reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam sie dziewczynki słonecznie :-)

Ja nie śpie juz od 5:40 ponieważ nie mamy drzwi od pokoi nadale na nie czekamy ! :wściekła/y: i wszyscy mnie budzili w szczególnosci moja mama która nie wyłączyła sobie budzika w komórce i poszła sie kąpac więc sobie tak dryndal co 10 minut. Później, komórka mojego brata pomyślałam "ludzie litości, dajcie mi spać" nastepnie mama zaczeła suszyc włosy brat wstał kręcił się, strasznie trzaskał drzwiami od toalety i w ogóle katastrofaaa !! wiec stwierdziałam ze wstaje i ide sie kąpać, siedziałam 2,5 godziny w wannie :D

Później idziemy z Tata na obiad. Eh nie lubie tych spotkań bo tata sie tak troche wyalienował ze świata i jakos ciezkomu sie spowrotem zaklimatyzowac. Dla niego zamówienie czegos z karty to nie lada wyzwanie i strasznie sie przed tym denerwuje eh.. biedny jest..
 
Atanku...filmik sliczny ja jeszcze caly czas podgladam cie na FB, wiec widze, ze co chwile wrzucasz zdjecia naszej ksiezniczki :*
Truskawcia...no tak kochana, niestety sama bede sie klula, moj M boi sie igiel jeszcze bardziej ide mnie..poza tym on pracuje a ja moze bede musiala sobie robic 4 razy dzienie zastrzyki...musze sama to przetrwac:-)
Lamia...kochanie uwazaj na siebie, wiesz, ze ze skurczami nie ma zartow...
Fasolka...cudownie, ze juz jestes!! kochana informuj nas dalej jak sie sprawy maja...wszystko BBowe ciotki juz sie nie moga doczekac, kiedy piekna Łucje przywiamy na forum!! pozdrow malutka ode mnie !!! :¤
 
witam sie moje kochane i ja:-)
Fasolka- ciesze sie ze juz z Łucja dobrze silna z niej dziewczynka i nie martw sie napewno szybko nabierze cialka i bedziesz ja miec blisko &&&&&&&&&&&& napewno ciezko jest ci zniesc sytuacje ze ty jestes w domu bez niej ale obie jestescie silne i dacie rade :) tule cie mocno:tak:
u mnie z oknem piekna pogoda siedze sobie sama w domku obudzilam sie o 6 30 i koneic spania :p wczoraj obudzilam sie o 3 38 glodna i musialam wstac z lozka zeby cos zjesc i siusiu masakra i potem do 5 sie wiercialam zeby zasnac:/ ostatnio mi sie jakies glupoty snia :confused2: teraz jem sobie drugie sniadanko i chyba dopiero teraz zaczne nabierac wagi :) bo apetyt mi sie tak podniosl ze moge non stop jesc :-p chciala bym nic nie chudnac po tej ciazy
 
Dziewczyny mam pytanie bo nigdy tak nie miałam.. Obudził mnie dzisiaj taki dziwny ból jajnika jakby tepy..i cały czas mnie boli ;/, jak zakuje to az sie zwijam.. wrazenie mam takie jakby mi ktos wzioł jajnika i łapał w dwa palce :-) innaczej nie wiem jak to opisac..
 
Claudusia jak mnie tak bolał jajnik to miałam owulację, nie wiem na jaki etapie cyklu jesteś
 
Claudusia hmm ja tak mialam kilka razy przed ciaza po czym byly 2 krechy ale moze tez tak jakos dziwnie jajnik szykowac sie na @ licze ze moze to fasolka .. &&&& 3 mam kciuki i ~~~~~~~~~~~~~~~~~sle fluidki :tak:
 
miq dzisiaj ma byc @..

magenta ​ja mam pierwszy raz cos takiego wiec nie wiem jak mam sie do tego ustosunkować.. taki dziwny ból..hmm no nic pozaostaje mi tylko czekac :) łapie fluidki i nie puszczam !! Dziwne jest tez to ze sutki mnie bardzo bolą, nie moge ich dotknąć..ale nie chce sie nakrecac bo jak przylezie ta @ wstretna to rozczarowanie..
 
uuu to może coś tam kiełkuje, to ja swoich trochę prześlę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
:) fajnie by było, ale nie chce o tym myślec bo boje sie! :-) a fluidki łapię owszem, ale nie bede pazerna podziele sie z innymi straczkami :)))
 
Do góry