reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan: GRATULACJE ŚLICZNEJ AMELKI,WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA I WITAMY NA ŚWIECIE NOWĄ
KOBIETKĘ
:-)


a JA sama chwilowo mąż na zakupy pojechał, i czeka go jeszcze sprzątanie w domu, mycie klatki bo moja kolej i gotowanie bigodu - ja nie wiem jak on to zrobi, aż boje sie myśleć jak zcznie zaraz fukać, i mnie wnerwiać, a jak mówie -to co mam wstać i łapać z aodkurzanie to mi gada, a co chcesz pójść do szpitala na miesiąc- i weź tu facetów zrozum. Każe mi leżeć a jednocześnie ma pretensje że musi sprzątać.

truskacia: mam juz biustonosze i sa fajne, zamówiłam czarny- droższy i biały tani-i tan tansz lepszy

magdalena, fifka, fasolka: ja współczuję bliskiego kontaktu z teściami tzn. bliskiej odległości w zamieszkaniu, ja ze swoimi na oddalonych osiedlach

fifka: taki Konradek malutki, ąz nie moge uwierzyć i ogarnąć ze takie maleństwo sama nie długo będe tuliła :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja upiekłam oponki i nawet nie spróbowałam bo nie mam na nie ochoty ;-)
na obiad od wczoraj mam trochę carbonarra i zrobiłam gulasz,muszę jeszcze kaszę ugotować, ale najpierw małe leżono,aco ja zjem to nie mam pojęcia :-:)-(
 
faolka: ja chcę oponki od ciebie :-)

neciuszka
: a od ciebie pulpety bym pojadła bo je oj dawno dawno robiłam, w w czym robisz w jakimś sosie ?
 
Aelku dobrze ciotka widzi! Uwielbiam je mu nakładać :tak:


Lamiav
a no niedługo już będziesz miała takiego szkraba! A Konrad już nie takie maleństwo zaraz 4kg będzie ważył! Rośnie jak na drożdżach!
 
a mój mąż wiecie jak robi zakupy, daje mu kartkę, ale jak wchodzi do sklepu to dzwoni i z telefonem przy uchu idzie i ja po kolei mu mówie, jak jeste w ty i tym dziele to weź to i to :-) teraz to mi nawet pasuje bo czuję sie prawie jakbym sama była na zakupach ;-)
 
przez ten wiatr nic w tv obejrzeć nie mogę bo mi telepie anteną :/

kurna nudzi mi się ;)

lamia a różnie robię, tym razem były zaciągnięte sosem grzybowym z torby ;)
 
reklama
Do góry