reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej neciuszka: jak tam sie dziewczyny czujecie ? noc przespana ?

miq: ty śpij teraz ile wlezie bo póxniej to będzie kiepsko

ja na poczatki ciązy to gdzie sie nie położyłam to spałam, a teraz jak nakręcona spać sie chce ale nie mogę i też mój biedny mąż sie męczy bo ja sie strasznie wierce
 
witam Neciuszko :*
ja wcale wielkiego brzucha nie mam a wyspac tez sie nie moge :zawstydzona/y: albo sie budze w nocy z glodu albo siusiu albo bobo kopie ... i na boku mi nie wygodnie a tu mi zagoraco i ciagle cos :-p
 
lamia, magenta dzie tam nie za bardzo, moja panienka jak się położę i poczuje więcej miejsca to wariuje, jak siądę jak teraz daje popalić bo jej ciasno. od kilku dni non stop mam mega zgagę nie mogę sobie poradzić z nią. a brzuch to taaaaaaaaaaaakiiiiiiiiiiiii mi się zrobił.
 
ja mam tak samo, jeszcze brzuszka nie miałam a już nie mogłam spać. W nocy mi gorąco, rozkopuje się, a mąż jak robocik mnie cały czas przykrywa
 
neciuszka: mi tez brzuch ostatnio wypalił jak szalony i mała tez sie strasznie rozpycha na wszystkie strony.
dawaj fotosa brzusia ;-)

magenta ty tez sie pochwal brzusiem

a ja spróbuję ciuszki zrobić i dodać ale nie wiem czy sie uda

no i sie nie da myslłam ze bezpośrednio z aparatu pójdzie ale nie chce sie zrobic wiec sie nie pochwale
 
Neciuszka o zgadze mi nic nie mow tragedia :/ :zawstydzona/y: u mnie maluszek jak siedze to kopie bo mu ciasno jak leze kopie bo wiecej miejsca tyle tylko ze moj bobo daje mi po kosciach plecach :/ i nie wiem dlaczego ale uparcie chce glowe wyjac przez pepek :p
 
a moj brzuszek dodalam kilka dni temu :p w piatek chyba :p:-p DSC00316.jpg to chyba takie najlepsze akurat z tej strony maluszek ma glowe :p co bardzo bym chcial zmienic zeby sie przesowal i zebym nie musiala miec cesarki :/ tak bardzo chcialam rodzic naturalnie ale bobo uparcie w tej samej pozycji ciagle :/
 
reklama
magenta: jaki zgrabny brzusio, ja taki mały miałam chyba w 20 tygodniu :-D, a widze ta główkę :tak:. moja siedzi pośladkami do dołu ,i tez bym chciała zeby sie główką w duł ułozyła bo nie chce cc

neciuszka: sliczny brzuszek i co ty gadasz że wielki, masz fajny i w porównaniu do mojego mały brzuszek ja to mam armatę :-D
 
Do góry