reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

heheheh jestem już bliska tego stanu oby mąz moich zapałów mylnie nie odczytał, bo szlaban na jego ptaszka ;-)

no i wyslałm męża po to karmi ale tylko clasic jest i kawowe, zobaczę czy mi to smakuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane :)
Atanku Amelka jest przesliczna, bede musiala sie kiedys do Was wybrac...
Fasolko gratuluje coreczki, wszystko bedzie dobrze i Łucja szybko do Was wroci...
Truskawciu gdzie Ty mieszkasz?? W sobote u mnie takie coś latało:)
A i dziewczyny śliczne macie brzuszki, całusy w pępuszki :)

A u mnie po 3 mies wróciła @, wiec juz wiem czym byla spowodowana jej utrata (zbyt duze i szybkie schudniecie)
Teraz leze bo brzuch mnie pobolewa... Miłego Dnia życzę :)
 
Siemka :-)
Moja córcia ma już akt urodzenia i jest oficjalnie Łucją :-)
Urodziła się z wagą 1400, w pierwszych dobach spadła na 1300, a dzisiaj ma już 1390 :-) Cieszę się, ba maluszek coraz więcej je i zaczyna ładnie przybierać na wadze. Jest niegrzeczna bo wierzga girkami i non stop robi zakłócenia na czujnikach. Wszyscy się śmieją, że jest czarnulka z długimi nogami po tatusiu, a po mnie odziedziczyła wielkie dziurki od noska:-D
Spadam odpoczywać, bo od 6 jestem na nogach i ledwo żyję. Buźka dla Was :*
 
Dziewczyny weszłam na chwile ogłosic ze jak na razie sie trzymam!! :)))
A powiedzcie mi czy w ciazy zawsze jest ten typowy śluz? bo ja mam zupełnie sucho :baffled:
 
Fifka, moja nadal wchodzi w 56, więc z tymi rozmiarami różnie, ale w 68 bym nie celowała. bo rozmiary różnie wklejają i się okaże, że jakiś inny rozmiar i będzie za duże. A w miesiąc nie urośnie 6 cm
 
Fasolka super wieści! Oby malutka dalej tak ładnie na wadzę przybierała! A skoro taka ruchliwa to bardzo dobrze! Znaczy że m dużą wole życia i walki! :tak:


Sil mój też jeszcze 56 nosi... bo z tymi rozmiarami to bez sensu jest... niby 56 wszystkie ubranka a część jest za mała część dobra... teraz 62 wypakowałam i część jest na niego dobra a część jeszcze za duża... ale tak patrze na te ubranka 68 bo mam kilka sztuk i chyba jednak będą stanowczo za duże... On tyle nie urośnie... chyba :eek:
 
Fasola...rewelacyjne wiadomosci!! bardzo sie ciesze!! :*

ja jutro z rana jade do Kielc na badania, bo w sumie tam i w Wwie robia AMH blisko mnie i jest najtaniej o ile w ogole mozna tak powiedziec, 160zl:szok:...szkoda tylko, ze na wyniki tego badania czekam az 3 tygodnie, bo to wazne badanie dla IVF...no ale musze uzbroic sie w cierpliwosc...

to trzymajcie kciuki za mojej jajniki:-)
 
reklama
fifka mysle ze 62 ze spokojem 68 moze byc zaduze...

fasolka super wiesci ;-)

mili &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

claudusia nie zawsze jest sluz kazdy inaczej ma.. czyzby nadal nieam @ wiec trzymam &&&&&&&&&&&&&&&

mala zasnela ;-) zycze wszystkim milej nocy ;-)
 
Do góry