reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
lamia to fajnie ja czekam na swoje :)

mąż mi odebrał wyniki i nie jest fajnie bo co nieco mam poniżej lub powyżej normy chyba jutro zamiast w czwartek się do gina pofatyguję
 
ehh a ja bym musiala sie ruszyc do sklepu po chlebek a mi sie nie chce:-p taki kawal isc :p normalnie szok :sorry:ale trzeba bo nie bedzie na sniadanko ani do kanapeczek :-D a przy okazji mam ohote na gume rozpuszczala jakas mambe czy cos hehe
 
naeiuszka: to jak masz możliwość to jedź jutro, trzeba pilnować tych wyników, ja swoje w środę odbiorę i od razu mam wizytę, tzn. baby mnie nie zarejestrowały bo nie ma juz miejsc, ale mam przyjsć i ciekawe ile sie nasiedze pewnie z 5 godzin, a jeszcze mąż w pracy to będe sama :-(
 
no mam zapowiedzianą wizytę znajomych i jak się wyrobię pojedziemy jutro, to nie są jakieś duże odchylenia ale są

leukocyty mam 10,9 a norma do 10
neutrofile mam 71,1 a norma do 70
mocznik mam ponizej normy 12,9 a norma od 16,60
keratynina mam 0,41 a norma od 0,50
ft 4 0,83 a norma od 0,90
ale nie mam pojęcia co to wszystko oznacza
 
reklama
neciuszka: ja sie nie znam na tych wynikach, i w necie zawsze szparam co jak i dlaczego ,

przyszło mi juz łóżeczko jupi ja jo jak sie ciesze :rofl2::-D tylko czekać aż mąż wróci i złoży , ale z poscielą to i tak będę musiała zaczekać

a bułeczki juz tez sie upiekły czekam az wystygną i zaraz jem :tak:
 
Do góry