reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

magenta: w końcu zamówiliśmy zwykłe ,proste, bo będzie tak stało że i tak będzie widać tylko przód, a pościel mam z baldachimem więc będzie ozdabiał całość, a zamówiliśmy kolor teak z szufladą takie
ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 6 KOLORÓW DARLAND (2122405594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a jaki wózek wybraliście ?

z nudów zabieram się za robienie bułeczek drożdzowych ale ciasto zrboi mikser, bo mam końcówkę w robocie do ciasta drożdżowego ale nigdy nie używałam, więc mam okazję bo nie chcę sie przemęczać, jak nie wyjdzie to trudno, ale chociaż mam zajęcie :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
lamiav śliczne łóżeczko, już sobie adres zapisałam he he a jakies ochraniacze, baldachimy będziesz miała?

był listonosz:-D
 

Załączniki

  • DSC00572.jpg
    DSC00572.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00576.jpg
    DSC00576.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00575.jpg
    DSC00575.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Nie chce mi się czytać :)
Byłam dziś w pracy, znaczy w odwiedziny, z Dominiką. Ale się nią pozachwycali wszyscy :) I słonia dostała pięknego, wrzucę Wam zdjęcia potem, jak zrobię, bo na razie Mała śpi. Jak się obudzi, przewinę, dam jeść i zmykam na zakupy, tym razem sama.
Mąż ma sajgon w pracy, ciekawe, kiedy wróci. Byle nie było, jak wczoraj. Mała nie chciała jeść, a chciała cyca, złościła się, nie chciała spać, ja załapałam baby bluesa, że nie wiem, co dziecku potrzebne, że nie umiem się nią zająć. W końcu A posłał mnie spać, że ją uśpi. I usnęłam, rycząc o 22.30, obudziłam się o 12, a on siedzi z nią na rękach, w podkoszulku, zmarznięty, ale nie dała się odłożyć. A nie budził mnie, bo chciał, bym odpoczęła. kocham go strasznie...
 
miq sliczne ciuszki ten pierwszy pajac strasznie mi sie podoba i ta czapeczka ;-)

sil ooj ojoj :* no czasami tak jest...
 
Ostatnia edycja:
Sil no to super ze masz tak wspanialego mezulka i tak sie zajmuje wami :):tak: tylko sie cieszyc bo chyba to najwazniejsze ze nie zostawil cie samej z tym wszystkim na glowie i nie poszedl spac .. znam i takich co tak robili :confused2::angry: moj dzieki bogu teraz zamiast witac sie ze mna najpierw caluje moj brzuch a potem mnie :p ale terapia wstrzasowa podzialala skutecznie :-p:cool:

mig slicznosci te ubranka :tak::-) ja juz sie nie moge doczekac kiedy przyjdzie czas na ubieranie maluszkow w nie:p a tutaj w szwecji do porodu nie bierze sie nic po za ubrankami na wyjscie do domu i fotelika mam nadzieje ze po cesarce potrzymja mnie z dwa dni w szpitalu wrazie co... i tutaj tatusiowie musze byc przy kobiecie
 
miq: ale słodkie te ubranka , ten króliczek mnie zachwycił :-)
pościel cały komplet mam taki , kolor serduszka w kwiatuszki ecri , to będzie 5 komplet
MAMO-TATO 15-CZ POŚCIEL 90x120 SERCA MOSKITIERA (2027391427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

magenta: bardzo fajny wózek, u mnie w sklepie takiego nie wiadziałm, a łóżeczko takie turystyczne też mi sie podoba i zastanawiam sie nad dokupieniem ale jakiegoś używanego żeby u mojej mamy stało

atan: to miq te pajacyki zamówiła :-D

silka:to czekam na fotki później

przyszedł listonosz i i się wk.... ale tylko na chwilkę, bo patrze a on mi 500 zł z zusu daję, myślę co jest do cholery , ale zobaczyłam ze to za pare dni, tak będą mi ciułać za każde zwolnienie, ???????/ a da sie tak zrobić zeby oni mi na konto przesyłali a nie do domu ?//
 
Ostatnia edycja:
ja to turystyczne dostalam od siostry ma przewijak melodyjki lampke wibracje itp ... mi sie ona bardzo podoba i jest wygodne tak mi sie wydaje drewniane owszem tez mi sie podbaja ale jednak wole turystyczne bo nie ma sensu kupowac dwuch albo 3 lozeczek ze wzgledu na podroze do polski ... wole jedno zapakowac w torbe do bagaznika i spokuj.. moj za to sie uparl na drewnianie :p i o to sa spory no ale mowie mu ze w drewnianym bedzie sam spal:p hehe
 
reklama
mgenta: no wy jak podróżujcie między krajami to tak, bez sensu dwa łóżeczka,ja to siedze na dupci i nie wybieram się nigdzie :-)

kobiety jak myslicie zaszkodzi dziecku jak wypije sobie kwasu z ogórków kiszonych bo strasznie mi sie chce go pić :rofl2:
 
Do góry