reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sun lepiej sie czuje gdyby nie utrudnienie z psikaniem i kaszleniem i smianiem i czasem z wstaniem z lozka to bym powiedziala ze niewiem ze mnie cos boli ;-) lepiej chodze niz po wyrostku ;-)
 
reklama
Fifka na ja z obecnej pracy też osobiście dostałam, ale czekam na PIT z poprzedniej i wiem, ze przyjdzie pocztą, ale czy to będzie list polecony????
 
No ja teraz też przeczytałam, że PIT 11 jest przesyłany na adres zameldowania listem poleconym...

Sil ale śliczna ta Twoja Dominisia...i jak słodko śpi :-)
 
Sil śliczna malutka! Widzę ze też używasz fotelika jako leżaczka w domu :-)



A mi się nareszcie udało Konrada uspać! Śpi sobie smacznie ;-)




Idę więc troszkę dom ogarnąć póki mam możliwość ;-)
 
Ostatnia edycja:
Używałam, póki nie dostałam leżaczka, bo w foteliku jednak niewygodnie jej było. Z trzy razy włożyłam, ale szybko się złościła. Leżaczek jest lepszy
 
Sun zobaczysz i Tobie na pewno będzie dane mieć takiego małego berbecia! :-D Teraz to się moze wydawać abstrakcyjne... ale ja mocno w Ciebie wierzę :*
 
reklama
Wiem wiem Fifka... to tylko kwestia czasu... :tak:
Widzę, ze nastała cisza, więc idę poczytać książkę, będę póżniej :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry