reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziewczyny znikam na chwilke musze posprztac bo bałagan w domu straszny mam i mnie to wnerwia :-) bede wieczorkiem :)) Miłego popłudnia życze wszystkim !!
 
reklama
kwiatuszek, nie łam się kochana.Znajdziesz w końcu pracę. Ja już tyle razy pracy szukałam, że nawet nie pamiętam:) Ale zawsze jakoś psim swądem się udawało;P

Magenta, ty w szwecji mieszkasz, prawda? Przestań mi tu pisać takie rzeczy, bo ja z gdyni. Zaraz wsiądę w prom do kalskrony, parę godzin i jestem u ciebie na tych pysznościach;P
 
tak tak szwecja hehe zapraszam :p wrazie co jeszcze mozesz do nynysham plynac tylko on dlugo plynie :) (jakies 19 h) ale jak co zapraszam na kawe hehe i ciacho :-p
 
hej kobiety wiem obiecałam wczoraj fotki ale mojego kompa dopadł jakis wirus i byłam odcięta od świata przez cały dzień, no myślałam zę zwariuję w domu

no i coś sie dzieje ze niemogę wstawić fotek , zaraz zobacze co sie dzieje.


FASOLKA:ciesze sie ze wracasz do domu i że z malutką wszystko dobrze
 
Wieści Fasolkowe: Mała trawi wszystkie dawki pokarmu ładnie, płacze na głos, pręży się i kręci. Fasola odciąga pokarm i Łucji zanosi. Teraz czeka na przyrost masy. Fasolka dobrze się czuje i jest pełna nadziei :-)
 
reklama
to cudowne wiadomości, nasze dwie dzielne kobietki trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry