reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczynki zaraz mój mężuś wróci z pracy, więc dzisiaj się już żegnam... :tak:
Spokojnej nocki... :-)
Do jutra Pa
 
reklama
Sun jak się tak parę cykli pobadasz to w końcu załapiesz :-D

Lily dziękuję! Właśnie go zakupiłam i już posmarowałam. Będe smarować całą noc przy zmianie pieluszek i zobaczymy czy rano będzie poprawa! :-D

Belka brzuszek super! Jaka ty szczuplutka jesteś! :laugh2: i nie słuchaj Ael ja jestem też taka szczupła, przytułam z 7kg tylko i dwa dni po porodzie nie było śladu po ciąży :-D


Magda dzięki :rofl2:




No a ja będe się zmywać. Dzisiaj po raz pierwszy POSTARAM SIĘ spędzić noc sama i Konrada odłożyłam już do łóżeczka (do tej pory spaliśmy razem) No i chyba dzisiaj męża "dopuszczę" w końcu :-D Choć troszkę się boje bo mam jakby płodny śluz a nie mamy żadnego zabezpieczenia! Niby chciałam dzieci raz za razem ale bez przesady, z pół roku przerwy trzeba zrobić :sorry:
 
Ja po 2 cyklach zakumalam twarda/miekka a wysoko/nisko bylo zawsze zagadka, bo roznie mi sie wydawalo :)


MAGDALENA - poplakalam sie ze smiechu! Jak ty kochana te sciane z kupy wyszorowalas? Moj m jest przerazony :)



BELKA, MIQ - kurka! Skad wy te brzuchy macie? Ja mam tylko gulke mala. Kurcze! Mam nadzieje, ze was nieldugo dogonie! :) cudnosci takie zdjecia!

Haha, w takim razie polecam farby Duluxa są w 100% zmywalne :-p najpierw starłam to ręcznikiem papierowym (w sumie to bardziej rozmazałam po ścianie)a potem wiadro z wodą i płynem i szmatką :-p


Belka brzuszek masz śliczny! Jesteś szczuplutka więc szybko widoczny!!
 
pok...no dobra to damy ci jeszcze troche czasu...ale ja tu siedze, bo macam wasze brzuchy wirtualnie, zbieram fluidki...wiec wiesz, nie wywiniesz sie:laugh2:
 
Fifka , ależ nie ma za co.. ale Ty w tej ciąży to jesteś ewenement :-D nie dość,że długo urojona, to przytyła tyle co nic :-D teraz ma fajnego chłopaka.. normalnie Tyś Matka Polka :-D
 
Hej Aelku :) z tymi smsami t rzeczywiście musimy zacząć.... na tamtego nie odpisałam na początku a potem zupełni mi wyleciało z głowy no i potem było już głupio więc tak jakoś wyszło :p
Ja Julii dziąsełka też macam codziennie ale jak na razie nic się nie pojawia... ale też nie widzę, żeby jakoś mocno spuchnięte były czy czerwone... w sumie to nawet nie wiem czego mam tam szukać :p no i czytałam, że ząbkowanie (czyli też ból, swędzenie, marudzenie itp) często zaczyna się już w 3 miesiącu, ale do wyklucia ząbka może minąć jeszcze parę tygodni a nawet miesięcy:szok: oj co to będzie :p u nas na razie nie jest tak źle, ale ewidentnie ją tam swędzi w buzi ;)
Co do spania w dzień, to moja JUlia też tak ma, i już myślałam, że coś z nią nie tak, że tak króko śpi :p ale skoro i Wiktorek tak ma, to znaczy, że wszystko w normie :) Do raczkowanie Julcia jeszcze się nie garnie, i raczej prędko to nie nastąpi bo ona nie jest fanką leżenia na brzuszku... czyli o raczkowaniu czy przewracaniu na brzuszek na razie nie ma mowy:p ale nic się nie martw, mam taką książkę o dzieciach, i jeśli maluch jest już sam na coś gotowy to nie trzeba się martwić tylko mu na to pozwolić :)
A nie napisałaś mi w końcu czym już karmisz swojego mężczyznę? golonka idzie w ruch? ;-):-p
 
No ciekawa jestem ile przytyje, narazie niby brzuch mi wywaliło ale schudłam prawie 2 kg bo przez mdłości nic jeść nie mogłam. Teraz już jest na szczęście trochę lepiej i pewnie niedługo nadrobię te kg.

Fifka ty mi tu nie gadaj o dopuszczaniu męża, bo mi się aż sny erotyczne po nocach śnią :szok: na szczęście z mężem. A to dopiero 1,5 miesiąca postu. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze będziemy mogli coś podziałać :confused2:
Idę spać, jak nie możemy podziałać to chociaż pośnię sobie :-D:-D
 
reklama
Słuchaj no mleko to Bebilon, dopajam go wodą z sokiem jabłkowym bo tylko taki na razie toleruje. A dostał, jabłuszko, marchewkę na razie i marchewka to lepsza. Jak jadł, to wiedział że gdy zbliża się łyżeczkę ten musi otworzyć buzię. Mój czorcik mały :-D
Ale marudny jest okropnie. Co masz wypatrywać w dziąsełkach? Białych kreseczek dwóch jedynek :-)
 
Do góry