reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Wieści Fasolkowe: Mała oddycha już sama bez respiratora, ma tylko rurkę z tlenem do noska. Ma długie czarne włoski i jest piękna. Fasola po dobrych wiadomościach jest jak nowo narodzona, już sama się sobą zajmuje, tylko gorzej z blizną.


ŁUCJA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!
 
reklama
Świetna wiadomosć Ael !!!!! Trzyamy dalej kciukasy za Łucje, silny dzieciaczek z niej !! &&&&&&&&&&&& Fasola dzielna kobieta z Ciebie!!!!!!!


asica a jakies objawy ciązowe zaobserwowałaś??

i znów ciszaaa....:))
 
Ostatnia edycja:
FASOLKA ŁUCJA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ael jak masz z fasolką kontakt to zapytaj się jej , bo ja przecież mieszkam w Łodzi :) jak tylko będzie chciała oczywiście jak stan małej się ustabilizuje mogę ją odwiedzić ! zrobić jakieś zakupy w czymś pomóc... :)
 
Asica ja też widzę cień, więc takie cichutkie gratuluję :-)

Fasolka jesteś strasznie dzielna, a Łucja to silna dziewczynka.... :-)

Ja znów dzisiaj wymęczyłam strasznie mojego męża :-D poszedł właśnie do pracy, ale wychodząc powiedział, że strasznie go wymęczyłam...
 
atanku malutka słodka
madzia ale mały dal wam numer popisowy niezle ja tez kiedys tak zrobilam jak byłam mala hehe
Fasolko super ze malutka robi postepy ael dzieki za info
Mag brzuchol cudny a mi sie rozp automat oszaleje
 
Mag śliczny brzuszek!!

Lamia a gdzie Twój brzucholek?? najpierw narobisz nadziei a potem znikasz :-p

Fasolka trzymam mocno kciuki za Twoją malutką córeczkę! Chociaż wiem na pewno, że będzie już tylko lepiej!

Fifka wykorzystałam dziś Twoją metodę z zamoczeniem smoczka z wodą z cukrem! Mały był strasznie zmierzły i ledwo wsadziłam mu takiego słodkiiego smoka i zasnął :-D normalnie jak na zawołanie! ale to aż było nie możliwe bo dosłownie zasnął w sekundę :-p
 
reklama
Do góry