reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Claudusia, powiem Ci szczerze, że czekam jak na zbawienie na wyprowadzkę, a jednocześnie się boję. Przykro mi sie już robi, a to wszak będzie moja druga wyprowadzka stąd. Ale cóż, każdy a swoją ścieżkę, a nasza jest a naszym domu. Ciekawe tylko, czy kredyt dostaniemy, bo coraz gorzej na tym świecie. Dziś mi mama mówi, że jaja po 7 zł, tydzień temu dawałam 5 :szok:
 
reklama
Życie niestety jest bardzo drogie jak ide do sklepu kupuje masło, chleb, jakąś szyneczke, serek żółty i cos na obiad a tu 60-70zł :szok: przerażający jest fakt że z tego co wiem ma byc jeszcze drożej. najgorsze jest to że wszystko idzie do góry a pensje sa takie jakie były..
 
hejka,

Aleście się rozpisały. Chyba godzina minęła zanim wszystko przeczytałam:)
Co do tematu spania z dzieckiem.. Ja się tam nie znam i nawet jakiś szczególnych postanowień z tym związanych nie mam(wolałabym żeby spał sam u siebie,ale nie mam pojęcia jak się zachowam jak będzie płakać np..), ale naszła mnie tylko taka refleksja.. Odnośnie tego że matka zawsze wie najlepiej co dla jej dziecka dobre.. Przypomniało mi się jak w którymś odcinku super niani była matka, która usypiała 2 czy 3 swoich dzieci przy butelce mleka (takie podawane z dużej butelki ze smoczkiem) i przebierała im pieluchę<!> mimo że dzieciaki były w wieku późno przedszkolnym. I powiem wam, że ja chyba będę słuchać większości głosów w pewnych sprawach żeby to się nie skończyło źle dla całej naszej trójki.. Tamta mama też chciała jak najlepiej.. W końcu dzieci tego najwyraźniej potrzebowały..:|

Claudusia, współczuje przeżyć. Ja mieszkałam z babcią z demencją starczą która na domiar złego po udarze dostała paraliżu połowy ciała, straciła wzrok,.. generalnie katastrofa patrzeć jak się człowiek męczy..:/ Dzielna kobieta z ciebie i z mamy też:)

Sil: Ja też zauwałyłam! Wczoraj miałam ochotę na rybkę z puszki i jak zobaczyłam że najtansza w sosie własnym kosztuje przeszlo 5,50 to szczerze się zdziwiłam..:| Nawet baton bajeczny kosztuje teraz 1,70-1,80. Prawie jak czekolada! Niesamowicie wszystko w górę poszło. Telewizory też wczoraj oglądaliśmy i "nasz" model kosztuje 1000<!> zł więcej niz kosztował z miesiąc temu..
 
skoro mowa o sporych drozyznach w polsce powiem wam szczerze ze jak bylam teraz dwa miesiace to w pewnym momencie sie zastanawialam skad ja wczeniej miala na wszystko mieszkanko jedzenia imprezy ciuchy itp teraz oszczedzajac bylo malo szlam po male zakupy i 100 poszla nie wiadomo gdzie a siateczka malusia i prawie pusta :szok: poprostu szok z drugiej strony tez sie odzwyczailam ile wydaje sie w polsce na jedzenie itp przy pensjach tutaj tego sie tak nie odczowa jak w polsce ale poprostu masakra:dry:
a ja sobie chyba pojde upichcic ciasto :p i ciasteczka
 
Claudusia świete słowa... wypłata na coraz mniej starcza... głupie zakupy i stówy nie ma...

Fifka nie wspominajac juz o tym podniesionym wacie na ciuszki i asortyment dzieciecy. Strasznie truja że rodzi sie mało dzieci, a jak ma sie ich rodzic więcej jak ludzi nie stac na utrzymanie jednego dziecka a co dopiero kolejnych. Katastrofa co się dzieje, jeszcze u mnie w Krakowie Majchrowski chce odebrac becikowe żeby łatac dziury budżetowe to juz jest w ogóle cyrk na kłókach!! :wściekła/y:
 
skoro mowa o sporych drozyznach w polsce powiem wam szczerze ze jak bylam teraz dwa miesiace to w pewnym momencie sie zastanawialam skad ja wczeniej miala na wszystko mieszkanko jedzenia imprezy ciuchy itp teraz oszczedzajac bylo malo szlam po male zakupy i 100 poszla nie wiadomo gdzie a siateczka malusia i prawie pusta :szok: poprostu szok z drugiej strony tez sie odzwyczailam ile wydaje sie w polsce na jedzenie itp przy pensjach tutaj tego sie tak nie odczowa jak w polsce ale poprostu masakra:dry:
a ja sobie chyba pojde upichcic ciasto :p i ciasteczka

Ja wczoraj piekłam czekoladowe :-) mmmmmm... a teraz jem makrele wędzona niebo w gębie tylko dlaczego ryby maja ości :)!!
 
witam laski kazdy patrzy zeby zakupic jak najtaniej ale taka prawda rozmienisz 100 to zaraz nie ma jej i sie dziwic ze ludzie wola do biedronki

moj wczoraj powiedzial ze bedzie szukal pracy za granica ale jak juz wyjedzie to tu napewno nie wrocimy tak mi oznajmil
bo taka prawda kazdy sie łapie czego moze
tylko jechac w ciemno to nie sztuka sie zwolnic tu a tutaj placa marnie ale jak ja nie moge znalesc teraz pracy to kazdy grosz jest dobry nawet marny a on strasznie sie napracowuje tam maskara czasem mam dola ze ja nie moge znalesc pracy na dodatek ma takie z****** szefostwo np teraz zmarl tata kolegi z pracy to szef nawet delegacji nie wystosowal a wsyscy boja se zwolnic bo po premi maja i taka poltyka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry