reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

wow magdalenko niezla historia ;-) mojaprzedchwilka tez kupke zobila ;-) juz przewinieta ;-)
 
reklama
Atanku cieszę się że już w domku jesteście, a Amelka śliczniutka :tak:
mig super brzuszek
To ja też się swoim pochwale :-D Dla mnie jest już duży bo wcześniej miałam płaściutki
 
Ostatnia edycja:
Lilly hej, babiczko kaj Ty do mnie smsów nie piszesz?

No u małego mamy spuchnięte dziąsła, marudny jest od 4-5 dni i to nieźle, każdego dnia sprawdzam dziąsełka. Za to cudownie się przekręca na brzuszek, nie mogę go w spokoju przebrać i zmienić pampersa i już powoli zaczyna mi sunąć i raczkować, a za 3 dni dopiero 4 miesiące skończy szok :szok:

A w dzień różnie śpi, czasem śpi tylko godzinę łącznie, czasem 3, bardzo różnie. A rośnie mi przeokropnie, waży między 7,5 a 8 kg, ubranka na 69 są w sam raz, i niektóre ubranka na 74 zakładam.

Jak tam Julka?



Beleczko, brzunio cudny a Ty babiczko chuda!
 
No uśmiałam się niesamowicie Magdalena... :-D


Od wczoraj zaczęłam badać sobie szyjkę i niestety jestem w tym kiepska, bo nie umiem jeszcze wyczuć, czy to co czuję jest wysoko, czy nisko, czy jest miękka czy twarda... Mam przy tym niezłą zabawę :-D Mówi się, ze praktyka czyni mistrza więc może za jakiś czas... :-D

Ja po 2 cyklach zakumalam twarda/miekka a wysoko/nisko bylo zawsze zagadka, bo roznie mi sie wydawalo :)


MAGDALENA - poplakalam sie ze smiechu! Jak ty kochana te sciane z kupy wyszorowalas? Moj m jest przerazony :)



BELKA, MIQ - kurka! Skad wy te brzuchy macie? Ja mam tylko gulke mala. Kurcze! Mam nadzieje, ze was nieldugo dogonie! :) cudnosci takie zdjecia!
 
Ael nie no tylko nie 30, nie mów tak nawet :-D
pok pewnie jak ci wyskoczy nagle to będzie większy od naszych :tak:
 
reklama
Kochana ja tylko piszę jak jest. Chude mamusie tyją najwięcej, mamusie z nadwagą czyli ja chudną. Ja byłam cały czas na minusie 2 kg. Przytyłam 10 przez opuchliznę a po porodzie spadło mi 20 kg. Przytyjesz 30, po porodzie pójdzie 25 kg i 5 zostanie :-)
 
Do góry