reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Claudusia to trzymam kciuki zeby to wstretne @ sie nie pojawilo :tak: mnie tez sutki bolaly na poczatku cale piersiu w sumie tylko ze nie raz to tez byly objawy na @ eeehhhh nigdy nic nie wiadomo ... pozostaje nam tylko czekanie
 
reklama
ja miałam drażliwe piersi na owulacje, a przed @ nigdy, pierwszym objawem ciąży był właśnie ból piersi, tak u dołu i tak boli do dziś
 
miq: zdjęć nie mogę wstawić, bo coś jest nie wiem czy z moim kompem czy co, wczesniej było dobrze a od paru dni nie moge załadować fotek na forum

fifka: no sama jestem ciekawa co z moją szykją, ale sie pocieszam ze skoro ten czop nie odpadł to znaczy ze nie zmiękła i chyba sie nie obniżyła, simieje sie ze jeszcze przenoszą ciązę, bo każdy czeka ze w każdej chwili pojadę rodzić :-)

magenta:
ja to sie modle zeby schudnąć, a tobie fajnie chcioałbyś zatrzymać wagę, moge ci podpowiedzieć ze na przytycie je sie takie zioło kozieratka ale to po porodzie i chyba po karmieniu,

claudusia
: ja jakoś chyba nie miałam tak z jajnikiami,

milia: no mamod jakiegoś czasu już te skurcze, ale nie są jakieś bardzo bolesne, ale są,

a ja dopiero skończyłam układanie zdjęć w albumach, bo jak mieszkaliśmy osobno, to ja i mąz wywoływaliśmy zdjęcia a po slubie i zamieszkaniu razem okaząło sie ze mamy podwójne albumy i musiałm zrobić porządek, fakt zajęło mi to jakieś 2 lata :-Dale liczy sie ze w koncu to zrobiłam
 
Ostatnia edycja:
miq mnie bola piersi tak spod pachy juz od tygodnia ale lewa bardziej niz prawa :confused2: dziwne..

magentamnie nigdy przed @ nie bolały sutki, piersi od kad poroniłam pierwsza ciaze tez nie, no ale moze akurat dzisiaj bedzie ten pierwszy raz.. no nic czekam !

Witaj Neciuszka :-)!!
 
lamiav szkoda, że ze zdj sie ni uda
Claudusia jakby nie było piersi to bliźniaki ale oddzielne organy he he, mnie też każda boli z różna intensywnością, pod pachami też

witam wszystkie śpiochy
 
reklama
ja teraz jak jestem na L4 to sobie śpię do 9, ale za to w nocy się męczę i męża przy okazji też, strasznie się wiercę, rozkopuję...
 
Do góry