reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam wczoraj padlam nie dalam rady na forum wejsc melduje że amelka od 6 spi teraz mi Ja zabrali bo lekarz ma przyjść a co do. cc to lekarz sam mial dosyc chyba i uznał ze Ja cc a obok dziewczyna normalnie choć niewiem bo poszli ze mna a ona zostala a na sali mam dziewczynę co dopiero na nastepny dzien jej cc zrobili wiec po prostu miałam szczescie i widzieli że padam że zmeczenia... kto wie...z yego wszystkiego zgubilam ladowarke chyba na patologi ale tam maja urwanie wiec muszę telefon oszczedzac. pisalam do ael że cięcie ciągnie ale mniej niz skurcze.. o 5.20 wstalam z lozka i miałam prysznic a potem mi mała dali ale spala jak aniolek nawet przy pobraniu krwi. Miłego dnia
 
reklama
Żabo jeszcze raz gratulacje :) masz to już za sobą malutka jest śliczna :)

Zrób zrzuty z ekranu tych zdjęć i najpierw z nią pogadaj zobaczysz co powie. Jak zachowa się jak typowa gówniara to pogadaj z rodzicami. Niestety na głupotę trzeba reagować zawczasu.

Atanek ponownie gratuluję pięknej Princeski :-)
 
Fasolka ale ona się temu przyglądała jakąś minkę tylko strzeliła do mojego komentarza i tyle. postanowiłam się niedenerwować bo tylko to się na mojej Gosi odbija. napisałam jej maila co myślę wątpię żeby odpisała ;) smakowitości :)

ja już po śniadanku biorę się dalej za sprzątanie bo jakoś mi coraz ciężej zrobię coś i trzeba choć na chwilę przysiąść ;)
 
hej kochane przyszlam sie przywitac w poniedzialek wracam do szwecji wiec bede w koncu miala czas siedziec na forum. :zawstydzona/y: Wczoraj bylam u ginka na wizycie :zawstydzona/y: plec nadal mi nie znana:/ a to wszystko przez ulozenie miednicowe i strasza mnie cesarka :-(bo maluszek nic a nic sie nie przewraca ale jeszcze ma czas zalecili mi cwiczenia zeby maluszka przekrecic raz mi mowia ze chyba jest siusiak a moze pepowina wczoraj powiedzieli ze moze byc corka :-p bo dlugo sie chowa jak juz uda sie dostac w strone pupki to nozki zlaczy razem i nic nie widac a ja nie moge do konca naszykowac wyprawki. :confused2: szyjka mi sie zaczela skracac i wczoraj mi powiedziala ze jest malutkie rozwarcie :/ wiec nie wiem zupelnie o co kaman i chyba pojde jeszcze do innego lekarza bo juz sama nie wiem co o tym myslec:/ a co u was??
 
Madzia ano szkoda słów i moich nerwów się odzywać nie będę napisałam jej kilka słów mailem i koniec, nie będę się odzywać ale też niech nie liczy że jak coś będzie nie tak przyleci do mnie i będę bronić jak do tej pory.

magenta ależ ten twój maluszek wstydliwy:) a z resztą zobaczysz będzie dobrze :* a idź też na jakąś konsultację wiesz nie zaszkodzi ci :)

posprzątałam jakoś ;) teściowa do mnie że nie trzeba było aż tyle ona przecież zrobi mam się nie przemęczać ;) heh jeszcze tylko pozmywam i obiad zrobię ale to później muszę posiedzieć i poplaszczyć swoje duże 4 litery ;)
 
reklama
magenta Atanek urodził, bo nie wiem czy doczytałaś.. a tak to mamy dwie małe fasolki.. ale w lutym się nic nie wykluło jeszcze :( czekamy na nowe fasolki..
 
Do góry