reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasolka wychodzi w sobotę do domu :-)


Olciu wtedy to możesz napisać do Fasoli na pw żeby do niej zajść i się z nią spotkać :-)
 
reklama
Dziewczynki widziałam wasze maleństwa :D
Śliczności... Matko już nie mogę się doczekać swojego porodu :) Nie powiem brzuszek co raz bardziej ciąży
 
Cześć kochane,
czytam i jakoś nie wiem o co chodzi? Fasolka urodziła? Czytałam ostatnio,że wody zaczęły jej sie sączyć..czyli doszło do porodu? z tego co czytam to wszystko w porządku tak?W którym dokładnie tygodniu ciąży była?
Przekażcie jej proszę moje mocne uściski..
 
Hej dziewczyny :)
my już po spacerku, 2,5 godziny łaziłyśmy :D spotkałyśmy moją koleżankę z wózeczkiem i jej 3,5 miesięcznym synkiem, więc tak sobie łaziłyśmy i gadałyśmy, że aż tyle czasu minęło :) ale mamy gdzie, moje miasteczko ma miano zielona gmina, i mnóstwo tutaj zielonych miejsc, parków, parczków no i las wszędzie dookoła, ja do lasu mam góra 100m :D

A i czytałam dobre wieści :) super, że Łucja Fasolki taka dzielna :) ufff:) wszytsko będzie dobrze, jak tylko nabierze ciałka to zaraz ją na pewno wypiszą do domku :) a i ekstra, że Fasolka już wraca i żę tak dobrze się czuje :)

Fifka i Sil no cudne te Wasze szkraby :) śliczności takie słodziachne :) i takie jeszcze maleństwa.... Ja chce jeszcze raz!!!:-)

Moje bejbe zasnęło a ja czekam na m przy kawce :)
 
Lilly A co za problem? Do roboty!! To i drugie zaraz będzie :-D


Super wieści!!! Wszytko na pewno będzie już dobrze :-) Łucja trzymaj się!!
 
Lamia- a mnie tam już przeszło :-p (przynajmniej się staram, żeby nie było mi już przykro) :-) i logicznie patrząc, w najbliższych miesiącach nie ma szans na dzidzię, muszę zbić tą choler… prol. :-/ przyzwyczaisz się do wózeczka, przyzwyczaisz się :-) bardzo on mi się podoba :-)
Milia- aaaa to już wiem co robi Twój małż :-) a ja mieszkam w centralnej Polsce (Turek) :-) jeja, aż się wzruszyłam czytając co mi napisałaś :-) za dużo emocji w to wszystko wkładam, żeby się poddać :-) wierzę w Nas :-D Przykro mi z powodu Twojej I :-( ale masz rację, musi się udać i się uda :-)
Ael- to kliknąć na ten link wystarczy? :-) jeśli tak, to już :-)
Magneta- śliczny brzuszek :-D choć jak na ten czas, to taki malutki (albo mi się tylko wydaje :-p ) ;-) ale najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe :-)
Claudusia- nie mów hop ;-) jeśli nie ma @ to wszystko się może zdarzyć :-) trzymam &&&& :-)
Dana- witaj :-) jejcuś, ale Was „zaszczyt” kopnął ;-) życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrówka :-) pieskowi też ;-)
Asica- test zrobiłaś wcześnie (jeśli @ masz mieć w poniedziałek) a ja też bladą drugą kreseczkę widzę, więc duża możliwość że w ciąży jesteś :-)
Magd.a- a mi to wygląda jak guziki :-p
Ma_gdalena- kochana program możesz ściągnąć z internetu, jest darmowy :-) a PIT-y tak, sumujesz dane kwoty :-)
Sun- mamy między naszymi staraniami prawie miesiąc ;-) mi wczoraj stuknęło 10 m-cy :-( za dwa miesiące będzie już rok… a PIT-y to zależy jak firma Ci wyśle, np. z ZUS-u PIT-y przychodzą zwykłym listem :-) a cóż za książeczkę czytasz? ;-)
Sil- piękna na Twoja Królewna :-)
Fifka- widzę, że Konradek też lubi żółty kolorek ;-) Fajny przystojniak z Niego rośnie :-) a rośnieeeee :-)

Oooo jejka, jaka wspaniała wiadomość o Fasolce i Łucji :-) Kochane, teraz już wszystko będzie tylko lepiej :-) cieszę się ogromnie :-) a Fasolka gdzie mieszka? :-)

 
reklama
magenta!!! ja jakiegos nieprzytomnego szoku doznalam. nie wiem czy to skleroza czy rzeczywiscie nie wiedzialam... ze Ty w ciąży jestes! na wypadek gdybym tego nigdy wczesniej nie zrobila - gratuluje :)
glupio mi potwornie :)



witam staraczki :) dziewczyny doradzcie, robiłam dzisiaj test, @ mam dostać w poniedziałek. nie wiem co mam myśleć... wrzucam fotke Zobacz załącznik 442691

pozytywny. ale przed terminem @ lepiej sie nie cieszyc na zapas. powtorz test rano w poniedzialek z pierwszego moczu i wtedy bedziemy Ci gratulowac :)



super wiesci o Łucji! widac, ze mala silna i dojrzała jak na swój wiek :) pozdrowiena dla Fasoli!
 
Do góry