reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Neciuszka piekny brzusio buziak od cioci:* masz tak fajnie wysoko a ja caly czas niziutko bo maluszek uparcie siedzi w tych gnotach i nic nie chce isc do gory u mnie pupe ma w moim lewym biodrze zaraz prawi przy wzgorku lonowym :/ jest tak smiesznie ulozony ze masakra ani nie chce pokaza co ma miedzy nogami ani nic ja zawsze bylam drobniutka wiec duzego bobasa sie nie spodziewam ale chciala bym zeby chociaz raz pokazal co ma miedzy nogami i zebym mogla jakos przekonac go zeby poszedl sobie w dol glowka do naturalnego dla mnie cesarka to jakies pokaranie hehe juz tak psychicznie sie nastawilam na porod naturalny

neciuszka to u mnie za to jak macha raczkami to wychodza mi fale na wzgorku lonowym i nad pepkiem i jak to "fajnie" ciagnie
 
Ostatnia edycja:
Neciuszka,magenta...piekne brzuszki...Neciuszka to widze uchwycila promienie sloneczne nawet, jasne kolorowe zdjecie!:-)
ja tu PACZE na takie brzuszki a u mnie @ sie zaczal...i w zwiazku z tym mam pytanie...3dc musze zrobic badanie, tylko, ze wczoraj zaczal mi sie @ tylko takim wiekszym plamieniem, mniejszym krwawieniem...sama nie wiem jak to nazwac, dopiero kolo 15...no i nie wiem jak to liczyc, ze 3dc wypada mi we wtorek czy srode?
 
mnie sie wydaje ze powinnas liczyc od tym mniejszych/ wiekszych plamien i isc we wtorek ... ale kurcze sama nie wiem

kwiatek sliczny ja na chwile obecna nie mam zadnego w domku bo moj ukochany w trakcie przeprowadzki zapomnial wziasc doniczek z nimi :/ ale bylam zla bo kocham storczyki tutaj sa mega drogie uchodowalam sobie ich az 8 i poszly w p****du ale to tylko facet hehe
 
Ostatnia edycja:
Neciuszka no co mu się dziwisz, Ty będziesz miała bobasa to on też sobie sadzonkę wyhodował
 
magenta...no wlasnie ja tez bym tak liczyla, bo gdyby to byly jakies delikatne plamienia, typu brudzenie, no to mozna by bylo zaczekac na krwawienie,ale tu sie pojawilo krwawienie, wiec chyba zalicze to jako 1dc a we wtorek pojade na badnia! dzieki !
 
reklama
Do góry