reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fifka: no własnie ja mam mało miejsca w pokoju,i dlatego zamówiłam z szufladą bo ta przestrzeń pod łóżeczkiem i tak by była pusta, a tak pościel czy choćby pieluchy upchnę i będzie luźniej
Ja mam już ubranko na chrzest ale dlatego bo okazja wielka była, ale czy będzie dobre czy nie to nie mam pojęcia
 
Claudusia trzymam kciuki
Fasolko super ani sie nie obejrzysza mala bedziesz zabierac do domku
Laseczki brzuszki sa sliczne
Atanku malutka rowniez słodkosci ale was nadrabialam chyba z godzine od ostatniego mojego posta bo neta nie mialam gosciu za szybko nam wylaczył bo zle przeczytal wypowiedzenie
u nas owu
 
kobiety zróbcie coś ze mną , bo jem jak głupia, nie moge się opanować :no: co się ze mna dzieje, jestem obżartuch :sorry:powinnam się wstydzić a ja myślę co by tu dalej jesć :eek:
 
Ostatnia edycja:
fifka: oj obys nie musiał póxniej pićkarmi codziennie :-D a to jakies smakowe to karmi ,bo ja właściwie to jakos nie piłam takiego piwa, za to lubię imbirowe , no ale kiedy ja takie piłam
 
aha, może ja powiem żeby mi męzus po drodze kupił, musze sie zastanowić, :-p

A czy to malinowe to smakuje jak normalne piwo z sokiem malinowym ??


Zaraz ocipieję z radości bo będziemy składać łóżeczko :rofl2:
 
Lamiav nie tak samo ale bardzo podobnie :-D ja pije klasyczne na laktacje i się aż uzależniłam od niego :-) jest pyyyycha :rofl2:



taaaa pamietam ta radość przy składaniu łóżeczka :tak:
 
reklama
lamia chcesz żebym się ze śmiechu udusiła? :p ani troszkę jak dla mnie nie przypomina zwykłego z sokiem malinowym, ale zobaczysz że ci posmakuje.

i czekam na foty na maila chociaż jak już ocipiejesz (chociaż mój mąż twierdzi że ohujać możesz co najwyżej :-p ) i złożysz łóżeczko ;)
 
Do góry