reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny, które rozliczają pity!! Mam pytanie! Czy jeśli mój mąż ma 2 pity to te kwoty, które są wymagane żeby wpisać po prostu dodaje czy rozliczam je zupełnie osobno??? :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
I gdybym mogła jeszcze prosić o link do tej strony gdzie się rozliczałyście...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdalena u mnie to niezawodny sposób na uspokojenie małego :-D Albo przetrzymanie kiedy jest głodny a ja muszę przed karmieniem jeszcze coś zrobić! :-)



Ja wczoraj męża przeleciałam, albo przynajmniej próbowałam... :zawstydzona/y: Niby jestem już zagojona i nic mnie nie boli ale jednak w środku podczas penetracji czułam jakbym w środku była cała posiniaczona i odczuwałam dość duży dyskomfort.

Oj jeszcze minie sporo czasu zanim zacznie znowu sprawiać mi to przyjemność... choć nie powiem, taka bliskość z mężem była miła po taki długim czasie:tak:





A Konrad dzisiaj od rana marudny. Smaruje tym Termetiolem ale i tak pupa czerwona - choć widać że małemu ulgę przynosi... Wkurza mnie bo on zamiast zrobić porządną kupkę to puszcza od wczoraj tylko kleksy... i czasem w ciągu godziny 3 razy zmieniam pieluszkę... IDZIE ZBANKRUTOWAĆ! :no: W ogóle dzisiaj pogoda do dupy... i chyba się wszystkim udziela...
 
mam nadzieję, że to będzie fasolka :) jadę dzisiaj do lekarza bo mam chyba jakieś zapalenie... strasznie mnie tam swędzi... objawy bardzo subtelne a mianowicie jak robię się głodna to jest mi odrobinkę niedobrze no i te piersi, obolałe i troszeczkę się powiększyły
 
witam sliczne brzuszki ;-)
amelka spi a ja po odpoczywam z nia bo kurcze psiknelam i mnie teraz brzuszek boli.. niema to jak cc.
ale melduje ze zyje ;-)

zafasolkuje i łucja trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Aaaa zapomniałam napisać! W Realu jest promocja na ubranka dziecięce! :tak: Po 4-9zł za ubranka! Wczoraj Kilka kupiłam są fajnej jakości z bawełny :-)


Atan po naturalnym też ciężko kichac a zwłaszcza jak się było nacinanym... Ja dopiero od paru dni odzyskałam pełną swobode siadania...
 
Cześć Atan... a jak wspominasz cc... ciężko było???

Fifka jak już będę w ciąży to informuj mnie o takich promocjach... :tak:

Dzisiaj stuknęło mi 11 m-c starań... mam nadzieje, że nie będę musiała na fasolkę czekać kolejnych 11 - wierzę w to...:tak:
 
Madziu ściągnij sobie darmowy program do rozliczenia pitów, wartości się dodaje nie rozlicza osobnych pitów, tylko trzeba wiedzieć jak odchaczyć umowę o pracę czy zlecenie/dzieło etc.

Ja Pawłowi będę rozliczać i uwaga mam 6 pitów do rozliczenia a dwóch chyba jeszcze nie dostaliśmy.
 
reklama
Do góry