reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Netka spokojnie... co do komentarzy to fakt... dzisiejsza młodzież (a bardziej gó*niażeria) jest pożal się boże... ale co do jej ubiory, zdjęcia nie widziałam ale uważam że za bardzo gorączkowo to przyjęłaś... ja w wieku 14-15 lat ubierałam się na czarno, nosiłam glany, wychodząc z domu ubierałam pieszczochy (te bransolety z kolcami) , smoki, krzyże... i tak mnie trzymało do 17 lat a teraz jestem jak najbardziej normalną dziewczyną... Młodzi przechodzą bunty, które wcale nie oznaczają nic złego... A ze jej znajomi spiep*zyli nieco sprawę to już inna sprawa...



Atanku
jeszcze raz gratuluję!!!! Amelka ma śliczną buziulkę :* Tylko ucałować! :-D A Amaleka ma głowkę jak po naturalnym porodzie ;-)



Magenta
szykuj wyprawkę uniwersalną! :tak: a rzeczy typowo dziewczęce czy chłopięce dokupisz później! A co do zasłaniania się no to masz bardo wstydliwego maluszka! Mój Konrad na każdym USG pokazywał swoje jajeczka, tak ze nie było wątpliwości ze to mały facecik! :tak:


A Konradek postanowił przespać swoje życie niemowlęce :-D właśnie leży sobie obok mamusi :-)
 
Ostatnia edycja:
Fifka tu akurat nie chodzi tylko o to zdjęcie ale to wiesz już nie ważne, postanowiłam olać sprawę dla dobra swojego i Gosieńki. Konradek to tylko go bym wycałowała wyprzytulała :)

Ja muszę męża na real wysłać jest lovela w ofercie 3l płyn za 35 zł, a i dla tych co używają już pieluszek pampers ale 3jki 186 szt za 99 zl. kurcze zachciało mi się pizzę upiec i tyłek blady nie mam sera żółtego, spożywka już przejechała a panowie wieczorem wrócą :-( piździ tak że do sklepu się nie wybiorę bo mam kawałek niestety. nic zrobię sobie na obiad coś innego a jutro będzie pizza.
 
Netka masz rację :* Z młodymi to jak walka z wiatrakami... widziałam te zdjęcie i komentarze. Ręce opadają... ale ona sama nic złego nie napisała, a pewnie po prostu się wstydziła przed koleżankami stanąć w twojej obronie. Pewnie jej teraz wstyd jak cholera...
 
Fifcia pewnie tak i dobrze, a ja nie oczekuję, że stanie w mojej obronie bo tego nie potrzebuję mam w nosie. a cóż te komentarze jak dla mnie tylko świadczą o ich poziomie. uznałam sprawę za zakończoną i tyle napisałam jej kilka słów od siebie prywatnie i koniec bo to nie moje dziecko ja próbowałam już od dawna z nią rozmawiać, ale wie swoje bo jej tak kładą ci nowi znajomi do głowy. jak tak dalej pójdzie to grozi jej nawet to że nie ukończy gimnazjum.

zostały mi pulpety z wczoraj w sosie grzybowym, zastanawiam się czy ich troszkę nie rozdziabać i zrobić zapiekankę w piekarniku z tego z ziemniakami.
 
Magenta: Jakie ćwiczenia ci polecił lekarz? Mnie też wczoraj straszył cesarką, ale o żadnych ćwiczeniach nie mówił...

Atanek: GRATULACJE!! Piękne dziewczę:) A z tą cesarką to faktycznie chyba szybko zareagowali? Ale ja się nie znam oczywiście;)

Neciuszka: Się kobieto nie denerwuj bo szkoda twojej kruszyny.. Na świecie jeszcze nie było pokolenia które by nie przeklinało na to młodsze... Wyrośnie z tego..
 
reklama
Netka, olej to tałatajstwo sikiem prostym i tyle. Ich małpy ich cyrk, kiedyś los się odpłaci za taki niewyparzony język.

Takim bezmyślnym i lekkoduchom kiedyś noga się powinie i nie będzie tłumaczenia "bezstresowe wychowanie" (tak nawiasem to raczej się nazywa lenistwem rodziców). Kiedyś ten dziwny trend przejdzie i powrócą metody wychowawcze za naszych lat młodzieńczych. Problemem jest to, że takie "dziatki" nie czują w ogóle szacunku do innych, nie czują strachu i nie boją się kar które mogą ich za takie zachowanie spotkać. A starsi już nie mogą sobie poradzić. Kiedyś to co było, narozrabiało się w szkole szło się do kozy, była uwaga taka że rodzicom aż strach pokazywać, a kiedyś to linijką walili w dupę albo w ręce. I co, jak było wtedy dzieci były spokojne i grzeczne, a element to był tylko procent malutki takich osób. I potem te dzieci wyrastały na porządnych ludzi.
A dziś? Szkoda gadać.


Fifciu śliczny Konradek, ciesz się matka że tak Ci śpi, możesz wtedy coś porobić i pospać. A czy ja dobrze widzę, że młody ma założone spodnie od cioci? :-)
 
Do góry