reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Milia- nie wiem dlaczemu się nie udało :-p może faktycznie moja prolaktyna mi wszystko blokuje :-( chociaż @ nadal nie mam i wariatka robię sobie nadzieję Jejciuś nawet nie wiesz jakbym chciała przerwać tą złą passę ;-) ale chyba nic z tego :-p
Grzanka- pracujesz w zakładzie fot. i pracujesz tam po 12 h? :-) nietypowe ;-)
Dana- witaj :-D trzymam za zbijanie &&&&& chyba ja też będę musiała (coś) zbić :-)
Atanku- jak się czujesz? :-) pewnie już niedługo będziesz w domku i w końcu na spokojnie będziesz wracać do życia ;-)
Fifcia- oj zaborcza mamusia jesteś :-) ale potrafię zrozumieć, że drażni Cię „przerzucanie” Konrada z rąk do rąk przez ludzi których nie zna. Swoją drogą też mi się nie podoba jak ktoś całuje takiego maluszka (chyba, że to rodzice) tak jak pisałaś, każdy ma swoje zarazki.
Ma_gdalena- piękne zdięcia z chrztu macie :-D a Ty wyglądasz kwitnąco :-)
Sil- widzę, że też już po chrzcinach jesteście :-) Malutka przesłodka :-) Właśnie chodzi o to, że jeśli ktoś robi coś co jest zgodne z wychowaniem przez rodziców dziecka to okej :-) dlatego każda mama powinna mówić otwarcie co można robić przy dziecku, a czego sobie nie życzy :-)
Sun- jeeju wybacz, ale Twoja teściowa jest… chora :-p


A u mnie dzisiaj 33 dc. (.)(.) napompowane, nawet nie bardzo bolą, tylko są pełne :-p w brzuchu mi coś jeździ, wibruje… a @ wciąż nie ma:wściekła/y: co się ze mną dzieje?:szok: Mam tylko nadzieję, że nie dostanę @ przed samą wizytą i gin. :-(

Zakład jest na galerii handlowej marketu wiec dlatego takie godziny otwarcia ...
 
reklama
No widzę, że dzisiaj troszkę spokojnie na forum....

Truskawcia może rzeczywiście za wcześnie zrobiłaś test... poczekaj jeszcze i jak się ta wredna @ nie pokaże.... a tego właśnie życzę ;-) to powtórz test lub idz na bete.
Rozumiem Cię, ze chciałabyś już zobaczyć te II kreseczki... bo ja też o tym marzę, ale to tylko marzenia...
 
Ostatnia edycja:
Truskawka...ano nie wiem czy z wysoka prolaktyna by ci sie udalo,ale cuda sie zdarzaja przeciez!...ja tez przeciez licze na cud inaczej nawet bez sensu by bylo sie starac:tak:
a gdzie ty pracujesz?
 
Sun- chyba nie będę miała innego wyjścia jak zrobić test, jeśli w najbliższych dniach @ się nie pojawi :-) dla własnego i Waszego spokoju ducha ;-) no właśnie, to marzenia… a one tak rzadko się spełniają :-(
Ael- właśnie, nie było Cię? Gdzie byłaś? :-p
Milia- he he właśnie… cuda… jam za prosta i za zwykła na cuda… chyba nie było chociażby tutaj dziewczyny z wysoką prol. i udaną ciążą :-) kochana jesteś, ale ja to bardziej się obawiam w sobie jakiegoś syfa (torbiel, albo coś) :-( wiadomo, że z tego wszystkiego najbardziej wolałabym być w ciąży, ale… sama mówiłaś, że to bardzo mało prawdopodobne :-p pożyjemy, zobaczymy ;-) pewno @ na dniach przyjdzie i będzie po temacie :-) a ja w salonie gier pracuje :-p
Neciuszka- no jak możesz tak mówić :-) pewnie, że tęskniliśmy :-) ja na pewno ;-) jak tam u Ciebie? :-)
 
dobra laski moj foch za olewanie mnie wczoraj i dziś na bok

Fasolka jest w szpitalu zaczęły jej cieknąć wody dostała kroplówkę i biedna cała się trzęsie
 
reklama
Do góry