reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pytanie:
1. jakie kosmetyki dla dziecka trzeba zabrać do szpitala ?????? u mnie chusteczki i troche wlasnych pampersow bo mi sie nie chcialo chodzic do poloznych po wiecej bo 3 daja na dzien a to czasem nie starcza jak smulka leci na raty...

2. w jakiej koszuli rodziłyście i czy ona juz potem nadaj sie na wyrzucenie ? bylam w swojej do karmienia z patologi a na cc mnie przebrali w ich i potem dali nastepna po cc po kapieli zeby zmienic a dopiero na 3 dzien swoja zalozylam

3. czy zabrałyście do szpitala laktator ?
nie bo niemam a w szpitalu jest dostepny

4. czy 2 biustonosze do karmienia wystarczą ?
mialam jeden i nie moglam w nim wysiedziec. denerwowal mnie.. bo sutki wazliwe byly ale teraz w nim chodze ;-)

5. czy trzeba jakąś ceratę dla siebie na łóżko szpitalne ?
nic nie mialam byly dostepne na korytarzu na stoliku tak jak podklady podpaskowe a co do siateczkowych gaci moge odsprzedac bo nawet nie uzylam jedno opakowaniee otworzylam by sprawdzic wielkosc a tak to mam w sumie 4 sztuki..

6. Czy przy cesarce mąż tez może być obecny ? niestety musial byc na korytarzu...

doniu ja jakos nie mysle takimi kryteriami nie boje sie jest pelno w necie kapieli dzieci a i musial by miec filmik niezly ranking by ktos go znalazl ;-) bez panikowania ;-)

amelka spi w lozeczku ;-) a ja mam juz 10kg mniej ;-) jeszcze 9 i bedzie waga z przed ciazy wiec jeszcze 20 i bede szczesliwa ;-)

magdalenko sliczna karuzela mi sie tej firmy podoba serenada natury bo ma zabe wiszaca ;-)
 
reklama
dzieki dziewczyny za odpowiedzi, :-D

jestem juz prawie spakowana, tylko kapcie muszę kupić bo mam takie tylko stare domowe i wstyd je z domu wynosić, no i kosmetyczka moja mi została do spakowania ale to uz w ostatniej chwili

Ale nudny dzień , czekam do 19stej aby mąż wrócił i będę zadowolona

ide sobie obiad odgrzać
 
Pytanie:
1. jakie kosmetyki dla dziecka trzeba zabrać do szpitala ??????
2. w jakiej koszuli rodziłyście i czy ona juz potem nadaj sie na wyrzucenie ?
3. czy zabrałyście do szpitala laktator ?

4. czy 2 biustonosze do karmienia wystarczą ?
5. czy trzeba jakąś ceratę dla siebie na łóżko szpitalne ?
6. Czy przy cesarce mąż tez może być obecny ?

U mnie to wygładało nast nastepująco :
1. tylko pampersy i chusteczki
2. mialam cc, ale na porodówce byłam w bawełnianym podkoszulku mojego m
3. nie bo w szpitalu jest
4. w szpitalu nie nosiłam wogule a teraz w domu nosze zwykłetylko nie usztywniane
5. podklady seni - najlepsze
6. Niestety nie
 
1. chusteczki i pampersy
2 u mnie dawali koszule na poród którą później wyrzuciłam do kosza.
3.nie w szpitalu są
4. spokojnie starcza
5. u mnie nic nie trzeba było bo podpaski/podkłady/ceratki zapewniał szpital
6. u mnie w szpitalu nie...
 
Cześć Kobietki.
Dziękuję Wam, za kciuki za wiarę i wsparcie. Jesteście wielkie.
Ja wróciłam dzisiaj do domu, a malutka została w szpitalu,teraz ma jeść i dorastać do 2 kg :-)
Dzisiaj odłączyli jej tlen, bo sama sobie świetnie radzi.
Ja niestety gorzej. Instynkt macierzyński chce mi serce wyrwać, że nie ma mnie przy niej, ale muszę sobie z tym poradzić. Muszę być silna dla siebie i dla niej.
Jak zaczniecie zadawać pytania lub odpisywać na ten post, nie gniewajcie się jak nie odpiszę, jak tylko najdzie mnie smutek to znikam,bo nie mogę sobie na niego pozwolić.
 
Jak malutka będzie samodzielnie jadła oddychała,miała wszystko zdrowe i osiągnie 2 kg to zabiorę ją do domu :-)
Czyli jeszcze kilka tygodni.
A ja czuję się już w miarę, ale brzuch nadal cięgnie i bardzo na niego uważam.
 
Fasolko witamy!!!! Wspaniała wieści nam przynosisz! A mała sobie na pewno poradzi! Silna z niej baba i bardzo duża jak na 30 tydzień! A mamusia niech teraz odpoczywa i zbiera siły dla malutkiej! Zobacz mój mąż też taki wcześniak i zobacz! teraz ponad 100kg żywej wagi! :-D Wiesz co wywołało ten przedwczesny poród?


I rozumiem twoje instynkty... a często możesz chyba do niej chodzić co?
 
reklama
Do góry