reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a czuje sie dobrze :) jesli mozna tak mowic w ciazy hehe:-p plecy doskwieraja a brzuch hmm nie jest az tak wielki jak by sie moglo wydawac przytylam 16 kg jak narazie :p ale jakos brzuch nie zbyt ogromniasty :zawstydzona/y: a z moim jest super zmienil sie nie do poznania od czasu pierwszej w spolnej wizyty u ginka :) zdal w koncu prawko :-p w piatek zeszlym tygodniu opiekuje sie nami az go nie poznaje naprawde szykuje kolacyjki zawsze cos dobrego mi przynosi do domku sam robi zakupy mnie bierze tylko do doradzenia co kupic:p nosi jak taki maly steryd haha ale jedyne co to ostatnio mi lekarka powiedziala ze maluszek jest ulozony miednicowo ze mam malutkie rozwarcie ale dziwne bo nic mi nie zakazala
 
Witam się i ja :)

szaro buro i ponuro u mnie, przyślijcie słoneczko... Mama mi idzie do szpitala na ablację, ale się denerwuję... dziś albo jutro, a na pewno jutro zabieg

Mag, pewnie się jeszcze przekręci, a rozwarcie widocznie niegroźne :) nie martw się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie tez szaro buro i ponuro:zawstydzona/y: wczoraj bylo slicznie a dzis klops:/ mam nadzieje ze maluch sie przekreci bo nie chce cesarki to raz a dwa w koncu chciala bym sie dowiedziec co mamy :p
 
magdalena:ale historia , jak z dobrej komedii :-)

miq, belka: brzuszki śliczne ładnie rozną, jak drożdzowe bułeczki ;-)

fifka: a jak odparzenie synka? no i czy w końcu spłaś sama czy z nim u boku ?:happy:

atanku: jak mała slicznotka z Amelki taka drobniutka, ah te dzieciaczki takie słodkie :-D

magenta: o jak mało przytyłas ja już 18 kg mam na sobie:-D i jeszcze pewnie dobije ze 4 kg , bo ostatnio to karmie się pączkami, ptysiami, a dzisiaj zamówiłam sobie gofra fil wypas :-D

sil: u mnie też taka pogoda że aż sie nie chce z pod kołdry wychodzić , także ja tez błagam o słońce

truskawcia:
przykro mi że znowu nawiedziła cie tak okropna, ohydna i niesprawiedliwa |@@@, oby szybko się wyniosła i nowy cykl okazał się pomyslny

pyscek: kochan, odsapnij, odpocznij od forum, bo tu za dużo przezyć no i tyle osobowości że każda napiszę ci coś od siebie, co albo ci sie spodoba albo nie. Nabież dystansu do tego co czytasz, i wracaj do nas, staraj sie, nie trać nadzieii a napewno nadejdzie dzień w którym ty będziesz cieszyć sie swoją fasolką i doradzać innym starającym co i jak, trzymam kciuki za ciebie


A ja melduję że wózek juz wczoraj przyszedł, złożyliśmy go i wydaję mi się taki wielki że jakoś nie mogę się przyzwyczaić do niego.

A moge się swoim brzuchem pochwalić ??
 
Ostatnia edycja:
Truskawcia...max play to firma, ktora wstawia automaty do lokali...a on sie po prostu nimi zajmuje, czyli np jak zepsuje sie banknociarka albo jakies inne cos to on to naprawia..tylko ona ma rejon wwa, radom i okolice...a ty gdzie mieszkasz?
tak w ogole to dobrze gadasz kobito! podoba mi sie twoje myslenie i jestem z ciebie dumna, ze sie nie poddajesz...my sie nigdy nie poddamy!:-)
Fasola...ja caly czas mysle! bedzie dobrze :* &
Atanku...ja sie nie moge napatrzec na mala, jest cudowna! buziaki dla niej przeslij od cioci :*

no a teraz ja , zrobilam test dzis z naiwnoscia, ze moze na wyjezdzie sie udalo i nadal zobaczylam ta jedna france! :-(no ale coz...zycie toczy sie dalej..widze, ze jednak to IVF mnie nie ominie...wiec biore sie za badania, zeby wszystko zakonczyc juz teraz w tym nadchodzacym cyklu, od nastepnego anty i potem jazda ze stymulacja, wtedy to juz musi sie udac a przynajmniej ja mocno w to wierze!
 
hehe na mnie te 16 kg to narmalnie i tak szok :p bo zupelnie wcale bym nie powiedziala ze tyle przytylam ale jeszcze 2 miechy wiec nadrobie na bank a jem chyab za szeciu :p ale w koncu przekroczylam 55 kg i za nic w swiecie bym po ciazy nie chciala schudnac :p smieszne nie :-p ehh maluszek sie obudzil i daje znac o sobie hehe a co u zafasolkuje ????
 
reklama
milia: cieszę się ze tak podchodzisz do tego i że nie osiadasz na wyspie rozpaczy tyl;ko chcesz działać, uda sie , wierzę w was i życze wam pięknego ,zdorwego bobaska jak najszybciej :-)

magenta: no to pozazdrościć ja to chce po ciązy jeszcze 3 kg zrzucić tego co miałam :-)ale czy to możliwe ?! nie wiem .
Fasolka wczoraj widziała malutką , z l;ekarzem ma rozmawiać dzisiaj , mała rusza rączkami , nóżkami śpi i ziewa. Prosi żeby trzymać kciuki ale wierzy że będzie dobrze. Musi dużo wypoczywać, bo taka sprawa to psychicznie daje w kość, no i sama cc tez nie jest przyjemna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry