reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziewczyny , wiem że jesteście bardziej w temacie niż ja , że jesteście bardziej rozeznane więc może podpowiedziałybyście mi która klinika jest dobra , ponieważ trudno mi podjąć decyzję a naprawdę potrzebuje tej wiadomości gdyz w poniedziałek chciałabym się już skontaktować z którąś.
Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
 
Hej!
Wpadłam na chwileczkę, na dłużej dziś nie dam rady. Mam jak widac zaległości:-)
Po pierwsze
Atanku GRATULUJĘ! Amelka piękna jest!



A ja mam @. Ale spodziewałam się tego. Wiadomo, że nie było co cudu oczekiwać jak dopiero 2 tygodnie zbijam co mam zbić.
Udanej niedzieli dziewczynki.
Wczoraj byłam na urodzinkach, dzisiaj my mamy gości. Jak dam radę będę wieczorem:-)
 
Witam dzis mało czasu bo często na cycu i nie najedzona więc została dokatmiona mala buteleczka bo niestety niema to jak laktacja po cc tylko siara i niezbyt najedzona ale jesteśmy czyste bo ona miala rano kapiel a ja jak w koncu zasnela co 2h każą budzić wiec z wami nie posiedzeniu a kiedy wychodzę nie wiem koleżankę po 4 dobach wypuścili więc może we wtorek kto wie. Milego dnia
 
Martuś dren zakłada się, gdy z rany sączy się ropa i trzeba ją odprowadzić. Po porządnym cięciu i szyciu nic prócz dezynfekcji skóry i częstego mycia się nie robi.
 
reklama
Do góry