reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Mnie Ael nie było półtora miesiąca... i mam nadzieję, że jak Pyscek od nas odpocznie to jej to pomoże...

Tobie to pomogło, bo inaczej gadasz od powrotu. Pyscek też musi ten etap przejść. Zmieniłam podejście do takich spraw i staram się zrozumieć. Jak dana osoba wie, że ktoś ją rozumie prędzej potrafi się pozbierać.
 
Tobie to pomogło, bo inaczej gadasz od powrotu.

Ale mam nadzieje, że dobrze godom :-D od momentu jak wróciłam... do moich oprawców... :-D


Anna wiemy tylko tyle, że Fasolka wczoraj urodziła przez cc... Łucja leży pod respiratorem, waży 1400....
 
Ostatnia edycja:
sun7-o zesz cholercia ... :( to w takim razie zycze duzo zdrowka i trzymam kciuki. Będzie dobrze i jak juz wrocilam to bede czytac jakie nowe wiesci :(
 
Fasola dobrze się trzyma i fizycznie i psychicznie. Trzyma się tylko pozytywnego scenariusza innego nie przewiduje (z resztą jak każda z nas). No Łucja waży 1400 g, długa na 48 cm więc bardzo ładnie. Leży w inkubatorze pod respiratorem, ładnie trawi pokarm, wyniki ma dobre, no tylko te płucka ale to było do przewidzenia jak u wcześniaka.
Fasolka napisała, że robili jej cc bo po pierwsze miała bardzo mało wód, a po drugie istniałoby duże ryzyko gdyby przetrzymali małą w brzuchu.
 
Dzielna Fasolka.
Dziewczyny dajcie spokój sobie i Pysckowi. Głupoty gada, że się nie będzie starać i odpuszcza, fakt. Ale niech odchodzi, jak chce. Wróci z nowymi siłami i będzie zarażać optymizmem, jak stara Pyscek. I tego jej życzę.
 
Mój mąż nie chce chodzić na szkołę rodzenia, powiedział, że sam mnie nauczyć oddychać, ah Ci faceci
jeszcze nic nie kupiłam, ale zakochałam się w tym dresiku, ale ta cena:BABALUNO * Kapitalny DRES Kom 3 szt * CHARLIE * 56 (2151798625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
no ale nasza dzidzia urodzi się jesienią, więc jakiś dresik i tak się przyda, boski jest
tak bez pytania pochwalę się 10 tyg brzuszkiem
brzuszek sliczny!:-) ale jeszcze taki malutki...wirtualnie go podotykam sobie, zeby sie "zarazic ciaza", pozwolisz na macanki?

o dzizasss ciezka atmosfera widze...przeczytalam wszystkie wasze wpisy odnosnie Pyscka i powiem wam, ze wszystkie macie racje...
donia troche za ostrych slowa uzyla, bo przeciez nie mozna oceniac nikogo czy jest dojrzaly do posiadania dziecka, bo to czlowiek sam wie i nikomu nic do tego...(oczywiscie nie mowie tu o beznadziejnych wpadkach glupich dziewuch)
ale z tym glaskaniem sie zgadzam, nie mozna glaskac, bo czasami mozna zaglaskac na smierc...wiec mysle, ze slowa lekkiego ochrzanu sie przydadza...
swoja droga uwazam, ze Pyscek jest bardzo delikatna osoba i nie ma co na nia wchodzic...moim zdaniem ona sobie ze wszystkim poradzi, ale nie teraz...bo musi na pewno odpoczac od tematu, bo sie wykonczy...
martwi mnie tylko jedno czego nie chce roztrzasac na forum, bo bylo by to nie na miejscu, czemu Pyscek napisala, ze juz jej sie nie chce zyc...tak nie mozna nawet myslec a co dopiero pisac...
Pyscku pamietaj, ze my zawsze jestesmy i jak bedziesz chciala pogadac to pisz...moze to cie odblokuje, a jak bedziesz chciala odejsc to zrob to, odpocznij...
hm...nie wiem sama...
moze po prostu dajmy spokoj juz tej sprawie...
 
reklama
Do góry