i odrzuć z twarzy gradową chmurę,
niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajowe babki!


 
Ostatnia edycja:
Kochane kobietki wszystkiego absolutnie wszystkiego czego tylko sobie życzycie w dniu naszego święta ;-) przyjmijcie ode mnie tradycyjnego goździka :-D

Zobacz załącznik 444656

jestem wykończona po wczoraj ale zadowolona dawno nie było takiego dnia przyjemnego :)
najpierw zakupy które nam się przeciągnęły i się spóźniliśmy na szkołę rodzenia a potem pojechaliśmy ze znajomymi na pizzę i było fantastycznie. mam kilka rzeczy dla maluszka kupionych :-)
 
reklama
Ja też się witam i życzę wszystkim kobietką samych pogodnych dni, grzecznych i oddanych mężczyzn no i spełnienia marzeń związanych z dzieciaczkami!!!!!!!!!! (Dla starających się fasolek, dla ciążowych zdrowych dzieci i łatwego porodu a dla mamusiek pociechy) :*:*:*:*


Dostałam właśnie podgrzewacz który kupiłam od jakiegoś chłopa i chciałam powiedzieć, że ludzie to nie mają wstydu normalnie!!!!!! Podgrzewacz wygląda idealnie (nie jest porysowany czy uszzkodzony) ale jest taki brudny i zakamieniony, że szkoda gadać!!! Ale to co było widac gołym okiem to było nic do momentu aż go zaczęłam odkamieniać! To co pływa w tej wodzie to jest niemożliwe!!! Obrzydliwe!
Ja jakbym sprzedawała coś takiego to sama bym go umyła i doprowadziła do porządku a ludzie wysyłają taki syf i maja to gdzieś.... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry