reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

miq: ja jadłam czosnek do wszystkiego, robiłma inhalacje i donosa krople z wody morskiej, rutinoskobin i sok z malin bo miałam w piwnicy , ale jakoś długo mi sie ciągnęło przeziębienie

zaraz po 7.00 sąsiedzi zaczęli wiercić bo remont robią, dobrze ze teraz a nie jak mi sie dzidzia urodzi,
Wczoraj na wiezór miałam spore skurcze i zastanawialiśmy się nad jazdą do szpitala , ale po kąpieli i leżeniu jakoś sie uspokoiło i nawet w nocy pospałam trochę, dobrze ze w środe mam wizytę kontrolną ciekawe co mi powie
 
Ostatnia edycja:
reklama
można acatar?bo mam w tabletkach ale nie mam ulotki
już od rana pije herbatkę z sokiem malinowym i z czarnego bzu i miodem, wczoraj zrobiłam sobie inhalację, zobaczymy...
 
to najpierw spróbujemy domowych sposobów, zaraz zrobię sobie mleczko z miodem, ja mam kropelki Olbas oil też lepiej się po nich oddycha
 
o to może ten w spreju ma inny skład, znalazłam ulotkę i tabletek nie można ah
dzisiaj powinny przyjść moje pierwsze zakupki:tak:
 
kupiłam 2 pajacyki z czapeczkami i 3-pak bodów, gdzieś ok 11 powinien być listonosz;-)
jejku znowu podoba mi się inny wózek, ciekawe ile razy jeszcze mi się zmieni he he
lamiav to na co czekasz, czemu nie ma jeszcze zdj
 
Ostatnia edycja:
Sil haha a no zaczęłam :-D czy coś mu jest... czasem kupki mają zielonkawy kolor... poza tym nie zauważyłam żeby mu coś dolegało z brzuszkiem bardziej niż przedtem. :-) Czasem z kupką musi sie posiłkować, ale jest w porządku. Dwa dni temu zjadłam czekoladowe ciasteczka... tak sie chciało ze nie mogłam się opanować... ale nie wysypało go czyli moge jeść :rofl2:


Ja na odparzenia smaruje Termetiolem - działa cuda już po dobie użytkowania.

Lamiav
ty tam uważaj na siebie.... takie skurcze to nic dobrego... ciekawe jak tam twoja szyjka. oszczędzaj sie kochana :*

Mig ja po prostu piłam gorącą lipę i się wygrzewałam, śpiąc ubrana cieplutko i w skarpetkach. Dwa dni i po takim wypoceniu się katar znika :tak:



A my witamy kolejny piękny dzień!! Słoneczko śliczne za oknem! Zaraz pójdziemy z Konradem na spacer - o ile męża z łóżka wygodnie bo ma wolne! :-D
No i dzisiaj mam wizytę na 15 u swojej gin bo chce przy okazji zaświadczenie do becikowego. Pewnie będzie pytać o antykoncepcję i tu mam dylemat... bo chciałabym mieć drugie, ale gdzieś za rok jak odpocznie organizm od ciąży - bo lekkiej nie miałam... a z drugiej strony nie chcę się truć tabletkami, bo i tak miałam problemy z poczęciem Konrada... chyba się prezerwatywami będziemy ratować...
 
reklama
Do góry