reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a co to nikogo nie ma ???!!!:eek:

u mnie zamieć , sypie śnieg, a w pokoju ciemnica, jak ja nie lubię siedzieć sama, ale jak sie urodzi moja mała to już ani chwili nie spędze w samotności :tak:

z nudów zaraz zaczne buszować po lodówce i jeść, a nie chce sie obżerać, moze jakis film sobie strzelę
 
reklama
Dziewczynki mam 21 lat 7 marca 22:)

własnie jak mogłabym sie znaleźć na waszej tabelce... ? :)

Jaka Ty młodziutka jesteś :-)
Ja to chyba jestem jakaś skrzywiona miałam 27 lat jak za mąż wychodziłam, a 28 jak się na dziecko zdecydowałam, a urodzę w wieku 29 :-)

Siemka z rana tak w ogóle :-)

Mag udanej ceremonii
biggrin.gif


Lamiav jedz, jedz i niech Ci w brzuch idzie hyhyhy:-D

u mnie świeci słoneczko, a ja czekam aż mąż poćwiczy i się wyszałeruje i śmigamy do rodziców na obiadek
biggrin.gif
 
sil u mnie dobrze tylko od kąd zaszłam w ciążę nie mialam sil na nic tak mnie mdliło, że tylko od czasu do was zaglądalam zobaczyć co nowego dzięki za pamięć
 
No młoda kochane moje... młoda, ja nadal sie męcze z piersiami test wyszedł negatywny , wiec nie wiem co jest ze mna... bede czekac na okres... no denerwuje sie przed ślubem ... ale jak narazie mnie mój M uspakaja i kocha bardzo :)
Dzisiaj siedze w pracy do 20 ...
:(
jutro 12h a we wtorek sie widze z moim M... :)
 
uuuu jak Ty masz taki lipny czas pracy, to też może źle wpływać na cykle i zajście :/
a ja obliczam ile już wydałam na wyprawkę i wyszło mi,ze prawie 2000 i to bez wózka :szok: a przede mną jeszcze cała apteka, kosmetyki i spora część ubranek.
 
uuuu jak Ty masz taki lipny czas pracy, to też może źle wpływać na cykle i zajście :/
a ja obliczam ile już wydałam na wyprawkę i wyszło mi,ze prawie 2000 i to bez wózka :szok:


No moj czas pracy wyglada tak 2 dni po 12h i dwa dni wolnego do tego chodze pieszo do pracy 4 km czyli w dwie strony mam 8 a w dwa dni 16 pieszo przez dwa dni ....
nie pomyślałam że mogłoby mi to źle wpływać....
 
no bo to jednak 12 h w pracy i w jakimś tam stresie. Spacer zapewne wpływa dobrze ;-)
A co Ty w ogóle robisz kochana, jakieś masz normalne warunki?

Ok uciekam się szykować i szoruję na szamanko do mamusi
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
no bo to jednak 12 h w pracy i w jakimś tam stresie. Spacer zapewne wpływa dobrze ;-)
A co Ty w ogóle robisz kochana, jakieś masz normalne warunki?


jestem fotografem, pracuje w zakładzie fotograficznym mankamentem jest chemia i ciężkie kasty z papierem ....
noi różnego rodzaju środki do mycia cześci od maszyny.... Dlatego też jakiekolwiek objawy że mogłabym być w ciązy musze sprawdzać bo przy chemii to kiepsko w ciązy sie widze...
jak narazie od dnia @ czyli 7.02 do dnia dzisiejszego mam problem z piersiami i brzuch mnie boli jak na @ ... nie wiem co jest jak sie testowałam wyszedł negatyw... szczerze mówiąc nie wiem co sie dzieje..
 
reklama
Do góry