reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku a jak tam sobie radzisz? Jak Amelka? Daje pospać w nocy? :-D

ee nic mi nie mow co do nocy przewaznie co 2 lub 3 h pobudka bo kupa albo siku... i tak w kulko a do tego dzis od 5 spac nie chciala i dopiero przed 13ta zasnela..

a byla dzis u nas ppolozna kazala mi wyrzucić sudocrem i smarowac innym niepamietam nazwy ale powiedziala ze ten co mam to tez moze byc ..
a mala przytyla ;-) z 2780 na 3010g ;-)
 
reklama
Cześć Atanku!
No widzę, że Amelka rośnie jak na drożdżach :-) no wiesz.. taki piękny dzień, słoneczko świeci więc Małej nie chce się spać ;-) wrzucaj fociaka plis plis :tak:

A tak w ogóle dziewczyny.. ile po porodzie można z dzieckiem wyjść na spacer?
 
Ja smaruję pupę Termetiolem - to stara sprawdzona maść i u nas działa ekstra na odparzenia pupki. :-D
A z tym spaniem to mała się unormuję z czasem! Mój Konrad potrafi i 5 godzin przespać, choć ostatnio ma chyba skok rozwojowy bo z dnia na dzień zaczął dużo więcej jeść :sorry: i potrafi co 3 godziny mi dwie piersi opróżnić.


Natkusia ja z Konradem wyszłam dopiero po prawie miesiący bo on urodził sie akurat w te okropne mrozy... Położna moja mówiła że jeśli pogoda dopisuje to po 2 tygodniach można już wychodzić, tylko wcześniejtrzeba dziecko przyzwyczaić i wietrzyć pokój. (werandować się)


A ja wczoraj ważyłam Konrada i.... tadam! 4100kg! :-) mały przytył od urodzenia już 1300kg!
 
Fifka Ano tak na mróz z dzieciaczkiem wychodzić to raczej nie.. Jak mam termin czerwiec/lipiec i aż strasznie będzie czekać z Młodym 2 tyg żeby wyjść jak będzie taka piękna pogoda :confused2: No Konrad to samo.. Te dzieciaczki Wam rosną i rosną! :]

Atanku dziękuję :* przekochana! <rozmarzona> .. Mam konto na fb ale Was nie mam :-( jedynie co to mam Pyscka.
 
Ostatnia edycja:
neciuszka: biustonosze w tamtym chyba tygodniu przyszły lub jeszcze wcześniej, są fajne i miłe w dotyku

atan: jak sliczna amelka i jak słodko wygląda z misiem :tak:

normalnie zasypiam ale sie powstrzymuję bo potem w nocy nie zmrużę oka, no i czekam na kuriera z łóżeczkiem bo powinien dzisiaj być
 
Atan slicznosci Amelka rosnie jak na drozdzach a ciocia nie bawem znowu bedzie w polsce to moze przyjsc na odwiedziny zobaczyc kruszynke???:-p mnie tez cos muli spanie ale sie boje ze jak teraz pojde spac to juz w nocy wogole bedzie masakra wcale nie bede spac

lamia a jakie lozeczko wybralas?? sobie my z moim ukochany sie klócimy o lozeczko hehe bo mam juz turystyczne a moj chce biale drewniane:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry